Z którym aktorem z filmu „Władca Pierścieni” spędzisz tegoroczne wakacje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 14

SilverRose

SilverRose

Liv Tyler
To właśnie z nią spędzisz tegoroczne wakacje! Liv to odpowiedzialna, a zarazem szalona kobieta. Jest bardzo towarzyska. Lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Miło spędzony wieczór na piaszczystej plaży, wyjście na miasto i zabawa? Myślę, że kreatywność Liv w połączeniu z Twoim szaleństwem wystarczą, aby te wakacje były bardzo udane! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Cudowna aktorka <3

Odpowiedz
My_precious

My_precious

Orlando Bloom :-) lubię go

Odpowiedz
2
Khairtai

Khairtai

Lv Tyler, ok ale jednak wolę Orlando Bloom’a.

Odpowiedz
1
Black.Mary

Black.Mary

Hej, a dlaczego nie ma Seana Beana??? Akurat Boromir to mój ulubiony bohater, więc średnio mi się ten quiz rozwiązywało 😕

Odpowiedz
1
reinedelavie_

reinedelavie_

Viggo Mostensen
To właśnie z nim spędzisz tegoroczne wakacje! Viggo to rozsądny i spokojny mężczyzna. Nie oznacza to jednak, że nie będziecie się dobrze bawić. Wieczorny spacer po plaży, radosne wyjście na miasto? A może masz już plany na spędzenie z nim tych wakacji? Filmowy Aragorn z pewnością zajmie Twój czas. To będą udane wakacje!

Odpowiedz
1
Cllara

Cllara

Viggo Mostensen
To właśnie z nim spędzisz tegoroczne wakacje! Viggo to rozsądny i spokojny mężczyzna. Nie oznacza to jednak, że nie będziecie się dobrze bawić. Wieczorny spacer po plaży, radosne wyjście na miasto? A może masz już plany na spędzenie z nim tych wakacji? Filmowy Aragorn z pewnością zajmie Twój czas. To będą udane wakacje! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super! Fajny quiz 😉😁

Odpowiedz
1
julciaxoxo

julciaxoxo

•  AUTOR

Dziękuje✨ @Cllara

Odpowiedz
2
WinterWidow

WinterWidow

Orlando Bloom 😄

Odpowiedz
1
Lady_Malfoy

Lady_Malfoy

To właśnie z nim spędzisz tegoroczne wakacje! Orlando to aktor znany głównie z trylogii „Hobbit”, „Władcy Pierścieni” oraz „Piratów z Karaibów”. Bloom jest bardzo towarzyski i zabawny. Czasem nawet trochę szalony. Zrobi wszystko, aby te wakacje pozostały w Twojej pamięci na długo. Gra w siatkówkę na plaży, wspólny rejs na pokładzie statku, a może nauka surfowania pośród fal? Na pewno nie będziecie się nudzić! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
nocnagwiazda

nocnagwiazda

To właśnie z nią spędzisz tegoroczne wakacje! Liv to odpowiedzialna, a zarazem szalona kobieta. Jest bardzo towarzyska. Lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Miło spędzony wieczór na piaszczystej plaży, wyjście na miasto i zabawa? Myśle, że kreatywność Liv w połączeniu z twoim szaleństwem wystarczą, aby te wakacje były bardzo udane!💗😘😀😀✨✨✨✨

Odpowiedz
HelloCara

HelloCara

Orlando Bloom ❤️❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej