Wolałbyś być sławny w świecie czarodziejów, czy mugoli? – Głosowanie!

Co byś wolał?
Trafić na pierwszą stronę Proroka Codziennego. Wszyscy czarodzieje by o mnie czytali. Dodatkowo poruszałbym się na zdjęciu. To by było coś.
Trafić na pierwszą stronę mugolskiej gazety! Wolę pojawić się w zwykłej gazecie. Nie chcę, żeby jacyś czarodzieje o mnie czytali.

Co byś wolał?
Zostać ministrem magii. Miałbym pod sobą całe Ministerstwo Magii. To jest dopiero władza. Cały świat czarodziejów byłby mi posłuszny.
Zostać premierem mugoli. Nie znam się na magii, a bycie premierem mugoli to i tak przecież duże wyróżnienie. Uważam, że łatwiej byłoby zarządzać zwykłymi ludźmi, niż czarodziejami.

Co byś wolał?
Być mistrzem Quidditcha. Wszyscy czarodzieje by mnie podziwiali. Kocham ten sport i od zawsze chciałem być mistrzem Quidditcha.
Wystąpić w mistrzostwach świata w piłce nożnej. Co tam Quidditch? To jest dopiero sława! Mistrzostwa świata to przecież marzenie chyba każdego piłkarza!

Co byś wolał?
Być czarodziejem, który stworzył całkiem nowy eliksir. Mógłbym uratować komuś życie i dodatkowo wpisać się na karty zasłużonych dla świata czarodziejów. To byłby dla mnie prawdziwy zaszczyt.
Być naukowcem, który odkrył nowy pierwiastek chemiczny. Wcale nie trzeba magii, żeby odkryć coś zupełnie nowego i bardzo przydatnego dla społeczeństwa.
Reklama

Co byś wolał?
Być najlepszym uczniem w Hogwarcie. Magia jest dużo ciekawsza i trudniejsza niż zwykła nauka. Wolałbym być świetnym czarodziejem i przynajmniej umieć się bronić.
Być najlepszym uczniem w mugolskiej szkole. Czerwony pasek to dla mnie najwyższe wyróżnienie i zawsze o nim marzyłem.

Co byś wolał?
Być dziennikarzem dla Proroka Codziennego. To musiałoby być niesamowite przeżycie. Mieć samopiszące pióro i wyszukiwać sensacji w świecie czarodziejów, gdzie przez zawsze coś się dzieje. To praca idealna dla mnie.
Być dziennikarzem dla mugolskiej gazety. Wolę kartkę, długopis i ewentualnie komputer. W mugolskim świecie też jest wiele ciekawych zdarzeń, które ktoś musi opisać dla miejscowych gazet.
Reklama

Co byś wolał?
Zostać dyrektorem Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Byłoby to duże wyzwanie, ale też wyróżnienie przewodzić najbardziej znaną szkołą Magii i Czarodziejstwa na świecie.
Zostać dyrektorem najlepszego warszawskiego liceum. Byłby to dużo lepszy zawód. Dużo lepiej płatny, a przy okazji bezpieczniejszy.

Co byś wolał?
Wygrać 5 000 galeonów! Wolę czarodziejskie pieniądze! Już widzę siebie z tą kupą forsy w Magicznych Dowcipach Weasley'ów!
Wygrać 5 000 złotych! Dużo bardziej przydadzą mi się mugolskie pieniądze. Planuję zakup samochodu i staram się zaoszczędzisz, a ten nagły przypływ gotówki na pewno mi w tym pomoże.

Co byś wolał?
Mieć sklep ze słodyczami na ulicy Pokątnej. Kocham słodycze, a szczególnie te magiczne. Już sobie wyobrażam jakie słodycze mógłbym tam sprzedawać.
Mieć własną mugolską fabrykę czekolady. Byłoby słodko! Kocham czekoladę i chętnie zająłbym się jej produkcją.

Reklama
217 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 41

Lix

Lix

Świat czarodziejów dużo lepszy

Odpowiedz
.Weasleyka.

.Weasleyka.

Fajny quiz♥️
Wszystkich Potterhead zapraszam do mnie 💛❤️💚💙🦁🐍🦅🦡♥️♥️♥️

Odpowiedz
1
Hedwiga_z_listem

Hedwiga_z_listem

wszysko z świata magi i wygrywasz

Odpowiedz
1
_Glory_

_Glory_

Super quiz💕💞

Odpowiedz
1
monsterek-Arzanki

monsterek-Arzanki

suuuuper quiz!

Odpowiedz
1
-JENNA-

-JENNA-

Czy tylko ja wybrałam wszystko związane z Hogwartem i czarodziejami?

Fajny quiz 😀

Odpowiedz
4
.Sisterka

.Sisterka

@-JENNA- Me tooooo

Odpowiedz
.Weasleyka.

.Weasleyka.

@-JENNA- Dokładnie

Odpowiedz
_Sheila_

_Sheila_

Wszystko czarodziejskie 🐵

Odpowiedz
2
.Polanna.

.Polanna.

@_Sheila_ ja też

Odpowiedz
3
misvit10000

misvit10000

Świetne głosowanie

Odpowiedz
1
Elisabetta

Elisabetta

Cudne głosowabie!

Odpowiedz
1
.Paprociowy_Cien.

.Paprociowy_Cien.

Super głosowanko C:

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej