Wylosuj lekcję, którą możesz wyciągnąć z pandemii!

195 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

MarcysiaUwU

MarcysiaUwU

Natura zawsze była, jest i będzie ucieczką. Całkiem fajne miłego dzionka lub wieczoru. 🥰

Odpowiedz

23_Majeczka_23

Powiedz 12 razy (śpiewam). Skopiuj to do 5 komentarzy. Wejdz na swój profil. Zdziwiony?

Odpowiedz
CryBaby_Angel

CryBaby_Angel

Hamulec i wsteczny
Praca zdalna, zamknięcie w domach i zamknięte miejsca publiczne sprawiły, że w naszym życiu pojawiły się dwie rzeczy: czas i cisza. Coś, czego normalnie nigdy nie było, bo byliśmy przebodźcowani prowadzeniem intensywnej codzienności. Taki nagły hamulec nie miałby prawa bytu i nigdy by się nie pojawił, gdyby nie pandemia koronawirusa. Świat nigdy nie zwolniłby tak bardzo. Gospodarka nigdy nie zrobiłaby sobie takiej przerwy. MY nigdy byśmy sobie na taką ciszę świadomie nie pozwolili. To tak naprawdę okazja do tego, aby się o sobie nauczyć czegoś nowego: masz okazję wejść do środka samego siebie i poznać się dogłębnie. To czas na trudną, wewnętrzną pracę, którą zawsze odkładałeś na bok. Przyjęcie takiej postawy być może zupełnie wywróci do góry nogami Twój osobisty światopogląd i do nowej moralności wejdziesz z zupełnie nowym nastawieniem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Źródło: Akademia ducha

Odpowiedz
typowajanazawsze

typowajanazawsze

hejka zapraszam na mój quiz ale nie musisz jeśli nie chcesz naprawde

Odpowiedz
bad_grillus

bad_grillus

Twoja rodzina to twoja największa siła … lub przekleństwo
Nie powiedziałabym raczej coś takiego:
Mogłeś zachowywać się lepiej wtedy być może świat nie byłby pod czarną chustą

Odpowiedz
_Ktos_uwu_

_Ktos_uwu_

Hamulec i wsteczny
Git 👍👍👍

Odpowiedz
.Risen

.Risen

Twoja rodzina to Twoja największa siła… lub przekleństwo
Najtrudniejszą częścią pandemicznego sprawdzianu było i jest zamknięcie w swojej przestrzeni mieszkalnej… z rodziną lub z dala od niej. To jest niezwykle trudny test dla członków rodziny, ponieważ jesteście zmuszeni poznać się bliżej i lepiej lub zupełnie odwrotnie – jesteście zmuszeni do samotnego życia, bez kontaktu fizycznego. Oddzielenie od przyjaciół, partnera czy rodziny jest równie bolesne jak przebywanie z nimi 24 na dobę, 7 dni w tygodniu, na niewielkiej przestrzeni. Uwierz mi, nie wszyscy wychodzą z tego żywo. Zaczyna brakować połączenia między ludźmi, ono słabnie lub pojawiają się zgrzyty, bo tak naprawdę nigdy tego połączenia nie było. Zdrowe i silne połączenia energetyczne z innymi ludźmi są niezbędne do naszego dobrego samopoczucia emocjonalnego i psychicznego. Do tej pory była to naturalnie realizowana potrzeba, nad którą nikt się nie zastanawiał, natomiast teraz odczuwamy jej deficyt. Jest spora szansa, że w popandemicznej rzeczywistości docenimy kontakt z innym człowiekiem jak nigdy dotąd.
Ja mieszkam w domu z pięcioma osobami (rodzice i 3 rodzeństwa), ale nie widujemy się za bardzo. Ani mi ich nie brakuje, ani mnie nie denerwują. Mój najmłodszy brat jest cały dzień w przdszkolu. Ja rodzice i ten starszy z moich młodszych braci ciągle siedzimy przy komputerach/w swoich pokojach przez lekcje i pracę. A moja młodsza siostra szlaja się po domu i mówi, że jej się nudzi, bo nie ma zbyt dużo lekcji, online, w zerówce. Brakuje mi za to rówieśników.

Odpowiedz
Pl.Panterka

Pl.Panterka

Można byłoby wyciągnąć historię z pandemii.

Odpowiedz
meriii

meriii

Natura🌿🍃

Odpowiedz
1
ta_poprostu112

ta_poprostu112

Hejka! wpadajcie do mnie, wszyscy są zaproszeni

Odpowiedz
bad_grillus

bad_grillus

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej