Nie! Na podstawie wybranych przez Ciebie zdjęć mogę stwierdzić, że niestety nie uda Ci się wykorzystać wakacji w 100%… Zostanie Ci jeszcze wiele do zrobienia w następne wakacje i dopiero wtedy będziesz mógł czuć, że udało Ci się załatwić wszystko co chciałeś. Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzu!
Pendzi
Tak
Winter_wolfik
Nie!
Na podstawie wybranych przez Ciebie zdjęć mogę stwierdzić, że niestety nie uda Ci się wykorzystać wakacji w 100%… Zostanie Ci jeszcze wiele do zrobienia w następne wakacje i dopiero wtedy będziesz mógł czuć, że udało Ci się załatwić wszystko co chciałeś.
Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzu!
Lumi.
Nie
Definitywnie nie, nawet nigdzie za bardzo nie jeżdżę i dosłownie całe wakacje tylko siedze w domu.
Roksana289
Te zdjęcia, zakochałam się😍
Ale niestety nie…
.Fantasty.gaming.
Tak!
Racja, udało mi się odwiedzić parę ciekawych miejsc 😊
Super quizik 😉
N...e
• AUTOR@.Fantasty.gaming. dziękuję 😊❤
.Fantasty.gaming.
@Neovie Nie ma za co 😊
maxymalnymax
Tak
vampire_
Tak!
Piękny quiz!^-^
N...e
• AUTOR@jisooa dziękuję! ❤
S...m
Nie
No, prawda, jakieś 8% lub więcej na pewno już przesiedziałam w samochodzie, a więcej niż 20% na siedzenie w internecie…. 🙁
Super quiz! 👍
N...e
• AUTOR@PizzaHutLove dziękuję!
L...s
Tak!
Myślę że będą udane fajny quiz!
N...e
• AUTOR@Courtney2023 dziękuję!
C...s
"Tak" No mam nadzieje;)