Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Wyjaśnienia, przemyślenia… / Czy zawieszam konto?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 5

_Toga.Himiko

_Toga.Himiko

Gdybym mogła, to bym się rozpisała, ale wątpię, że moje słowa Cię jakoś ucieszą.
Ja tylko powiem – trzymaj się i rób to co lubisz. Czasami niektórym osobom może się znudzić pisanie i wiele innych rzeczy, ale na pewno nie bez powodu. Dlatego, postaraj się nie zwracać za dużo na opinię innych, tylko bądź sobą. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, ponieważ teraz nie będzie łatwo, może boleć, ale tak uważam, że to ty musisz uwierzyć w siebie, nawet jeśli nie jest to łatwe. Daj z siebie wszystko. Boże, co ja piszę.
No dobra, coś długiego teraz, aby moje pisanie dało Ci święty spokój:
„”To mój cel toczy się codziennie. Wizyty u psychologów w pewien sposób pomagają, na pewno. Ale jeżeli raz się popełniło… Próbowało popełnić samobójstwo to wyjście jest zawsze z tyłu głowy. To… To jest nasze piętno. Tym zawsze będziemy się mierzyć. Więc jest pytanie: kiedy kolejny raz upadnę? I czy uda się z tego wyjść. Bo po ostatniej próbie, no traci się już nad tym kontrolę. Ale też zacząłem pracować nad tym, aby móc stanąć w lustrze i móc powiedzieć: „jest w porządku, mamy nowy dzień”. Nowy dzień, nowa czysta kartka. Można zrobić dużo… Dobrych rzeczy. Recepta na to wszystko? Każdy z nas w sobie ma taki pewien głos, on jest wredny czasami. Bardzo wredny. Słuchaj się go, a na pewno na tym nie stracisz. Wyjdziesz na tym naj… Najlepiej. Bo ten głos nie chce nic źle dla Ciebie. Ale uważaj, bo ten głos też w pewnym momencie ucichnie. Już się więcej nie pojawi. Pamiętaj: to nie jest z Tobą źle. Jesteś po prostu wrażliwy. I robisz i postępujesz bardzo dobrze. I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.”

Odpowiedz
1
endgame

endgame

jutro do ciebie zadzownie [postaram sie przynajmniej lul] i mozemy pogadac wtedy

Odpowiedz
1
plushy

plushy

No i dobrze że zostajesz babo

Odpowiedz
1
Nikola68

Nikola68

Rozumiem cię w zupełności! Mimo wszystko cieszę się, że jesteś z nami dalej 💖 Ja sama mam takie problemy, często i to bardzo czuję się niepotrzebna nikomu, więc myślę, że chociaż w małym stopniu mogę cię zrozumieć <3 Oczywiście to tylko słowa, ale mam nadzieję, że dodały ci chociaż trochę otuchy. Trzymaj się i jeżeli byś chciała porozmawiać to mów śmiało, ja sama nie za bardzo mówię ludziom o swoich problemach i to tylko pogarsza sprawę, serio

Odpowiedz
1
Maja_712

Maja_712

Ojej, co się takiego stało, że było Ci tak źle? Jest jakiś konkretny powód, czy po prostu wszystko naraz Cię przytłoczyło?

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej