Wskaż mi swoje ulubione śniadanie, a ja powiem Ci coś o Tobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

SouhNa

SouhNa

Tosty
Osoby jedzące tosty są zazwyczaj zabiegane i zapominalskie. Lubią jeść i spać, rzadko kiedy uprawiają sport. Nauka także nie jest ich mocną stroną. Potrafią za to rozśmieszyć każdego. Na imprezach raczej nie podpierają ścian, lecz zachęcają wszystkich do tańca. W innych cenią poczucie humoru i optymizm. Świetnie nadają się na partnerów do spokojnego, leniwego życia. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie prawda!
Mam średnią 5.0 co roku.
Bardzo często ćwiczę i biorę udział w konkursach naukowych i sportowych.
NIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ

Odpowiedz
-DarkSide-

-DarkSide-

Kawa

Odpowiedz
Papuga26

Papuga26

To jest bardzo nie prawda! jest napisane że jestem fałszywa zależy mi mi na kasie jestem ponura…nie kreatywna! To nie prawda ja jestem bardzo kreatywna miła wesoła i wogóle to nie jest złe że lubię jajka😰

Odpowiedz
z.s.ofia

z.s.ofia

Trafiłaś w punkt

Odpowiedz
1
q_

q_

Osoby jedzące płatki są optymistycznie nastawione do życia i pełne energii. Mają marzenia, które traktują bardziej jak cele do zrealizowania. Są świetnymi przyjaciółmi, ludźmi pomocnymi i godnymi zaufania. Z natury są odważni, a szaleństwo to ich drugie imię. Poszukują raczej zabawy, nie prawdziwej miłości. Podziel się wynikiem w komentarzu! to caaaaaała ja :) Xd

Odpowiedz
1
madzia_ja

madzia_ja

Totalnie nie lubię jeść jogurt, ale wynik totalnie do mnie nie pasuję.

Odpowiedz
Apple_Cherry

Apple_Cherry

Osoby jedzące płatki są optymistycznie nastawione do życia i pełne energii. Mają marzenia, które traktują bardziej jak cele do zrealizowania. Są świetnymi przyjaciółmi, ludźmi pomocnymi i godnymi zaufania. Z natury są odważni, a szaleństwo to ich drugie imię. Poszukują raczej zabawy, nie prawdziwej miłości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Tiger200

Tiger200

Jak ty to zgadłaś? XD Drożdżówka, mniam 😋 Ale mówie serio zgadłaś

Odpowiedz
zaczytana1

zaczytana1

Jogurt
Osoby jedzące jogurty żyją w ciągłym biegu. Kochają czytać książki i nie lubią się uczyć. Szybko się męczą, ale mimo wszystko często uprawiają sport. Mają problem z podejmowaniem decyzji. Nie nadają się na przyjaciół, gdyż często kłamią i nie są lojalne. W związku potrzebują stałej uwagi i opieki.

Odpowiedz
BookMedalist

BookMedalist

Naleśniki
Osoby jedzące naleśniki z natury są odważne i niezwykle uczuciowe. Kochają literaturę piękną – najczęściej piszą wiersze. Są urodzonymi romantykami z głową w chmurach. Cenią wolność i wolą raczej przebywać w samotności. Lubią słuchać muzyki, cenią także taniec. Zarówno w przyjaźni, jak i miłości są bardzo zmienne i porywacze. Oczekują zaangażowania, namiętności, ale także zaufania. Nie boją się wysokości. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Cała prawda o mnie 😉 Świetny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej