Wylosuj krótkie wyzwanie pisarskie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 77

Lola_Tola_Ola

Lola_Tola_Ola

Wieczór, książka, hamak

EXTRA QUIZ

Odpowiedz

Ajolesaboonie

Wieczór, książka, hamak
super quiz

Odpowiedz
MyMagicalWorld

MyMagicalWorld

Falbany, kwiaty, ławka

Był słoneczny majowy poranek. Za oknem było tak ładnie, że nie sposób było nie wyjść na zewnątrz. Spacerowałam po mieście ubrana w piękną kwiecistą sukienkę w falbany. Do tego założyłam sandały, które idealnie pasowały do mojego stroju. Użyłam odświeżających cytrynowych perfum przypominających lato. Zrobiłam lekki makijaż, pofalowałam włosy, ubrałam kilka bransoletek. Byłam trochę jak turystka we własnym mieście. Wokoło było pełno kolorowych kwiatów, które przepięknie pachniały, gdy przechodziłam obok. Poprosiłam pewną dziewczynę, aby zrobiła mi zdjęcie, gdyż widok był zachwycający i uznałam, że będzie to wspaniała pamiątka. Ten dzień był niezwykły i chciałam go uwiecznić na fotografii.

Po ulicach jeździło wiele samochodów, z których rozbrzmiewały radosne i energiczne popowe kawałki. Był to tak ciepły dzień, że wiele osób jeździło z podniesionymi dachami w autach. Ludzie byli uśmiechnięci i zadowoleni, ubrani w typowo letnie stylizacje. Niektórzy biegali, jeździli na rowerze, rolkach, hulajnodze. Pomyślałam, że też muszę któregoś dnia wybrać się na rolki lub pobiegać. Może nawet dzisiaj. Było bardzo przyjemnie, powiewała delikatna bryza a dookoła unosiła się woń radości i szczęścia oraz słodkich zapachów. To wszystko przypomniało mi, dlaczego zawsze uwielbiałam tę wiosenno-letnią aurę.
Nieopodal odbywały się jakieś atrakcje, konkursy, widoczne były między innymi dmuchane zamki, trampoliny, zjeżdżalnie, stoiska z watą cukrową, lodami i popcornem. Wyglądało to na festyn połączony z koncertem plenerowym, różnymi przedstawieniami, występami. Przebywało tam wielu ludzi. W przerwach leciały z głośników wesołe piosenki. Speakerzy zapowiadali głośno kolejne atrakcje. Postanowiłam tam pójść, ponieważ wszystko to wyglądało na fajną zabawę, a poza tym nigdzie mi się nie spieszyło. Był to taki luźny, beztroski, wiosenny dzień. Weszłam na obiekt, przed wejściem trzeba było kupić bilet, ale stwierdziłam, że warto, tym bardziej, że nie był on drogi.

Wszystko wyglądało cudownie. Kupiłam sobie lody truskawkowo-waniliowe, usiadłam na huśtawce i przyglądałam się występom tancerek. Tańczyły przepięknie, chciałabym umieć tak tańczyć. Okazało się, że były to bardzo dobre tancerki, z dużymi już sukcesami, które uczestniczyły w różnych konkursach i programach telewizyjnych. Niektóre z nich były zza granicy. Odbywały się też mini-koncerty różnych artystów, którzy śpiewali wspaniale. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Po występach był czas na zdjęcia i autografy. Też zrobiłam sobie kilka fotek i poprosiłam o autografy. Udało mi się nawet chwilę porozmawiać. Następnie zjadłam przepyszne naleśniki truskawkowe i zostałam do końca.
Po zakończeniu festynu po godzinie 15, poszłam alejką do pobliskiego parku. Było tam bardzo ładnie o tej porze roku. Usiadłam na ławce, z torebki wyciągnęłam książkę i przeczytałam 2 rozdziały. Czytanie na zewnątrz było bardzo przyjemne. Słyszałam szelest liści, śpiew ptaków, czułam zapach czystego i świeżego powietrza. Następnie słuchałam muzyki na słuchawkach. Po jakimś czasie poszłam do domu, aby przebrać się w strój do biegania, po czym zaczęłam biegać po parku i po mieście.

Jeśli ktoś to przeczytał, mam nadzieję, że mu się spodobało. Jeśli tak, bardzo byłoby mi miło, gdyby dał znać. Może napiszę ciąg dalszy.

Odpowiedz
1
Anime_Moon

Anime_Moon

Falbany, kwiaty, ławka
Ubrana w długą,kwiecistą suknię z falbanami na rękawach,przemierzałam ulice Londynu szukając mojego chłopaka. Przechodziłam obok kwiaciarni gdy zauważyłam Eryka,blondyna z piwnymi oczami,mojego chłopaka, rozmawiającego z Nadią,piękną długowłosą Rosjanką. Eryk trzymał w dłoni bukiet pięknych,lawendowych kwiatów. Nadia uśmiechnięta od ucha do ucha pocałowała MOJEGO chłopaka w usta. Zakryłam usta dłonią, dysząc ogromy szloch. Skierowałam się w stronę najbliżej stojącej ławki. Gdy na niej usiadłam,nie ukrywałam już emocji. Rozpłakałam się jak małe dziecko.

Za wszystkie błędy przepraszam. Super quiz!😄

Odpowiedz
Book_Girl

Book_Girl

Porcelana, liście, czajnik

Świetny quiz, już mi się tam coś wykluwa w głowie 😀

Odpowiedz
Arrow...

Arrow...

Ulica, szum,papieros

Przez ulicę przechodziły tłumy ludzi. Deszcz lekko kropił, a wiatr szumiał. O ściane opierał się młody chłopak, który palił papierosa,choć wiedział,że nie powinien. Jeśli ktoś się o tym dowie nie będzie z nim dobrze. Jednak jego,uwagę przykuła idąca nieopodal dziewczyna,piękna dziewczyna, gdyby tylko mógł,ale wiedział,że to nie ma sensu. Nie,lepiej dać sobie spokój…

Nic lepszego nie przyszło mi do głowy

Odpowiedz
1

r...n

Kwiaty. falbany. ławka.
Oh, spójrzcie na te kwiaty! Mają takie falbany! ławka się odzywa mówiąc: Te kwiaty mają falbany, i co z tego?

Odpowiedz
bullfinch

bullfinch

Drzewo, niebo, parasol

Odpowiedz
Marti075643289

Marti075643289

Ulica, szum, papieros. 😉

Odpowiedz
1

Drzewo niebo parasol.

Piękne nocne niebo, krople deszczu odbijały się od czarnej parasolki.
Przeszedł pewien pan i opowiadał mi historie jak jego żona zbierała czerwone jabłka z drzewa w czasie deszczu z parasolką w ręku. Pan się rozpłakał. Moja żona się przewróciła z drabiny i… Złamała kręgosłup była w ciąży.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej