Z jakiego powodu musiałeś zostać na wakacje w Hogwarcie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 82

Kredkauser

Kredkauser

Ponieważ byłeś pewny, że konduktora zaatakowały nargle, przez co bałeś się wsiąść do pociągu.
Haha nieźle xD

Odpowiedz
1
stchranger-girl

stchranger-girl

Bo złamałeś sobie ząb na twardym jak kamień ciastku Hagrida i czekałeś Zębową Wróżkę ja nie wierzę w Wróżkę Zębową xd

Odpowiedz
2
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@Tauriel15 😂 musisz uwierzyć, by nie zrobić przykrości Hagridowi

Odpowiedz
3
stchranger-girl

stchranger-girl

Czego się nie robi dla przyjaciół? 🤣

Odpowiedz
1
Llomya

Llomya

Ja:Zustaw mnie zgredek! Zgredek:Tam jest niebezpiecznie Innaczej zgredek mi nie pozwolił

Odpowiedz
1
Awilka111

Awilka111

Bo Irytek ukradł Ci walizkę, przez co musiałeś gonić go po całym zamku.
Ten wkurzający poltergeist chyba nigdy nie dawał Ci spokoju na dłużej niż pięć minut. Gdy tylko Irytek zobaczył Ciebie taszczącego walizki, w jego głowie od razu narodził się pewien podły plan. Zaczął wykrzykiwać najróżniejsze przekleństwa na cały zamek, aż w końcu miałeś go dość. Odwróciłeś się od swojego bagażu z zamiarem dokopania duchowi. Wprawdzie nie miałeś pojęcia, jak można walnąć zjawę, lecz byłeś zdeterminowany, byleby tylko Iryt wreszcie się zamknął. Podstępny poltergeist wykorzystał Twoją nieuwagę, poszybował w kierunku należącej do Ciebie walizki, po czym poderwał ją z ziemi i czmychnął w najbliższy korytarz. Zacząłeś gonić ducha, czując, że nie masz innego wyjścia. Tymczasem Irytek krzyczał coraz głośniej coś o odjeżdżającym pociągu.

Odpowiedz
1
Adely9014

Adely9014

Ponieważ musiałeś wywiązać się z zakładu z Fredem i George’m.

Odpowiedz
2
Landrynkaa_12

Landrynkaa_12

Bo czekałeś, aż Gilderoy Lockhart zwróci Ci pożyczone przezeń lusterko.
xDDDD

Odpowiedz
2

Nataliaxo

Bo nie dokończyłeś szlabanu u Filch\’a.

Jeśli coś sprawiało temu woźnemu przyjemność, było to niewątpliwie dręczenie uczniów. Choć byłeś przekonany, że nie zrobiłeś nic złego – a bynajmniej nic tak złego, żebyś zasługiwał na szlaban – Filch uparł się swojej wersji jak osioł. Początkowo próbowałeś protestować, wysuwając różne argumenty mające uratować Cię od zamiatania dziedzińca, lecz mężczyzna był nieugięty. Ostatecznie zgodził się tylko na to, by w ramach kary powiesić Cię za ręce pod sufitem w lochach, więc wolałeś więcej nie dyskutować. Woźny z miną detektywa obserwował Twoje poczynania na dworze, co chwilę czegoś się czepiając. Nie ruszało go nawet to, że Hogwart Express miał odjeżdżać za minutę. Zdenerwowany walnąłeś łysinę Filch’a kijem od miotły, nie wiedząc, czy powinieneś się śmiać, czy płakać.

Odpowiedz
3
TaFajna123000

TaFajna123000

Bo złamałeś sobie ząb na twardym jak kamień ciastku Hagrida i czekałeś na Zębową Wróżkę.

Hagrid był Twoim przyjacielem, więc nie wypadało odmawiać, kiedy poczęstował Cię jednym ze swoich wypieków. Uparcie kłamałeś, że ciastka Ci smakują, dzięki czemu zadowolenie nie spełzło z twarzy gajowego aż do końca roku szkolnego. Dzień przed powrotem do domu czarka się przelała. Tym razem byłeś pewny, że pół-olbrzym dał Ci do skosztowania kamień, który nazwał drożdżową babą. Cóż… Twoim zdaniem drożdżowe baby nie powinny być czarne, lecz nie chcąc robić przykrości Hagridowi, posłusznie wziąłeś kęs, a zaraz po tym skrzywiłeś się, gdy nieco zakrwawiony ząb upadł na talerz. Jako, że byłeś dzieckiem bardzo ufnym, ucieszyłeś się, gdy mężczyzna wspomniał Ci o Zębowej Wróżce. Idąc za jego radą, włożyłeś ząb pod poduszkę i cierpliwie czekałeś. Szkoda, że maszynista nie był taki cierpliwy i nie zaczekał na Ciebie. Mam nadzieję, że prezent od Wróżki Ci to wynagrodził? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ja bym wzięła zęba do domu i tam położyła…

Odpowiedz
2
Ninoczka

Ninoczka

Bo znalazłeś tajne pokłady cytrynowych dropsów.

Cytrynowe dropsy były bez wątpienia Twoimi ukochanymi słodyczami. Mógłbyś się nimi zajadać non stop, a nigdy nie było Ci ich mało. Na uczcie pożegnalnej napchałeś sobie cukierkami wszystkie kieszenie, a także skarpetki i buty. Zastanawiając się długo nad sensem wracania do domu, zagapiłeś się i wpadłeś na ścianę. A dokładniej jakieś drzwi, które ostrożnie uchyliłeś. Przetarłeś oczy ze zdumienia, w pomieszczeniu aż piętrzyło się od stosów cytrynowych dropsów! Po dobrej minucie dotarło do Ciebie, iż jesteś w Pokoju Życzeń. Od razu rzuciłeś się na słodycze, chcąc sprawdzić, czy te czarodziejskie smakują tak samo dobrze jak normalne. Teraz bez wachania mogłeś przyznać, że w tym roku na pewno nie wybierasz się do domu. I co? Smakują cukierki? Podziel się wynikiem w komentarzu! UWIELBIAM wszystko co jest cytrynowe więc Quiz wyszedł adekwatnie do rzeczywistości ;D

Odpowiedz
3
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@Ninoczka cieszę się, że trafiłam i ci pasuje

Odpowiedz
1
Awilka111

Awilka111

@Ninoczka serio? Jest taka historia? Czemu ja na nią nie trafiłam…

Odpowiedz
1
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@Awilka111 jest do znaku ryb.

Odpowiedz
2
Awilka111

Awilka111

@Pomyluna_Zonglerka a to dziękuję

Odpowiedz
1
Anonimek04

Anonimek04

Bo zapomniałeś umyć włosów.😂
Nigdy nie należałeś do czyściochów. Ostatniego dnia szkoły raptem przypomniało Ci się, że jeśli nie umyjesz już i tak przetłuszczonych włosów, mama Cię zabije. Niezadowolony wskoczyłeś pod prysznic. Koledzy wołali Cię już do wyjścia, ale ciągle odkrzykiwałeś, że jest jeszcze dużo czasu. Kiedy w końcu wylazłeś spod strumienia wody i osuszyłeś się prostym zaklęciem, zorientowałeś się, iż nikogo nie ma w dormitorium. Szybko podbiegłeś do okna i przycisnąłeś nos do szyby. Pociąg właśnie odjeżdżał. Nie prościej było użyć Aguamenti? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej