Piątek trzynastego nad jeziorem Crystal Lake! Czy Ciebie też dopadnie Jason Voorhees?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

South_park_fan

South_park_fan

za drugim razem to zrobiłam za pierwszym odpadłam na 8

Odpowiedz

Shiloh

Serio nie przeżyłem na samym końcu? Przecież wbiegając do tej chatki wpakowałbym się jak w paszcze lwa. Do kitu ten quiz.

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Udało Ci się przetrwać weekend nad jeziorem Crystal Lake!
Tobie jedynemu… Karen, która weszła do wody, spotkała ją niemiła niespodzianka. Spędzając czas w wodzie, przywitał ją Jason Voorhees. Tak. Jason wrócił, a morderstwa się jeszcze nie skończyły. Pokaleczył ją pod wodą. Dziewczyna zatonęła, a Ty uciekłeś, by Cię nie zauważył. Odpaliłeś samochód i pojechałeś hen daleko, do domu, do bliskich. Cały czas nie zapominając o tym, co miało miejsce nad jeziorem Crystal Lake i w lesie. Ten koszmar. Przeżyłeś, jako jedyny z paczki. Nie wykąpałeś się, choć ta Cię wołała zachęcająco. Byłeś czujny i uszedłeś z życiem, choć kosztować Cię to musiało wiele. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
MamMoc

MamMoc

Wracam do tego co rok lub dwa, już 3 raz

Odpowiedz
1

K...N

@Ameliag błagam zrób kolejną część!!!

Odpowiedz
1

K...N

Tobie jedynemu… Karen, która weszła do wody, spotkała ją niemiła niespodzianka. Spędzając czas w wodzie, przywitał ją Jason Voorhees. Tak.
Jason wrócił, a morderstwa się jeszcze nie skończyły. Pokaleczył ją pod wodą. Dziewczyna zatonęła, a Ty uciekłeś, by Cię nie zauważył.
Odpaliłeś samochód i pojechałeś hen daleko, do domu, do bliskich. Cały czas nie zapominając o tym, co miało miejsce nad jeziorem Crystal Lake i w lesie. Ten koszmar. Przeżyłeś, jako jedyny z paczki. Nie wykąpałeś się, choć ta Cię wołała zachęcająco. Byłeś czujny i uszedłeś z życiem, choć kosztować Cię to musiało wiele.

Odpowiedz
1

K...N

@Ameliag To jest z********! szkoda że tak mało jest dobrych przetrwań horrorów!

Odpowiedz
1
czarnecka_queen

czarnecka_queen

Dodaje do ulubionych! Teraz czy przetrwasz w horrorze

Odpowiedz
1
MamMoc

MamMoc

Niby Rok temu stworzony, ale jeden z najlepszych moim zdaniem :) Pamiętam jak właśnie rok temu go przeszłem za 1 razem. Teraz dopiero za 3 lub 4 :D

Odpowiedz
1
Asska

Asska

A zapomniałam dodać za pierwszym razem przeszłam XD

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej