Wybierz świecę i dowiedz się więcej o swoim życiu!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 86

YouSayNoEzz

YouSayNoEzz

1-Czarna Świeca √
Wbrew powszechnemu przekonaniu czarny nie jest kolorem zła, lecz samoobrony i samoanalizy. Musimy poznać siebie, zanim będziemy mogli robić postępy w tym ziemskim świecie. Musimy dowiedzieć się, czego naprawdę chcemy i dopiero wtedy możemy przejść dalej. Wybierając tę ​​świecę, mówisz: „Muszę się zatrzymać i pomyśleć”. Czarna świeca ma również zdolność przywoływania mocy dawno niewidzianych ludzi i utraconych dobrych wspomnień. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Metafora

Metafora

6 – żółta świeca
Fajny quiz

Odpowiedz
asiulka74

asiulka74

Biała świeca

Odpowiedz
Jia.Kk

Jia.Kk

1-czarna świeca ….
no co [fioletowy też ładny]

Odpowiedz
Hitoi

Hitoi

2 – Fioletowa świeca
Fiolet to kolor Jowisza, symbolizuje moc i wibracje wewnętrzne. Wybór tej świecy oznacza, że ​​w najbliższej przyszłości uda Ci się przyciągnąć szczęście i obfitość. „Właściwi” ludzie zaczną pojawiać się w Twoim życiu i otworzą przed Tobą okno nowych możliwości. Wystarczy słuchać ich słów i działać pod ich kierownictwem.
Zapal tę świecę, gdy czujesz się niepewnie lub Twoje poczucie własnej wartości spadło do najniższego poziomu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Filpok

*4 – Niebieska świeca*

Odpowiedz
1
Mayla_elf

Mayla_elf

Mam niebieską. Ładna była

Odpowiedz
1
papuga1437

papuga1437

A może być taka zmieniająca kolor dla niezdecydowanych?

Odpowiedz
1
_Bianca_Di_Angelo_

_Bianca_Di_Angelo_

1 – Czarna świeca
Wbrew powszechnemu przekonaniu czarny nie jest kolorem zła, lecz samoobrony i samoanalizy. Musimy poznać siebie, zanim będziemy mogli robić postępy w tym ziemskim świecie. Musimy dowiedzieć się, czego naprawdę chcemy i dopiero wtedy możemy przejść dalej. Wybierając tę ​​świecę, mówisz: „Muszę się zatrzymać i pomyśleć”. Czarna świeca ma również zdolność przywoływania mocy dawno niewidzianych ludzi i utraconych dobrych wspomnień. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: Odkrywamy Zakryte
To jest…….takie..prawdziwe

Odpowiedz
Moonstar

Moonstar

Biała świeca

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej