Wilkołak z jaką pozycją w watasze zostanie twoim partnerem?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 6

Szmaragdowy

Szmaragdowy

Samiec Alfa

Odpowiedz

d...a

Omega!
Omegi mają dość złożony charakter. Czasami zachowują się jak małe szczeniaki, a czasami z kolei jak dorosłe basiory. Jedno jest pewne: z nimi nie można się nudzić! To typ najbardziej towarzyski i ekstrawertyczny. Lubi przygody i uważa, że odrobina szaleństwa nikomu nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie! Stara się wciąż żyć na całego i nie przejmować opinią innych. Wśród znajomych – dusza towarzystwa, w związku – bardziej przyjaciel niż partner. Szuka dziewczyny, która też będzie dla niego jak przyjaciółka. Chciałby móc z tobą dzielić najskrytsze sekrety i zwracać się po radę w trudnych sytuacjach. Oczekuje od ciebie wsparcia, które bez wahania w swoim czasie odwzajemni. W trudnych chwilach z chęcią cię rozśmieszy. Nie jest to rodzaj obrońcy, raczej pocieszyciela. Gdy ktoś cię zwyzywa, prędzej przesiedzi z tobą cały tydzień, oglądając komedię i jedząc lody, niż da winowajcy w nos.
Oprócz tego, pragnie spontaniczności i zabawy w związku. Zachowuje się trochę jak wieczny chłopiec i emanuje nieodpowiedzialnym zachowaniem, ale tobie to chyba nie przeszkadza…? Dzięki temu razem doświadczycie miliona niezapomnianych chwil i wrażeń. W waszym życiu nigdy nie powieje rutyną, bo omega zawsze gna za czymś nieznanym i nowym. Zdarza mu się często kierować bardziej intuicją aniżeli zdrowym rozsądkiem, co nie zawsze wychodzi na dobre. Działa impulsywnie i nie umie przewidzieć skutków swojego postępowania. Nie jest skory do kłótni, ale czasami może mu się wypsnąć jakaś głupota. Naturalnie, po paru chwilach przeprosi, gdyż dla niego to żaden problem przyznać się do winy.
Co do pozycji – nie przeszkadza mu bycie omegą. Jest lojalny swojemu przywódcy z uwagą słucha jego rozkazów. Jednak dla niego najważniejsza zawsze będziesz tylko ty. To, że jest nieco szalony i uwielbia przebywać w grupie, nie oznacza, że wybrałby swoich przyjaciół zamiast ciebie. Fakt, zdarza mu się czasami flirtować z innymi dziewczynami (jest urodzonym flirciarzem), ale to tylko nie mające żadnej wagi głupoty. Dla omegi liczysz się TY. A te piętę Achillesa musisz postarać się zignorować. Zapamiętaj – on nigdy by cię nie zdradził!
Co do wyglądu – omegi bywają najróżniejsze – od czarnowłosych, po blondynów. Dokładnego określenia nie ma, natomiast jednym, co cech*** każdego osobnika, są zielone, bystre oczy, tryskające energią i ciekawością świata.
Wow, chciałabym tak.
Wspaniały quiz. Podoba mi się rozbudowany wynik i zastosowane zdjęcia.
Przyjemnie się rozwiązywało.
Jak ktoś najpierw sprawdza komentarze, polecam rozwiązać. ;>

Odpowiedz
1
Jin_Chaeji

Jin_Chaeji

Samotnik!
Samotnicy, to z natury zamknięci w sobie introwertycy o buntowniczym nastawieniu, którzy zdecydowali się odejść od swojego stada, by wieść niezależne, wolne życie. Wbrew pozorom samotnik wcale nie jest tak oschły i zadufany w sobie jak myślisz. W głębi duszy, to czysty romantyk marzący o prawdziwej miłości i założeniu własnej rodziny. Jednak dotrzeć do jego serca zdoła jedynie wyjątkowa dziewczyna o podobny charakterze. Z testu wynika, że to właśnie Ty!
Czy tak jak on często zanurzasz się w swoim własnym świecie i marzysz całymi godzinami? Czy też pragniesz miłości do grobowej deski z odrobiną wolności? Jeśli tak, to trafiłaś idealnie.
Samotnik w relacjach partnerskich jest niezwykle czuły i odpowiedzialny. Potrzebuje jednak od czasu do czasu odrobiny wolności i zaufania, gdyż nie potrafi stanowić jedność z partnerką. Tobie również stara się dać przestrzeń osobistą, ale dba także o wspólnie spędzone, romantyczne chwile. Trudno jest przeważnie zrozumieć naturę samotnika, ale myślę, że Ty podejmiesz się tego wyzwania.
Pamiętaj: on zawsze na pierwszym miejscu stawia niezależność, dlatego pozwól mu czasami na samotne podróże i chwile wytchnienia. Związek zbudujcie na solidnym zaufaniu, bo na pewno będzie wam nieraz potrzebne. On nigdy nie zostawi cię w potrzebie. Dobrze wie, że o to, co się kocha, trzeba walczyć. Jeśli wyniknie taka konieczność, udowodni ci swoje uczucia. Często będzie cię też o nich zapewniał.
Kiedyś zapewne założycie kochającą się rodzinę… jeśli samotnik pogodzi się w końcu z myślą o utracie niezależności.
Samotnicy to najczęściej niebieskoocy blondyni. Rzadziej bruneci i rudzi.

Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajny quiz oczywiście polubienie jest ;)

Odpowiedz
1
Baca32

Baca32

Samotnik
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Awwi

Awwi

Samotnik xD Fajny quiz :)

Odpowiedz
1
Hiddlestoner

Hiddlestoner

•  AUTOR
Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej