Wymarzona szkoła vs. koszmarna szkoła – Głosowanie!


W jakiej szkole byłoby więcej lekcji języka polskiego?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Lubię język polski, a większa ilość lekcji sprawi, że jeszcze lepiej doedukuję się z tego przedmiotu!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Nie przepadam za lekcjami tego przedmiotu, a im ich więcej, tym gorzej!

Która ze szkół byłaby ogromna w wielkim mieście z mnóstwem klas, uczniów i nauczycieli?
Zdecydowanie moja wymarzona szkoła! Więcej ludzi oznacza więcej znajomych, a ja lubię zawierać przyjaźnie!
Raczej szkoła prosto z moich koszmarów! Nie lubię, kiedy w moim otoczeniu jest zbyt wiele obcych osób, wolę przebywać w niewielkim gronie ludzi.

W jakiej szkole każdy miałby indywidualny plan lekcji?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Każdy mógłby uczyć się tylko tych przedmiotów i w takim czasie, w którym miałby na to ochotę, to lepsze rozwiązanie od łączonych planów lekcji!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Przez zbyt wiele różnych planów powstałby zamęt, a przy łączonych planach łatwiej byłoby mi trafić razem z moją klasą na odpowiednie lekcje.

Do jakiej szkoły chodziłyby osoby wyłącznie z roczników młodszych od Ciebie?
Zdecydowanie do mojej wymarzonej szkoły! Mógłbym poczuć się jak osoba starsza i mądrzejsza, nie mając w szkole osób w wyższych klasach!
Raczej do szkoły prosto z moich koszmarów! Byłoby zbyt wiele dzieci, które jeszcze nie rozumieją tego, czego się uczę, a starszych uczniów zawsze można zapytać o jakieś tematy czy nawet korepetycje.
Reklama

W jakiej szkole trzeba by było nosić mundurki?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Dzięki mundurkom nikt nie mógłby przechwalać się swoimi ubraniami i wszyscy byliby równi!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Nie lubię przestrzegać zasad dotyczących ubioru, wolę zakładać na siebie to, na co mam ochotę.

W jakiej szkole byłoby więcej przedmiotów ścisłych?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Uważam, że przedmioty ścisłe są ważne, a do tego jestem z nich całkiem niezły, więc nie byłoby to dla mnie problemem!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Przedmioty ścisłe są moim zdaniem bardzo trudne, a jeśli już muszą być, to w jak najmniejszych ilościach!
Reklama

W jakiej szkole obowiązkowym byłoby przyjeżdżanie do szkoły szkolnym autobusem?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Dzięki ustalonym porom odjazdu nigdy nie groziłoby mi spóźnienie, a nawet jeśli autobus utknie w korku, oczywistym będzie, że nie jest to moja wina, jeżeli spóźni się cała klasa!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Wolę wstawać o tej godzinie, o której mam ochotę, a musząc zdążać co rano na autobus pewnie nie byłoby takiej możliwości.

W jakiej szkole byłby podział na dziewczyny i chłopaków podczas lekcji wychowania fizycznego?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Dzięki takiemu podziałowi chłopcy mogliby grać w piłkę nożną nie słuchając lamentów części dziewcząt, a dziewczyny mogłyby spokojnie uprawiać jakieś mniej wymagające siły fizycznej sporty, na które mają ochotę!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Podział na płcie jest staroświecki, dlaczego niby dziewczyny nie mogłyby robić na lekcji wychowania fizycznego tego samego, co chłopcy?

Do jakiej szkoły chodziłyby wyłącznie osoby tej samej płci co Ty?
Zdecydowanie do mojej wymarzonej szkoły! Dzięki temu więcej osób rozumiałoby moje problemy z dojrzewaniem i nie byłoby takiego problemu, jakim są wielkie kłótnie między płciami!
Raczej do szkoły prosto z moich koszmarów! Nie byłbym w stanie wytrzymać tylko z osobami tej samej płci co ja, czasem potrzebowałbym poznać punkt widzenia drugiej strony czy po prostu z takową porozmawiać.

W jakiej szkole byłyby klasy o wielkości kilku osób?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Mniejsze klasy oznaczają mniejszy tłok, huk i przeszkody w skupieniu się, a do tego każdy miałby szansę wykazać się na lekcji!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Przy większej klasie jest mniejsza szansa, że zostanę wywołany do odpowiedzi, a w malutkich klasach praktycznie każdy musi pochwalić się swoją wiedzą.

W jakiej szkole byłoby mniej materiałów na lekcjach, ale za to więcej zadań domowych?
Zdecydowanie w mojej wymarzonej szkole! Siedzenie na lekcjach nie byłoby taką katorgą, a na resztę nauki mógłbym poświęcić czas w domu, o tej godzinie, o której miałbym na to ochotę!
Raczej w szkole prosto z moich koszmarów! Wolę siedzieć na nudnych i ciężkich lekcjach, niż potem użerać się z setkami zadań domowych w czasie, kiedy normalnie mógłbym odpoczywać!

Reklama
196 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 43

Legolis

Legolis

Gdyby każdy miał indywidualny plan lekcji, w moim była by tylko plastyka

Odpowiedz
2
charming_

charming_

Super głosowanie! 😊

Odpowiedz
2
Orsa

Orsa

Fajne

Odpowiedz
2
Olcix23

Olcix23

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
1
Punic

Punic

@Lenka1257 Pomyśl sobie: „Nie chcę żadnej choroby układu moczowego" i zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o zdrowiu swojej żółci….
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz „Ogórek kiszony” jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz: „ogórek kiszony”*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy.
Jeśli tego nie zrobisz, będziesz mieć zatwardzenie przez 7 lat, 6 tygodni, 5 dni, 4 godziny, 3 kwadranse, 2 minuty i 1 sekundę. PRECZ ZE SPAMEM!

Odpowiedz
1
Jankosynier

Jankosynier

Świetny quiz!

Odpowiedz
2
Amas

Amas

Bycie najstarszą klasą jest czad, można nazywać wszystkich kidami :D Tak, wiem zaraz będą komentarze "kid to ty jesteś" ale to na serio zawaliste uczucie być najstarszym.

Odpowiedz
4
Tiavent

Tiavent

Naprawdę cudowny i kreatywny quiz!😍

Odpowiedz
2
kociara1237794

kociara1237794

Super quiz ja mam klasę która ma tylko 12 osób

Odpowiedz
3
Oasis

Oasis

Super quiz

Odpowiedz
2
Mabashi

Mabashi

Okej, ale małe klasy>>>>>
Naprawdę, nauczycielowi lepiej się pracuje, a i uczniom lepiej się skupić. Chciałabym być w klasie, która ma np. 10 osób

Odpowiedz
4
Amas

Amas

@Mabashi jestem za raz pół klasy była chora i pracowało się wyczepiście

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej