WAŻNE!! dla obserwatorów źrebola :3

Po pierwsze mam do was prośbę doczytania tego i poświęcenia mi chwili, dla ciebie to chwilka, a dla mnie dużo to znaczy. Zostawać na SQ (pytanie do zagłosowania)? A poniżej pytania itd do odpowiedzi w komentarzu. Kontynuować pisanie i w ogóle czynne prowadzenie profilu? Co mogę zmienić na swoim profilu czy w pisaniu? Przy okazji gadajcie co tam u was\na waszych profilach się dzieję, bo dawno mnie tu nie było a mam ochotę wrócić, ale potrzebuje motywacji.
tak
nie

14 Super!
Udostępnij quiz
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 6

Libera

Libera

Pisz dalej dziewczyno, pisz, bo masz do tego talent. Btw lubię czytać o koniach, coś co zawsze znajdowałam na twoim profilu. Dlatego zostań tu i prowadź profil!

Odpowiedz
1
zrebaczek12

zrebaczek12

•  AUTOR
Odpowiedz
FlamesAndGold

FlamesAndGold

Ja miałam kompletny brak weny ani motywacji w te wakacje. Wracam jednak do życia. =) Szczerze, nie przyjęłam rozpoczęcia roku szkolnego jako monstrum zajęć. Nawet wolę przebywać w szkole niż w domu. =)
Ale tylko na przerwach!

Teraz zajmę się kwestią Twojego profilu… Nie radzę usuwać się z tej strony, twórz dalej, gdyż tylko w ten sposób będziesz rozwijać swoje umiejętności! Polecam dodawać opowiadania regularnie, załóżmy co każdą sobotę. I Tobie to ułatwi pracę, a obserwatorzy nie zbędą spamować wiadomościami „kiedy next”.
Pozdrawiam

Odpowiedz
1
zrebaczek12

zrebaczek12

•  AUTOR

@szczerbatkowo dziękuję :D Ja też wolę siedzieć na przerwach :3

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@zrebaczek12 Pionsa 🖐

Odpowiedz
2
XHerbatkaX

XHerbatkaX

U mnie bardzo dobrze😂 i jedyne co byś mogła zmienić to kontynuowanie tego czego zaczęłaś, a jeśli przesyłanie co jakiś czas części do tego będzie problematyczne to zrób to wszystko w jednym,, quiz’ie”

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej