Wolałbyś wykonywać zawód tego lekarza czy być zmuszonym umówić się z nim na wizytę?


Witaj, mój najmilszy w tymże głosowaniu, w którym zasady są banalnie proste! Ja wskażę Ci nazwę lekarza, a Ty będziesz musiał wybrać, czy wolałbyś nim być czy zostać jego pacjentem! Skoro wszystko wiemy to pora zaczynać!
Jasna sprawa!
Och, oczywiście!

Pierwszy lekarz, z którym będziesz miał coś wspólnego to ginekolog! Teraz Twoja kolej, pora zadecydować!
Uważam, że świetnie poradziłbym sobie w roli lekarza! Jest to praca, której nie każdy by się podjął, ale ja uważam, że każdemu pacjentowi byłoby w moim towarzystwie komfortowo.
Raczej nie poradziłbym sobie w tym zawodzie. Jeśli miałbym wybierać, to zdecydowanie nadaję się bardziej na pacjenta.

Bardzo dobrze! Pora przejść do drugiego pytania, w którym pojawi się również dosyć znany, a przynajmniej często kojarzona specjalizacja lekarza jaką jest chirurgia plastyczna. Chciałbyś znaleźć się na stole operacyjnym czy raczej działać na nim?
Satysfakcję przyniosłoby mi bycie lekarzem. Uważam, że spodobałoby mi się zmienianie czegoś w wyglądzie jakiejś osoby.
Nie potrafiłbym ponieść aż tak wielkiej odpowiedzialności za drugiego człowieka. Co jeśli nie spodobałaby mu się zmiana? Raczej wolałbym być pacjentem w tej kategorii

Myślę, że to najlepszy czas i świetne miejsce, aby znaleźć się na chwilę w dziale umysłu niżeli ciała. Mój najmilszy, co powiedziałbyś na psychologa?
Mam świetne podejście do ludzi, każdy doskonale się odnajduje przy mnie. Nawet najbardziej nieśmiałe osoby w moim towarzystwie nagle ożywają. Kocham społeczeństwo i uważam, że doskonale znalazł bym się w tej dziedzinie!
Jestem zdania, że dużo lepiej poradziłbym sobie w roli pacjenta. Raczej nie potrafiłbym rozmawiać o problemach innych, ponieważ wystarczy mi swoich zmartwień.
Reklama

Teraz zajmiemy się dziedziną, która nie do końca uważna jest za lekarza, jednak jak każda z tego quizu jest dla niektórych ludzi zdecydowanie bezcenna! Chodzi tutaj oczywiście o dietetyka.
Świetnie bym się sprawdził jako lekarz w tej dziedzinie. Zdecydowanie potrafię do każdego dobrać dobre menu tak, aby mu spasowało. Wcale nie jest to takie trudne!
Dużo lepiej poczułbym się będąc pacjentem. Raczej nie mam drygu kulinarnego, a nawet jeśli, nie jestem na etapie by dzielić się moimi odkryciami z całym światem.

Pora najwyższa na kolejny zawód związany z leczeniem! Jest on niezbyt lubiany przez znaczną część społeczeństwa, ale jednak bardzo potrzebny! Bo kto inny może zalepić dziurę w zębie, gdy jadło się zbyt dużo słodyczy niż po prostu dentysta? Pytanie kluczowe! Czy Ty byś mógł się przyglądać codziennie mniej lub bardziej zjawiskowej szczęce?
Owszem! Myślę, że byłbym naprawdę dobry w tej dziedzinie! Kogoś może to obrzydzać, ale przecież po to są rękawiczki! Uważam, że nie miałbym nic przeciwko, by codziennie przyglądać się setkom zębów.
Oj, zdecydowanie nie! Myślę, że jeśli już, to mógłbym się wcielić w rolę pacjenta! Nie potrafiłbym grzebać komuś w jamie ustnej, okropieństwo! W ostateczności to ja mógłbym usiąść na wygodnym fotelu udającym, że wcale nie czeka mnie ból i cierpienie!
Reklama

Następny zawód, do którego skocznym krokiem trafiliśmy zwie się alergologiem! Chyba już wszyscy wiedzą, na czym polega jego zadanie, bowiem ma to w swej własnej nazwie! Chodzi tutaj o specjalistę od alergii, rzecz jasna. Na którą stronę się zdecydujesz?
Na zostanie alergologiem, lekarzem! Uważam, iż lepsze jest diagnozowanie, czy ktoś ma alergię czy nie niż samemu stresowanie się w gabinecie lekarskim!
Pacjentem! Myślę, że nie byłbym dobrym alergologiem i więcej bym zaszkodził niż pomógł. Oczywiście alergia to nic fajnego, ale jakoś bym przetrwał!

Och, mam dla Ciebie bardzo złą wiadomość... Po tym pytaniu nasze spotkanie się kończy! Może jeszcze się kiedyś zobaczymy. A propos... Mój najmilszy, na pewno kojarzysz słowo „okulista”. O nim właśnie będziemy przez tę krótką chwilkę rozmawiać. Krzyknij teraz na całe gardło: chciałbyś być okulistą czy jego pacjentem?
Czy ja chciałbym mieć wadę wzroku? Za nic! Znaleźć się w tym strasznym pomieszczeniu i oczekując strasznej diagnozy, która obróci moje życie o 180°? Oj, nie, nie nie! Stanowczo zaprzeczam. Wolę być okulistą.
Ja? W tym zawodzie? To pytanie jest chyba zbędne i głupie. Zdecydowanie nie nadaję się na bycie lekarzem specjalizującym się właśnie w tej dziedzinie. Wolałbym mieć wadę wzroku i ładne okulary bądź nosić soczewki niż ta druga opcja!

Reklama
84 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #lekarz #medycyna #pacjent #przygoda #zawod

Komentarze sameQuizy: 17

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Wiedzialam że pierwszy będzie ginekolog xdd nie chcialabym ani tego ani tego

Odpowiedz
2
Peraly

Peraly

•  AUTOR
Odpowiedz
Nie_dzialam_obs_za_obs

Nie_dzialam_obs_za_obs

spoko quiz

Odpowiedz
1
LodyBogusi

LodyBogusi

Dentysta jest super zawodem. Ale jako pacjent za nim nie przepadam.

Odpowiedz
2
Peraly

Peraly

•  AUTOR

@LodyBogusi Na jaki temat?

Odpowiedz
LodyBogusi

LodyBogusi

@Peraly
Jakikolwiek😘

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
saturn.

saturn.

Wszystko na pacjenta ale ostatnie na lekarza

Odpowiedz
2
Camilizer2

Camilizer2

Psycholog nie jest lekarzem, psychiatra mógłby by być

Odpowiedz
2
Peraly

Peraly

•  AUTOR

@Quizer2 Wiem, miałam napisać o tym, ale najwyraźniej zapomniałam i nie mam już możliwości edytowania 🙄

Odpowiedz
1

....8

No na pewno aż tak dużo osób by się na psychologa nadało.
Fajne głosowanie

Odpowiedz
3
Elizabeth_Turner

Elizabeth_Turner

Na cóż… już dwa razy byłam o okulisty

Odpowiedz
2
Peraly

Peraly

•  AUTOR

@Azula. Ja trochę więcej. Nienawidzę, jak mi zakrapiają oczy, ale potem mogę wybrać sobie ładne oprawki do nowych szkieł 😏

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej