Z okazji roku tygrysa odpowiedz na kilka pytań i sprawdź, jak wygląda Twój wewnętrzny tygrys!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 44

Aniko-TvT

Aniko-TvT

Oto Yulan!
Oto Twój wewnętrzny tygrys. Dostojna, zamyślona i lojalna Yulan zawsze ma na Ciebie oko, dba byś wykorzystywał swój potencjał, nie pakował się w kłopoty i dostrzegał szanse, tam gdzie inni widzą z góry przegraną sprawę. Rogi na głowie Yulan rosną wraz z jej wiekiem, dając mądrość i doświadczenie, przekonasz się wkrótce, że warto przejść przez wszystkie etapy życia i doceniać je, bo płyną z nich lekcje na przyszłość. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Moim zdaniem quiz jest bardzo ciekawy bardzo przyjemnie się go rozwiązuje a także podobają mi się zamieszczone obrazy sama lubię postacie z anime więc quiz jest dla mnie idealny a sama odpowiedź bardzo do mnie pasuje TvT

Odpowiedz
Yuki_Onna_Sakura_Onna

Yuki_Onna_Sakura_Onna

Mei

Odpowiedz
Ula44

Ula44

Oto Twój wewnętrzny tygrys. Yu Tian zwykle nie lubi się pokazywać, przebudza się dopiero, gdy narasta w Tobie gniew lub żal. Widzisz tę groźną minę i żarzące się oczy? Jego duch jest niemal ciągle wściekły, podejrzliwy i gotowy do walki, nie zna niczego innego. Skoro to on jest Twoim wewnętrznym tygrysem, musisz się postarać, by za często się nie budził, w przeciwnym razie możesz zranić wiele osób, a nawet siebie. Mimo to Yu Tian obroni Cię i doda sił, byś mógł walczyć z tymi, którzy są Ci nieprzychylni. 

Odpowiedz
LiliowaGwiazda100

LiliowaGwiazda100

Oto Yu Tian!
Oto Twój wewnętrzny tygrys. Yu Tian zwykle nie lubi się pokazywać, przebudza się dopiero, gdy narasta w Tobie gniew lub żal. Widzisz tę groźną minę i żarzące się oczy? Jego duch jest niemal ciągle wściekły, podejrzliwy i gotowy do walki, nie zna niczego innego. Skoro to on jest Twoim wewnętrznym tygrysem, musisz się postarać, by za często się nie budził, w przeciwnym razie możesz zranić wiele osób, a nawet siebie. Mimo to Yu Tian obroni Cię i doda sił, byś mógł walczyć z tymi, którzy są Ci nieprzychylni. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Chyba to prawda

Odpowiedz
WarriorCatSkailla

WarriorCatSkailla

Mei

Odpowiedz
Agimi

Agimi

Mei
Bardzo fajny Quiz jak zobaczyłam takiego pięknego tygrysa to spadłam z sufitu.😋

Odpowiedz
jesienna_gwiazda

jesienna_gwiazda

Bardzo fajny quiz! :)

Odpowiedz
Quirrell

Quirrell

Oto Mei!
Oto Twój wewnętrzny tygrys. Mei słynnie z dwóch rzeczy: jest bardzo nieufna i ciekawska. Urodziła się w sercu wygasającej gwiazdy, stąd niezwykły, bioluminescencyjny kolor jej futra. Mei sprawi, że odnajdziesz odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytania i poznasz tajemnice świata niedostępne dla zwykłego człowieka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Axelotka

Axelotka

Yuki
Supeeeeeeeeer quiz. Ja tak nie potrafię

Odpowiedz
Wolf_Howling

Wolf_Howling

Yuki❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej