Wylosuj anime, które powinieneś obejrzeć!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Cheeky_Cipher
Cheeky_Cipher
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 6

A.n.a

A.n.a

Fukigen na Mononokean
Nie czytam mang i nie lubię anime, ale ten quiz jest fajny 😄

Odpowiedz
1
DreamNightmare

DreamNightmare

Fukigen na Mononokean
Hah czytałam już mangę 😁

Odpowiedz
1
Y0RI

Y0RI

Shiyan Pin Jiating
Małżeństwo zostaje aresztowane za eksperymenty na piątce swoich dzieci. Jedynie najmłodszy z nich – Tannis – jest w miarę normalny i postanawia zająć się swoim dziwnym rodzeństwem.
Oglądałam XD trochę dziwne, ale fajne 💗

Odpowiedz
1
Amelka_kun

Amelka_kun

No.6
Po zakończeniu trwających przez lata wojen, zniszczony świat powoli staje na nogi. W celu odbudowania ludzkiej cywilizacji, utworzone zostaje 6 głównych ośrodków mieszkalnych. Jednym z nich jest miejsce akcji anime – No. 6. Jest to miasto w pełni skomputeryzowane, w którym roboty sprzątające ulice są na porządku dziennym, a umieszczanie chipów w ludziach nikogo nie dziwi. Przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy mieszkańcy egzystują tu jednak bez zmartwień i w dostatku. Jednym z nich jest nasz główny bohater – dwunastoletni Shion.
Jest rok 2013. Shion, należący do elity miasta młody geniusz, prowadzi spokojne życie, mieszkając wraz z mamą w wielkim apartamentowcu – przynajmniej do czasu, gdy pewnego deszczowego dnia do jego pokoju wskakuje przez okno ranny, nieznajomy chłopiec. Shion dostrzega ranę na jego ręce i pomimo wyraźnego sprzeciwu postanawia udzielić mu pomocy. Chłopiec przedstawia się jako Nezumi i okazuje się być zbiegłym więźniem, co o dziwo nie robi zbyt dużego wrażenia na naszym bohaterze. Nezumi korzysta z pomocy Shiona i odchodzi. Niestety o karygodnym czynie chłopca bardzo szybko dowiadują się władze – wskutek tego Shion i jego matka zostają pozbawieni statusu „elity” i wysłani do biednej części miasta.

HA! PRZECHYTRZYŁAM TEN QUIZ! HA! Mam wszystkie tomy mangi X’D oraz oglądałam animucha XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedz
1
Cheeky_Cipher

Cheeky_Cipher

•  AUTOR

@Sazumiya Hah, jaki haker ;p

Odpowiedz
Amelka_kun

Amelka_kun

@Cheeky_Cipher nuuu :DDDDDDDDD

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej