Wybierz kartę a uzyskasz wróżbę andrzejkową!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 8

Chandramukhi

Chandramukhi

Uwierz w siebie

Odpowiedz
Kotek_Chlebek

Kotek_Chlebek

sameQuizy
Wybierz kartę a uzyskasz wróżbę andrzejkową!
BombonierkaBombonierka
11 godzin temu20 9527 Obserwujesz Dodaj do ulubionych
Wybierz kartę:

1
2
3
To jest Twój moment, wykorzystaj go
Otrzymałeś wiadomość mówiącą, że nadszedł Twój czas: nadszedł Twój czas, aby być szczęśliwym, aby pozwolić radości, szczęściu i miłości zamanifestować się w Twoim świecie. Wszechświat zawsze daje nam to, na co naszym zdaniem zasługujemy.

Pamiętaj jaki jesteś cudowny! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, wkrótce to wszystko się spełni.

Pamiętaj, że nawet najmniejsza zmiana w Twoim systemie wierzeń może zmienić Twój wszechświat, więc rozłóż ręce i ogłoś, że nadszedł Twój czas.
Zaakceptuj wszystkie dobre rzeczy, które moc twórcza chce Ci dać i zrób w swoim życiu miejsce na miłość, dobroć i pomyślność.

Nom nom gut
Ale fajny quizik 🥳🥳♥️

Odpowiedz
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Bądź cierpliwy, nadchodzą dobre rzeczy

Ta karta przyszła do Ciebie, aby powiedzieć Ci, że życie jest piękne i że istnieją trzy cnoty, które pomogą Ci urzeczywistnić Twoje cele i marzenia: konsekwencja, pozytywne nastawienie i cierpliwość. Tysiące wydarzeń ma miejsce każdego dnia w życiu, niektóre są szczęśliwe, a inne są tylko tymi, które wystawiają na próbę Twoją siłę i pragnienie pomyślności. Ważne jest, aby pamiętać, że każde wydarzenie, które ma miejsce w życiu, przygotowuje Cię do wydarzenia, które ma się wydarzyć – dlatego nie pozwól, aby sytuacja dyktowała Twoje zachowanie, to Twoja postawa i odwaga powinny dyktować rozwój każdej sytuacji. Cierpliwość to tylko wytrwałość – wkrótce zbierzesz wszystko, co zasiałeś. Źródło: namatest.net

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

To jest Twój moment, wykorzystaj go

Otrzymałeś wiadomość mówiącą, że nadszedł Twój czas: nadszedł Twój czas, aby być szczęśliwym, aby pozwolić radości, szczęściu i miłości zamanifestować się w Twoim świecie. Wszechświat zawsze daje nam to, na co naszym zdaniem zasługujemy. Pamiętaj jaki jesteś cudowny! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, wkrótce to wszystko się spełni. Pamiętaj, że nawet najmniejsza zmiana w Twoim systemie wierzeń może zmienić Twój wszechświat, więc rozłóż ręce i ogłoś, że nadszedł Twój czas. Zaakceptuj wszystkie dobre rzeczy, które moc twórcza chce Ci dać i zrób w swoim życiu miejsce na miłość, dobroć i pomyślność.

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Bądź cierpliwy, nadchodzą dobre rzeczy
Też mam to samo co wszyscy niżej XD

Odpowiedz
no_ja_a_kto

no_ja_a_kto

mam to samo co wszyscy w kom xd

Odpowiedz

f...e

Bądź cierpliwy, nadchodzą dobre rzeczy

Odpowiedz
1
.perelka.

.perelka.

Bądź cierpliwy, nadchodzą dobre rzeczy
Ta karta przyszła do Ciebie, aby powiedzieć Ci, że życie jest piękne i że istnieją trzy cnoty, które pomogą Ci urzeczywistnić Twoje cele i marzenia: konsekwencja, pozytywne nastawienie i cierpliwość. Tysiące wydarzeń ma miejsce każdego dnia w życiu, niektóre są szczęśliwe, a inne są tylko tymi, które wystawiają na próbę Twoją siłę i pragnienie pomyślności.

Ważne jest, aby pamiętać, że każde wydarzenie, które ma miejsce w życiu, przygotowuje Cię do wydarzenia, które ma się wydarzyć – dlatego nie pozwól, aby sytuacja dyktowała Twoje zachowanie, to Twoja postawa i odwaga powinny dyktować rozwój każdej sytuacji.

Cierpliwość to tylko wytrwałość – wkrótce zbierzesz wszystko, co zasiałeś.
świetny quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej