Wyszedł mi Fineasz i Ferb ale czy jest Super Strikers proszę powiedz że jest🙏 w sumie miałam fazy na różne bajki, ale ta to jednak był mega koks, nadal ją uwielbiam haha
@tsianid Wiem, że ją uwielbiasz, ale ja z czasów robienia tego quizu zapomniał hehe… Ale spokojnie, będzie druga część, więc będzie tam Super Strikers, spokojnie ✨
Strażak Sam! Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie, moim fav było My Little Pony, a jak już byłam trochę starsza to też Niesamowity Świat Gumballa (wciąż czekam na film 🥲) Strażaka Sama też trochę oglądałam, nie powiem, ale Norman mnie doprowadzał do szewskiej pasji, tym bardziej że miałam takiego "Normana" w rodzinie i był (i wciąż jest) nim mój kuzyn z problemami (ADHD itd.)
@SillentEcho Tak, dokładnie. Ja sobie to po prostu jakoś zawsze łączyłam ze sobą w głowie, ale to tylko takie łączenie kropek i mechanizmów z lat dzieciństwa, więc nie ma się co na tym opierać, z tego co wiem nie jest to żadne potwierdzone info, że chłopak ma problemy ze sobą, choć słyszałam już jakieś spekulacje że coś może być na rzeczy. Czy twórcy mieli to na myśli? Prawdopodobnie nie, bo jestem w pełni przekonana że gdyby chcieli dać taką "reprezentcję" do serialu dla dzieci byłoby to przedstawione w taki sposób że Norman byłby traktowany z innym podejściem i byłoby powiedziane w prost: tak, ten dzieciak ma problemy, pomagamy mu i odnosimy się do niego z należytym szacunkiem, mimo że potrzebuje specjalnego traktowania; i pokazaliby jak się z taką osobą obchodzić. A nie że kurde jego problemy są bagatelizowane i jeszcze matka się po nim drze. Bardziej prawdopodobne że tak wyszło w praniu. Mówisz że masz w poważaniu cudze postępowanie, więc co, takie filmy/seriale cię po prostu nudzą? Z książkami też tak masz? Tak z ciekawości pytam
@Herbatkazmlekiem Masz rację, myślę że byłoby podkreślane że zasługuje na specjalne traktowanie. Pierwsze wersje tej bajki są jednak dość, powiedzmy, że stare, chociaż jakoś antyczne nie są wiadomo. A nowoczesna animacja oczywiście czerpie z pierwszego podejścia. Jeśli chodzi o drugą część to temat rzeka w sumie, ponieważ ja mam ogółem bardzo… chłodny stosunek do tego co sobie ludzie myślą czy co robią, jeśli oczywiście nie jest to złe, niebezpieczne itp. Wynika to z faktu iż nie mam nad tym żadnej kontroli, więc czemu się tym przejmować. Filmy i seriale mnie nudzą najczęściej, dlatego że albo poruszają idiotycznie płytkie tematy albo bohaterowie zachowują się jakby zaglądali wcześniej do szklanki. Wiesz o co chodzi. Książki to trochę inna sprawa, ponieważ zostawiają sporo miejsca na wyobraźnię, plus no czasem fajnie oderwać się od ekranu. Ale tak, filmy i seriale mnie z reguły nudzą, do tego jestem osobą bardzo aktywną jeśli chodzi o takie "kreatywne" rzeczy typu szycie, wymyślanie własnych DIY, robienie na szydełku czy rysowanie, więc wolę zająć się tym niż gapieniem się bezmyślnie w ekran. Ale jest to temat rzeka, są wyjątki, są filmy i seriale które na serio się mi podobały, ale to są raczej wyjątki, plus część z tych filmów to filmy które oglądałem x lat temu i nie wiem jak bym teraz na nie zareagował. Mogę o tym jeszcze tak pisać i pisać, ale czas chyba kończyć mój wywód hah. Chyba całkiem wyczerpująco odpowiedziałem na pytanie.
Bajka „Psi Patrol” opowiada o grupie bohaterskich szczeniąt pod dowództwem dziesięcioletniego chłopca imieniem Ryder, które wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym mieszkańcom Zatoki Przygód i rozwiązują codzienne problemy. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jestem starszy niż ta bajka, nigdy ani jednego odcinka nie oglądałem xDD
Strażak Sam! Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu! Raczej nie ulubiona ale bardzo lubiłam
sonus
świnka peppa
lubiłam :)
SillentEcho
• AUTOR@sonus
:)
-ninja_cat-
Pidżamersi
Lubiłam ją bardzo <3
tsianid
Wyszedł mi Fineasz i Ferb ale czy jest Super Strikers proszę powiedz że jest🙏 w sumie miałam fazy na różne bajki, ale ta to jednak był mega koks, nadal ją uwielbiam haha
SillentEcho
• AUTOR@tsianid
Wiem, że ją uwielbiasz, ale ja z czasów robienia tego quizu zapomniał hehe… Ale spokojnie, będzie druga część, więc będzie tam Super Strikers, spokojnie ✨
tsianid
@SillentEcho HELL YEAH🤟🤟🤟
scruffy.canine
Psi Patrol
Nah, nigdy mi się nie podobał, co najwyżej oglądałam czasem z nudów
Herbatkazmlekiem
Strażak Sam! Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie, moim fav było My Little Pony, a jak już byłam trochę starsza to też Niesamowity Świat Gumballa (wciąż czekam na film 🥲)
Strażaka Sama też trochę oglądałam, nie powiem, ale Norman mnie doprowadzał do szewskiej pasji, tym bardziej że miałam takiego "Normana" w rodzinie i był (i wciąż jest) nim mój kuzyn z problemami (ADHD itd.)
Herbatkazmlekiem
@SillentEcho Tak, dokładnie. Ja sobie to po prostu jakoś zawsze łączyłam ze sobą w głowie, ale to tylko takie łączenie kropek i mechanizmów z lat dzieciństwa, więc nie ma się co na tym opierać, z tego co wiem nie jest to żadne potwierdzone info, że chłopak ma problemy ze sobą, choć słyszałam już jakieś spekulacje że coś może być na rzeczy. Czy twórcy mieli to na myśli? Prawdopodobnie nie, bo jestem w pełni przekonana że gdyby chcieli dać taką "reprezentcję" do serialu dla dzieci byłoby to przedstawione w taki sposób że Norman byłby traktowany z innym podejściem i byłoby powiedziane w prost: tak, ten dzieciak ma problemy, pomagamy mu i odnosimy się do niego z należytym szacunkiem, mimo że potrzebuje specjalnego traktowania; i pokazaliby jak się z taką osobą obchodzić. A nie że kurde jego problemy są bagatelizowane i jeszcze matka się po nim drze. Bardziej prawdopodobne że tak wyszło w praniu. Mówisz że masz w poważaniu cudze postępowanie, więc co, takie filmy/seriale cię po prostu nudzą? Z książkami też tak masz? Tak z ciekawości pytam
SillentEcho
• AUTOR@Herbatkazmlekiem
Masz rację, myślę że byłoby podkreślane że zasługuje na specjalne traktowanie. Pierwsze wersje tej bajki są jednak dość, powiedzmy, że stare, chociaż jakoś antyczne nie są wiadomo. A nowoczesna animacja oczywiście czerpie z pierwszego podejścia.
Jeśli chodzi o drugą część to temat rzeka w sumie, ponieważ ja mam ogółem bardzo… chłodny stosunek do tego co sobie ludzie myślą czy co robią, jeśli oczywiście nie jest to złe, niebezpieczne itp. Wynika to z faktu iż nie mam nad tym żadnej kontroli, więc czemu się tym przejmować. Filmy i seriale mnie nudzą najczęściej, dlatego że albo poruszają idiotycznie płytkie tematy albo bohaterowie zachowują się jakby zaglądali wcześniej do szklanki. Wiesz o co chodzi. Książki to trochę inna sprawa, ponieważ zostawiają sporo miejsca na wyobraźnię, plus no czasem fajnie oderwać się od ekranu. Ale tak, filmy i seriale mnie z reguły nudzą, do tego jestem osobą bardzo aktywną jeśli chodzi o takie "kreatywne" rzeczy typu szycie, wymyślanie własnych DIY, robienie na szydełku czy rysowanie, więc wolę zająć się tym niż gapieniem się bezmyślnie w ekran. Ale jest to temat rzeka, są wyjątki, są filmy i seriale które na serio się mi podobały, ale to są raczej wyjątki, plus część z tych filmów to filmy które oglądałem x lat temu i nie wiem jak bym teraz na nie zareagował. Mogę o tym jeszcze tak pisać i pisać, ale czas chyba kończyć mój wywód hah. Chyba całkiem wyczerpująco odpowiedziałem na pytanie.
kasztayn
Pidżamersi
no trochę oglądałem faktycznie
kaboom
SillentEcho
• AUTOR@kasztayn
kaboom ✨
_HammyFire48_
Bajka „Psi Patrol” opowiada o grupie bohaterskich szczeniąt pod dowództwem dziesięcioletniego chłopca imieniem Ryder, które wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym mieszkańcom Zatoki Przygód i rozwiązują codzienne problemy. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jestem starszy niż ta bajka, nigdy ani jednego odcinka nie oglądałem xDD
._.Chiquitiee._.
Strażak Sam!
Bajka Strażak Sam to animowana opowieść o przygodach odważnego strażaka i jego zespołu, którzy codziennie niosą pomoc mieszkańcom fikcyjnego walijskiego miasteczka Pontypandy, rozwiązując lokalne problemy i edukując dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Czy udało mi się zgadnąć? Jeśli nie to jaka była Twoja ulubiona bajka? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Raczej nie ulubiona ale bardzo lubiłam
Just_Charlie
Strażak Sam!
Cóż akurat tej bajki nie lubiłam najbardziej😅
Bardzo fajny quiz!
SillentEcho
• AUTOR@Just_Charlie
Dzięki!
black__pink
Spongebob Kanciastoporty
No niestety nie zgadł*ś ale fajny quiz, leci do ulu
SillentEcho
• AUTOR@black__pink
Dziękuję:))