Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

White wall

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Samya
Samya
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 4

B...w

🌼 Właśnie tak czytam, czytam i w końcu zrozumiałam, że udało Ci się! Widzisz nie wierzyłaś w siebie, a tak pięknie wyszło. Bardzo mi się podoba, z resztą tak jak każdy twój shot. Sama od kilku lat zastanawiam się nad opublikowaniem moich skromnych poezyjnych wierszy w takiej á la książce.

Dzisiaj uczyć się muszę więc może pofilozofuję innym razem, ale wiedz, że kupię koral, kilka warstw i przemalujemy Cię na tą żółć- idealnie mój ulubiony kolor. A właściwie w czerni twi prawdziwe piękno, takie samo jak w żółci – słońcu. Czerń czarna jak smoła, jak późna noc, głębokie gwiazdy, szept meteorytów, cień naszego serca, spokój, bezpieczeństwo, odpoczynek oraz lochy Laryski i mojoneza ([*]) gdzie rolety są zasłonięte 24/7. Wszędzie są alternatywy nawet w najciemniejszej czerni. 🌼

Odpowiedz
1

B...w

@Another_Potter Zupełnie się nie zgadzam z przepychem każda barwa może stać się pusta, bez euforii. Dlatego najlepiej odejmować sobie na później, niż mieć nadto.

Morskie fale powiadasz? Załatwione! Jeszcze odświeżacz powietrza „morska bryza” zakupię i będziemy się czuć jak w Grecji, a za rok do włoch! 😉

Jak znajdę chwilkę czasu i to ogarnę (bo pewnie poprawki będą potrzebne) to prześlę, na razie wszystkie zaległości się na mnie zwaliły więc staram się nad tym zapanować.

Spoczywaj w pokoju ~Mojonez 🍚, 2019
[*] 🌹🕯

Odpowiedz
1
Samya

Samya

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej