Wybierz sławnego męża i dowiedz się czegoś o sobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

Taka.Mila.Panda

Taka.Mila.Panda

Brad Pitt
Pragniesz, aby Twoje życie było idealne. Pozycja społeczna i reputacja są dla Ciebie bardzo ważne. Chciałabyś być osobą znaną i szanowaną, dlatego Twój ukochany powinien być osobą inteligentną, ambitną i reprezentacyjną, która lubi spędzać czas na przyjęciach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
TaodStarka2002

TaodStarka2002

Tom Hardy
Tajemniczość jest czymś, co Cię przyciąga. Możesz wydawać się cicha, nieśmiała i introwertyczna, ale tak naprawdę kochasz przygody i mężczyzn, którzy wydają są mroczni. Lubisz rozwiązywać zagadki i powoli odkrywać osobowość swojego ukochanego. Podziel się wynikiem w komentarzu!
100% prawda Super quiz 😍

Odpowiedz
Sayonara-Chan

Sayonara-Chan

Wymagasz od mężczyzny pewności siebie i siły. Pragniesz, aby Twój ukochany potrafił Cię uratować w każdej sytuacji i nie bał się konfrontacji (np. z Twoimi rodzicami). Potrzebujesz potężnego, a zarazem delikatnego mężczyzny, z którym będziesz dzielić swój cały świat. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Andraaa

cóż w tym quizie nie ma Cola Sprouse a on jest najlepszy i najprzystojniejszy i jeden z najpopularniejszych, innych aktorów bym nie wybrała a sądziłam po opisie quizu że Cole tu będzie, w takim razie nie wybieram nikogo

Odpowiedz
a_nes

a_nes

Johnny Depp <3 <3 <3

Odpowiedz
Marta_Troojka

Marta_Troojka

Pierce Brosnan
Potrzebujesz inteligentnego i odpowiedzialnego mężczyzny, który potrafi podejmować decyzje. Nie interesują Cię przelotne romanse, potrzebujesz silnego związku z zaangażowaniem emocjonalnym. Aby Ci zaimponować mężczyzna powinien bardzo Cię szanować. Podziel się wynikiem w komentarzu!

100% prawda! Super quiz! ❤

Odpowiedz
Nightwind

Nightwind

Johnny Depp
Masz słabość do mężczyzn o duszy artysty. Pragniesz czuć się komfortowo przy swoim ukochanym, leniuchować lub po prostu słuchać muzyki. Szukasz ukochanego, który będzie zarazem Twoim najlepszym przyjacielem, z nieograniczoną dozą wzajemnego zaufania. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Prawda 😍😍😍😍😍

Odpowiedz
1
.Heartbreak.Girl.

.Heartbreak.Girl.

Ryan Reynolds
Lubisz mężczyzn, którzy potrafią być stanowczy w niebezpiecznych sytuacjach, a także delikatni, gdy jesteście tylko we dwoje. Jesteś introwertykiem o bogatym wnętrzu, dlatego Twój ukochany powinien być cierpliwy i wyrozumiały, a jednocześnie towarzyski i zabawny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Marta.Z

Marta.Z

Johnny Depp
Masz słabość do mężczyzn o duszy artysty. Pragniesz czuć się komfortowo przy swoim ukochanym, leniuchować lub po prostu słuchać muzyki. Szukasz ukochanego, który będzie zarazem Twoim najlepszym przyjacielem, z nieograniczoną dozą wzajemnego zaufania.

Odpowiedz
NamietnaElizabeth

NamietnaElizabeth

NIE MA ALIBABY 😭😭😭😭😭😡😡😡😡😡

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej