Za co ludzie cenią cię najbardziej, a co ich w tobie irytuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Marzena785
Marzena785
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

Melizabella

Melizabella

Maj
Osoby urodzone w maju mają niezawodną intuicję! Od razu dostrzegą iskry, które pojawiły się między bliskimi.

Najlepsza cecha: oddanie. Dla osób, które są ci bliskie, zrobiłabyś wszystko. Z uwagą słuchasz o ich potrzebach, a twoje rady trafiają w samo sedno!

Najgorsza cecha: jesteś wścibska. Najchętniej wiedziałabyś wszystko i o wszystkich. Zainteresowanie to jedno, jednak czasem warto wykonać krok w tył i zastanowić się, czy twoje zaangażowanie nie idzie zbyt daleko!
Fajny quiz!
Zgadzam się w połowie, bardziej lubią mnie za Kreatywność… ale w sumie racja 😉🌸

Odpowiedz
1
Marzena785

Marzena785

•  AUTOR

@Melizabella
dzięki

Odpowiedz
wyrzuc_telefon_przez_okno

wyrzuc_telefon_przez_okno

Kwiecień
Te osoby uchodzą za niezwykle pogodne i za takie, które we wszystkim, nawet w najbardziej dołującej sytuacji, potrafią dostrzec promyk nadziei. Czasem uchodzą jednak za zbytnich lekkoduchów.

Najlepsza cecha: jeśli osoby w twoim otoczeniu chcą podjąć jakąś decyzję, ty w profesjonalny i niezwykle pomocny sposób możesz przedstawić im listę "za". Słuchaj swoich własnych rad — to się opłaci!

Najgorsza cecha: optymizm to jedno, jednak świadome ignorowanie problemów i mówienie, że "jakoś to będzie" rzadko kiedy się sprawdza.

Super quiz 10/10

Odpowiedz
3
Marzena785

Marzena785

•  AUTOR

@to.ja.Oliwier
dzięki 😊

Odpowiedz
2
king.kong

king.kong

Lipiec
W przeciwieństwie do osób urodzonych nieco wcześniej, w czerwcu, lipcowe osoby wyróżnia godna podziwu konsekwencja. Wszystko doprowadzą od początku do końca, dzięki czemu udaje im się zrealizować każde założenie. Szkoda, że czasami zapominają o tym, co istnieje poza ich planami.

Najlepsza cecha: nauka chińskiego w rok? Nie ma problemu! Ukończenie kursu gotowania z wyróżnieniem? Te osoby wiedzą, jakie kroki podejmować!

Najgorsza cecha: skupiając się na swoim celu, bardzo często zapominają o tym, że istnieje coś poza pracą lub projektem. Pamiętaj o znajomych i bliskich — znajdź chwilę na odskocznię od rutyny.
Super pomysłowy quiz🥰

Odpowiedz
3
Marzena785

Marzena785

•  AUTOR

@king.kong
dzięki 😊

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej