W której grze z gatunku horroru zostaniesz uwięziony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 94

KDXD

KDXD

Silent Hill
Ta gra opowiada o losach Harry’ego Masona, który wraz z córką Cheryl wybiera się na wakacje do tytułowego miasteczka w Stanach Zjednoczonych. Na drodze wjazdowej do Silent Hill dochodzi do wypadku, w wyniku którego Harry rozbija swój samochód. Kiedy po jakimś czasie odzyskuje przytomność, okazuje się, że Cheryl zaginęła, a miasto jest opuszczone i całkowicie spowite grubą mgłą. Bohater rusza na poszukiwanie dziewczynki i dość szybko zauważa we mgle postać, która przypomina jego córkę. Nie reaguje ona jednak na wołanie ojca i zaczyna uciekać, prowadząc go do wąskiej alejki. Tam zaczynają dziać się niepokojące rzeczy… To właśnie w grze „Silent Hill” zostaniesz uwięziony. Myślisz, że byś przetrwał? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ojojoj nie wiem, czy bym przetrwał.

Odpowiedz
2
Anonim_Rider667

Anonim_Rider667

The Evil Within

No co tu gadać… Quiz fajny

Odpowiedz
1
Zetka22

Zetka22

•  AUTOR

@Anonim_Rider667 Dziękuję 💜

Odpowiedz
Rena_Furtive

Rena_Furtive

Resident Evil
Ta gra jest podzielona na kilka części, jednak główny motyw stanowią zombie. Oddziały z jednostki S.T.A.R.S. próbują wyjaśnić sprawę tajemniczego wirusa, który nosi nazwę t-Virus. To właśnie ta broń biologiczna zmienia ludzi w żywe trupy. Przez całą grę bohaterowie odnajdują wskazówki i poszlaki, a na koniec muszą zmierzyć się z czymś o wiele groźniejszym. Ta rozgrywka to prawdziwa walka ze śmiercią…

To właśnie w grze „Resident Evil” zostaniesz uwięziony. Myślisz, że byś przetrwał? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Kalio634

Kalio634

Fnaf
Sprawdź też moje quizy

Odpowiedz
1

FistachZiemny

Fnaf mi wyskoczył, i pewnie bym nie przeżył no że chyba mam nieskończoność żyć więc dałoby się ugrać 6 nocy

Odpowiedz
1
Wiktoriax_11

Wiktoriax_11

Outlast
Głównym bohaterem gry jest reporter Miles Upshur. Odwiedza on szpital psychiatryczny w Kolorado, który przez długi czas był opuszczony. Gracz nie posiada żadnej broni. Jedynym wyjściem, aby przetrwać jest ucieczka, a to wcale nie jest proste, gdy znajdujesz się w ciemnym budynku, zamknięty z „obłąkanymi ludźmi”. Stojąc przed budynkiem szpitala psychiatrycznego nie obawiasz się niczego, ale po drugiej stronie w ogóle nie jest tak kolorowo… To właśnie w grze „Outlast” zostaniesz uwięziony. Myślisz, że byś przetrwał? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Lubię tego typu quizy a ogl to
Superowy Quiz 🖤

Odpowiedz
1
Zetka22

Zetka22

•  AUTOR

@Wiktoriax_11 Dziękuję 💜

Odpowiedz
1
Hockstetter

Hockstetter

Resident Evil
Ta gra jest podzielona na kilka części, jednak główny motyw stanowią zombie. Oddziały z jednostki S.T.A.R.S. próbują wyjaśnić sprawę tajemniczego wirusa, który nosi nazwę t-Virus. To właśnie ta broń biologiczna zmienia ludzi w żywe trupy. Przez całą grę bohaterowie odnajdują wskazówki i poszlaki, a na koniec muszą zmierzyć się z czymś o wiele groźniejszym. Ta rozgrywka to prawdziwa walka ze śmiercią… To właśnie w grze „Resident Evil” zostaniesz uwięziony. Myślisz, że byś przetrwał? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
ReboxYT

ReboxYT

plasmofobia wybrałem liczbę 9 bo po odwróceniu wygląda jak litera P

Odpowiedz
1
Kulpak

Kulpak

Silent hill

Odpowiedz
1
Milky_Chan

Milky_Chan

fnaf
kocham tą grę i się bardzo cieszę z tego wyniku

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej