Wybierz kilka obrazków , a ja ci powiem z którym kotem powinieneś się zakumplowac!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
fire.star fire.star
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 42

Amika22

Amika22

Krucza Łapa fajnie

Odpowiedz
1
LoveWarriorsCats

LoveWarriorsCats

Bicz je eeee ejjjj kocham goo

Odpowiedz
___IvyClaw___

___IvyClaw___

Bicz

Odpowiedz
1
swit1

swit1

Szarą pręga… Szczeże, jestem zawiedziona

Odpowiedz
1
WilczaWojowniczka

WilczaWojowniczka

Bicz
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STRASZNIE LUBIE BICZA MOIM ZDANIEM JEST NAJ FAJNIEJSZYM KOTEM Z WOJOWNIKÓW!!

Odpowiedz
2
majkamolo

majkamolo

Krucza łapa
Właśnie z tym kotem powinieneś się zakumplować! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Lubię go :)

Odpowiedz
1
Al12213456

Al12213456

Ogniste serce /gwiazda
Właśnie z tym kotem powinieneś się zakumplować! Po się wynikiem w komentarzu!
Nice B)

Odpowiedz
1
LesnaBlizna

LesnaBlizna

Bicz
Właśnie z tym kotem powinieneś się zakumplować! Po się wynikiem w komentarzu!
To jeden z moich ulubionych kotów… i fajnie xd

Odpowiedz
1
Sylwana.pl

Sylwana.pl

Bicz… Zawsze mi wychodzi ulubiony kot… Mam szczęście 💜

Odpowiedz
4
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Sylwana.pl Mi nie. Lecz to wina postrzegania go jako mordercę.

Odpowiedz
2
...Kicia...

...Kicia...

@Zwierzakowa Bicz był mordercą. Zabijał inne koty. Autorki stworzyły go z myślą aby był jak najbardziej mroczny i straszny. Cóż.. Nie udało im się.

Odpowiedz
2
Sylwana.pl

Sylwana.pl

@…Kicia… czy gdziekolwiek Bicz atakował bez powodu, lub dla zabawy? Za każdym razem robił to w celu ochrony własnego życia, lub klanu. Dodatkowo nie był on „groźnym demonem w skórze kota, który kochał krew”, a apatykiem. Stąd też jego „mroczność i straszność”

Odpowiedz
2
...Kicia...

...Kicia...

@Sylwana.pl Nie wiemy ile kotów zabił Scourge i z jakiego powodu, ponieważ ani książka, ani manga nam tego nie pokazuje. Czy ja powiedziałam że jest demonem w skórze kota? Nie. Mówię, że zabijał koty, ponieważ to prawda – zabijał innych a pozostali się go bali. Według mnie był po prostu nudnym antagonistą i autorki niepotrzebnie go stworzyły. Pojawił się w ok. 4 rozdziałach książki i we własnej mandze, która trzeba przyznać – nie opowiadała o nim zbyt wiele. No i co w związku z tym? Nie poznaliśmy go dokładnie. Nie wiemy czy był miły, mordował koty bez powodu, miał partnerkę itp. Po prostu już się tego nigdy nie dowiemy. Jeśli będziecie chcieli powiedzieć, że Bicz to postać super ciekawa, rozwinięta i nie jest nudna – przeczytajcie jeszcze raz, dokładnie książki. A jeśli sądzicie że jest aseksualny, dajcie mi link albo screen, na którym autorki to potwierdziły. Pozdrawiam.

Odpowiedz
2
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Mamy jednakże informacje dotyczące znanych nam zabójstw. Bynajmniej nie mordował bez powodu. Przecież nie zabił rodzeństwa, gdyż uznał je za bezbronne. A np. Tigerclaw’a chcącego go ewidentnie zamordować, czy agresywnego samotnika już owszem. Jego aseksualizm wyjaśniłam już w naszej konwersacji, zatem nie wiem po cóż wpychasz kij w mrowisko. Objaśniłam wszystkie, bądź prawie wszystkie argumenty.

To, cóż tobie się nie podoba i uznajesz za nudne, nie znaczy, że każdy musi tak twierdzić. Np. Wiele osób lubi jakiś komiks i uważa za pełen akcji, a mnie on nuży. To interpretacja każdego z osobna, subiektywna opinia.

Odpowiedz
2
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Jestem apatykiem i nie znam w praktyce strachu, zatem bezcelowe jest ze mną pierniczenie o uczuciach.

Nie miałam na myśli mordercy jako osoby, która generalnie zabiła, lecz fakt, iż społeczeństwo twierdzi, iż czynił to dla przyjemności. Nie. Apatycy nie zabijają dla przyjemności, gdyż nie odczuwają z tego satysfakcji, chyba, że są jeszcze inaczej skrzywieni psychicznie. Bicz po prostu się bronił, gdyż delikwenci byli agresywni i chcieli zrobić krzywdę jemu i jego poddanym.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… A jeżeli nie wierzysz, iż jest on apatykiem – opisał ów fakt w swój własny sposób, chodzi tu o słynny tekst o „lodzie w żyłach”. Tak najpewniej chciał przekazać, iż powoli bodźce zewnętrzne sprawiały, iż coraz rzadziej odczuwał emocje aż do ich zaniku. Tak właśnie dzieje się z apatykami nabytymi. @Sylwana.pl

Odpowiedz
1
...Kicia...

...Kicia...

@Zwierzakowa Racja, każdy ma swoje zdanie. Nie mam zamiaru się wykłócać. Jednak Tigerstar’a zamordował broniąc się a samotnika ponieważ – sama przyznaj nie zachowywał się zbyt przyjaźnie, a nawet mu groził. Nie wiemy nic więcej o Klanie Krwii, a w ,,Czarnej Godzinie” zostało powiedziane jedynie, że jest czarny, mały, ma błękitne oczy i ma doczepione do pazurów psie zęby (Dzięki czemu tak naprawdę nie mógł nikogo zabić). Może i był apatykiem, ale czy wiemy, że jest aseksualny? Nie możemy tego określić. Jeśli macie taką informację – podajcie stronę z której to macie. Na oficjalnej stronie na pewno nie było nic takiego.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia…
*Krwi.
Dokładnie o to ciągle się narzucałaś w poprzedniej konwersacji. Ja już objasnilam, chcesz przeczytać – zapraszamy do owego quizu i tyle. A, i jeszcze jedno – Apatycy całkowici bardzo często nie odczuwają popędu seksualnego i nie mają chęci wiązać się w związki. Są wyjątki, jednakże Bicz według mnie należy do większości.

Cóż, nie pamiętam, czy to były zęby, czy pazury, jednakże to nie wina jego, acz autorek. Ja go rysuję zawsze bez owych elementów. W każdym razie mój pies ma bardzo ostre zęby. Ma prognatyzm, zatem omyłkiem dotykając jego pyska można wyczuć bardzo ostre zęby. Nie są tępe pomimo podeszłego wieku.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Powtórzenia nastąpiły przez Autokorektę, lecz sens mniej wiecej pozostał.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Swą drogą nie pojmuję celu tegoż zdania. „Jednak Tigerstar’a zamordował broniąc się a samotnika ponieważ – sama przyznaj nie zachowywał się zbyt przyjaźnie, a nawet mu groził.” czyż nie wspominałam sama tegoż faktu? Cóż, to ma bardziej wydźwięk uświadamiania, nie potwierdzenia faktu.

Odpowiedz
1
...Kicia...

...Kicia...

@Zwierzakowa Ty masz swoją opinię, ja mam swoją. Tak jak wcześniej powiedziałam – nie zamierzam się już wykłócać. Cóż, to że jesteś apatykiem i aseksualna nie znaczy, że potrafisz rozpoznać czy ktoś nie wyraża żadnych emocji lub nie czuje pociągu seksualnego. Sama jestem aseksualna, a nie wierzę w to, że Scourge także jest. ”Nie uwierzę dopóki nie zobaczę” – Niestety taką zasadą się kieruję. Erin Hunter nawet nie wymyśliły fabuły ,,The rise of Scourge” (Przynajmniej ja tak to rozumiem poprzez zdanie na Angielskiej Wiki Wojowników). Niektórzy z zespołu Erin Hunter sądzą, że Bicz jest jak najbardziej aseksualny, jednak inni mają inne zdanie na ten temat.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Wiesz, emocje nie są wyrażane wyłącznie przez twarz. To po prostu widać. Owszem, jestem asem, jestem apatykiem, lecz to nie powód, dla którego tak postrzegam Bicza przez ów pryzmat. To bardziej brzmi, jakbys chciała wymyślić argument na siłę.

To już nie ma sprawa. Twe argumenty nie mają po prostu potwierdzenia według mnie, a jeżeli nie przekonują cię me i osób z owego zespołu, to nie wiem po cóż przeciągasz tą konwersację i czepiasz się tej samej kwestii gdziekolwiek się pojawię. Wyjasnilysmy sobie to raz – zatem nie musisz pisać pod każdym mym komentarzem.

Odpowiedz
1
...Kicia...

...Kicia...

@Zwierzakowa Oh, Nie żebym nie wierzyła w to, że jesteś apatykiem, ale na twoim kanale na YouTube wyraźnie słychać jak się śmiejesz. Żegnam.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Jakim kanale?

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… Z ktoregoz roku? Jeżeli 2016-2017-to nie mój kanał, lecz mych kuzynek, które przez pewien czas podszywaly się pode mnie na tym koncie. Jezeli 2019 (*Darkness so), nic na nim nie ma. Wiem, że za mną nie przepadasz i mozesz mi z tegoż powodu nie wierzyć, lecz Zareczam, iż mój ton mowy jest raczej formalny i płynny oraz dlonie są bardzo wychudzone i kosciste. Zaiste, bardzo. To nie ja. Bodajże kanał poszedł do piachu, choć możliwe, iż wyłącznie część tegoż syfu został usunięty.

Odpowiedz
1
...Kicia...

...Kicia...

@Zwierzakowa Hmm.. z tego co wiem Smajli to twój pies?

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@…Kicia… @Zwierzakowa Robicie Spam Pod Komem Sylwany A Ona Dostaje O Tym Powiadomienia.. :^

Odpowiedz
1
Sylwana.pl

Sylwana.pl

@…Kicia… to, iż kogoś nie lubisz, nie znaczy jeszcze, że musisz go napadać. Szczerze żal mi ludzi takich jak ty, które myślą tylko o walce, bez względu na jej słuszność

Odpowiedz
2
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@…Kicia… To, że filmy były nagrywane w mym domu podczas mej nieobecności nie znaczy, iż to ja. Zresztą ta sprawa jest mocno zawiła, nie będę przecież tłumaczyć się dokąd pojechałam, o ktorej godzinie etc. @Inti Sylwana jednakże jest uczestniczką konwersacji. Oraz, nie żeby coś, lecz wielką literą piszę się wyłącznie pierwszy wyraz w zdaniu, chyba, że zawiera ono nazwy własne.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa :> Wiem, Ale Nwm Czmu Tak Piszę, Jestem Przyzwyczajona I Tutaj To Nie Ma Znaczenia. 💙💙💙 A, i Myślałam Że Nie Jest Bo Nic Przez Ten Czas Ni Pisała.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Inti Cóż, przecież mozesz świadomie to zmienić. Nie obraz się, lecz to kluje w oczy.
Hm. Raczej po prostu już wyraziła swe opinie i nie widziała sensu dalszej konwersacji.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa Kuamiesz :>
(( Napisauam tak bo nje wiem cło odpuowiedzieć a chciauam wuaśnie to zruobić, kocham sFojoM ortografie 😏😏😏 ))

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Inti Cóż, nie posługuję się obłudą, zatem niezbyt trafne. Jednakże nie znając mnie osobiście często ludzie postrzegają mnie inaczej.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa Ale ja ciem Znam I ObserFujem ciem od dafna. mam nadzieje że siem rozczytasz bo piszem tak gdy mi odwala ;w;

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Inti Nie, nie znasz, ani nie obserwujesz czynnie.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa 😑 Nie pamientasz jak np. skomętowałam tfoich kilka quizuf? i zobacz że ciem rzeczywiście obserwuje, nwm skąd ci takie coś wpadło do głowy, nie próbuję być złośliwa ale próbuję stawiać po swojej racji.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Inti Zwróć uwagę na słowo „czynnie”. Dosłownie nigdy nie udzielasz się ni pod opowiadaniami, ni pod wpisami.

Quizy się dla mnie nie liczą.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa Ostatnio nie dostawałam powiadomień o twoich quizach i wpisach więc wiesz.

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Inti Jezeli obserwujesz mnie jako – tako powiadomienia przyszlyby, choćby po czasie.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa Jeśli obserwuje się dużo osób to w niektórych przypadkach tak jest, gdybym dostawała powiadomie-
chwila.. wiesz co..? Jednak wolę się nie kłócić o taką głupią rzecz jak ta, że Cię nie obserwuję czy coś, bo jak widzisz to nie ma sensu, i nie chcę nikomu psuć humoru czy coś, więc ja spadam. nara. 💙

Odpowiedz
1
Zwierzakowa

Zwierzakowa

@Inti Apatykowi nie ma jak, zatem nie szkodzi. Nie sądzę również, iż jest to kłótnia. Raczej zwykla konwersacja.

Oraz również zegnam, jezeli nie chcesz dłużej poruszać tematu.

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@Zwierzakowa 👍👍👍

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej