Zagłosuj czy byłbyś w stanie zrobić to samo co ta postać! – seria Baśniobór


Witaj! Jak pewnie się domyślasz po tytule, staniesz przed wyborem czy byłbyś wstanie zrobić to co ta postać z serii "Baśniobór". Będzie sześć pytań a twoim zadaniem będzie wybrać jedną z czterech opcji. Zaczynamy?
Skoro rozumiem już moje zadanie, to zaczynamy.
Tak, nie mogę się doczekać!

No to zaczynamy! Teraz wcielisz się na chwilę w matkę Setha i Kendry. Twoi rodzice giną, a wy musicie jechać na rejs z całą rodziną, całą oprócz wszysztkich dzieci. Nie macie gdzie ich zawieść więc zostaje wam rodzina męża, z którą ten nie ma kontaktu. Czy mimo wszystko byłbyś wstanie zaufać teściom i zostawić u nich dzieci?
Tak, jak najbardziej. Przecież to rodzina którą dzieciaki muszą poznać!
Na początku nie jestem pewny jednak po namyśle postanowiłem dać dzieci pod opiekę teściów. Nie mam gdzie indziej ich dać!
Nawet po dokładnym przemyśleniu nie byłbym w stanie powierzyć dzieci pod ich opiekę. Musi być przecież inny sposób...
Nie. Nie muszę nawet myśleć o tym. Nie znam dobrze teściów aby im zaufać. Musi być inne rozwiązanie...

Ciekawy wybór, ale musimy przejść szybko do następnego wyboru. Teraz wcielasz się w rolę Stana Sorensona - dziadka Kendry i Setha, który dostał pod opiekę tę dwójkę. Jednak masz sekret który muszą odkryć, czy na jego miejscu ułatwiłbyś im tę zagadkę?
Oczywiście, przecież są moimi wnukami! Jak mógłbym im tego nie ułatwić?
Nie jestem do do tego pewny, ponieważ jest to wielka tajemnica. Muszę zobaczyć czy na to zasługują. Po czasie stwierdzam że będą potrafili w to uwieżyć.
Raczej nie. Jeśli wykażą się sprytem i inteligencją to sami odkryją ten świat. Nie będe im tego ułatwiać.
Nie, jeśli poradzą sobie z zagadkami to się dowiedzą, a ja się postaram aby łatwiej nie mieli. Muszą zasłużyć na tę informację.

Nie spodziewałam się takiej reakcji, mam nadzieje że jesteś pewny tego wyboru. Teraz przeniesiemy się na wybór Kendry pod koniec pierwszej części, a mianowicie moment w którym ta pije miksturę przygotowaną dla wróżek aby przekonać je do wypicia płynu. Moje pytanie brzmi, co ty byś zrobił w tej sytuacji?
Oczywiście że postępuje tak jak Kendra! Moja rodzina oraz przyjaciele zaraz zginą, a wróżki nie chcą współpracować. Nie mam innego wyboru niż pokazanie tym mistycznym istotom żeby napiły się mikstury!
Próbuje dalej przekonać wróżki do wypicia mikstury, jednak te dalej nie chcą więc niechętnie pije ten podejrzany płyn. Kiedy to zadziałało ruszam na ratunek rodzinie!
Zapewne szukałbym innego wyjścia do skutku. Potem ruszam uratować rodzinę!
Kiedy wróżki mimo wszystko nie chcą wypić płynu biorę się w garść i ruszam sama do ratowania rodziny i przyjaciół!

Wiesz, sama pewnie bym postąpiła jak ty. O! Z tego co widzę to zostajemy przy Kendrze, ale przenosimy się do drugiej części. W twojej szkole pojawia się jakaś dziwna istota którą widzisz z niewiadomych powodów. Po jakimś czasie spotykasz, jak się przedstawił, przyjaciel dziadka Sorensona, proponuje on że pomoże pozbyć się stworzenia za przysługę którą musisz spełnić razem z bratem. Czy tak jak Kendra byłbyś w stanie zgodzić się na to?
Tak, zdecydowanie chce się pozbyć tej magicznej istoty z mojej szkoły. Pżerzyłam już wiele rzeczy i nie powinno to być na tyle niebezpieczne. Po drugie, jest przeciez przyjacielem dziadka!
Po zastanowieniu zgadzam się, niestety dziadek nie odbiera więc nie mogę go zapytać co on o tym sądzi. Również chcę pozbyć się tej magicznej istoty ze szkoły.
Nawet po zastanowieniu nie zgadzam się na tę propozycję, dziadek nie odbiera więc nie mogę mu zaufać, napewno jest jakiś inny sposób na pozbycie się istoty.
Niemal natychmiast odmawiam. Z dziadkiem nie mam od dłuższego czasu kontaktu więc nie mogę zaufać człowiekowi który twierdzi że jest przyjacielem dziadka. Musi być przecież inny sposób na pozbycie się istoty.

Świetna decyzja! Teraz przechodzimy do piątej części, i wcielisz musisz wybrać co zrobić ze Sfinksem. Zamienić go w Wiecznego aby chronił nowego Więzienia Demonów lub zabić, co ty byś wybrał?
Oczwiście zamienić go w Wiecznego! Będzie żył przez wieki przez co będzie mieć dość życia.
Po krótkim zastanowieniu stwoerdzam że lepiej będzie zamienić go w Wiecznego. Agad obiecał że będzie mieć na niego oko.
Po zastanowieniu jestem pewny że bezpieczniej będzie go zabić. Zranił zbyt wielu ludzi oraz jest zbyt inteligentny. Jestem pewny że znajdzie jakieś wyjście aby dalej czynić zło.
Od razu stawiam nad zabiciem go, zdaje sobie bardzo dobrze sprawę że za długo już żył na ziemi i jest zbyt inteligentny

Zostajemy przy piątej części ale tym razem musisz wejść w rolę Setha Sorensona który dostał Translocator i Piaski Świętości i zastanawia się co z nimi zrobić. Co ty byś zrobił z nimi na jego miejscu?
Mam możliwość wydostania się! Od razu postanawiam się przenieść gdziekolwiek dusza mnie poniesie. A jak tylko to zrobię to oczywiście pomyślę jak pomóc rodzinie.
Dzięki Translocatorowi mogę przenieść się do siedziby Sfinksa i "pożyczyć" resztę artefaktów. Dzięki temu na pewno więzienie demonów się nie otworzy!
Pamiętam o obietnicy złożonej Graulasowi, więc teleportuje się do Baśnioboru aby ją wypełnić, później dopiero się zajmę resztą problemów.
Pójdę zapytać się Paprota co on by zrobił i razem planujemy następne kroki. Tak będzie najbezpieczniej, w końcu skoro jest jednorożcem to na pewno dokona dobrego wyboru.

18 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Nafcia
Nafcia
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

DwaDebile

DwaDebile

Świetne głosowanie 🤩
Mam nadzieję, że moderatorzy też Cię docenią!
Można liczyć na drugą część?

Odpowiedz
1
Nafcia

Nafcia

•  AUTOR

@DwaDebile dziękuję <3
Zastanawiałam się czy nie zrobić z Smoczek Straży, więc można liczyć 😊

Odpowiedz
1
-Addie-

-Addie-

Cudowne głosowanie! Widać, że bardzo się postarałaś! No i oczywiście śqietny pomysł. Życzę w pełni zasłużonego SG <33

Odpowiedz
1
Nafcia

Nafcia

•  AUTOR

@-Addie- dziękuję <3

Odpowiedz
1
Elisabetta

Elisabetta

Świetne głosowanie! Życzę SG ❤️

Odpowiedz
1
Nafcia

Nafcia

•  AUTOR

@Elisabetta dziękuję ♥️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej