Z jaką postacią z serialu lub filmu spędzisz ostatnie tygodnie wakacji?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 129

Piorko_i_Burza

Piorko_i_Burza

Hermiona
Idealnie, bardzo ją lubię

Odpowiedz
Mandalorianin_9015

Mandalorianin_9015

Enola Holmes
Fajnie i super Quiz 👍

Odpowiedz
Hedwig

Hedwig

Hermiona Granger z Harrego Pottera.
Zgadzam się w stu procentach.😘💙⭐

Odpowiedz
1
DoggyBellatube

DoggyBellatube

Cheryl Blossom z ,,Riverdale\'\'
Cheryl jest córką Clifforda i Penelope Blossom oraz bliźniaczką zmarłego Jasona Blossoma, który 11 lipca doznał tragicznej śmierci. Relacja Cheryl z rodziną wydawała się dość napięta od śmierci jej brata. Matka dziewczyny oskarżyła ją o pomoc Jasonowi w próbie ucieczki z Riverdale, co w istocie doprowadziło do jego śmierci. Cheryl jest dziewczyną średniego wzrostu o szczupłej sylwetce. Charakterystyczne dla niej są długie, rude włosy, które na początkach serialu często były układane na lewe ramię, czego nie możemy zobaczyć już w 3 sezonie, ponieważ aktualnie rudowłosa bez przerwy nosi przedziałek na środku. Jest dziewczyną o bladej cerze i pełnych ustach, które przeważnie maluje na czerwono; od brudnej czerwieni do krwistej. Zazwyczaj nosi różnorodne sukienki czy spódniczki, chociaż ostatnio coraz częściej można zobaczyć ją ubraną w spodnie. To właśnie z tą postacią spędzisz ostatnie tygodnie wakacji! Znasz tą postać czy pierwszy raz o niej słyszysz? Jak myślisz, jak będą wyglądały Wasze wspólne wakacje? Koniecznie napisz w komentarzu! Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych!

Odpowiedz
1
_junka_

_junka_

Cheryl Blossom z ,,Riverdale''

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Cheryl Blossom z ,,Riverdale''

Odpowiedz
Olilub

Olilub

Hermiona Granger

Odpowiedz
Kira123123123

Kira123123123

Cheryl Blossom z ,,Riverdale''
Kocham ją

Odpowiedz
DONINATOR

DONINATOR

Maxine ,,Max\'\' Mayfield ze ,,Stranger Things"

Odpowiedz
Daiyamondostar_aka_Nadius

Daiyamondostar_aka_Nadius

Kto to ;-;

Maxine ,,Max'' Mayfield ze ,,Stranger Things"
Maxine „Max” Mayfield jest główną postacią serialu Netflixa Stranger Things. Jest nowicjuszką w Partii, dziewczyną Lucasa Sinclaira i najlepszą przyjaciółką Mike'a Wheelera, Eleven „Jane” Hopper, Dustina Hendersona i Willa Byersa.
W październiku 1984 roku Max zaczęła uczęszczać do gimnazjum w Hawkins, samotnie jeżdżąc na deskorolce, jednocześnie budując reputację w lokalnym salonie gier.

To właśnie z tą postacią spędzisz ostatnie tygodnie wakacji! Znasz tą postać czy pierwszy raz o niej słyszysz? Jak myślisz, jak będą wyglądały Wasze wspólne wakacje? Koniecznie napisz w komentarzu!
Pamiętaj, że Quiz został stworzony w celach humorystycznych!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej