Lata 60-te Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 60-tych. Jesteś osobą, która w żaden sposób nie akceptuje przemocy. Żyjesz dniem dzisiejszym, żyjesz każdą chwilą, nie martwisz się o to, co będzie jutro. Żyjesz w zgodzie z naturą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Lata 20-te Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 20-tych. Jesteś osobą, która uwielbia tradycjonalizm. Lubisz żyć w zgodnie z obowiązującymi normami społecznymi. Cenisz sobie elegancję i wysublimowany smak. Podziel się wynikiem w komentarzu! YeY!
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 80-tych. Jesteś osobą, która pragnie właściwie tylko jednego: swobodnego, wolnego życia, pełnego radości i zabawy. W otwarty sposób wyrażasz się negatywnie o tym, co Cię irytuje i przeciwstawiasz się prawu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 80-tych. Jesteś osobą, która pragnie właściwie tylko jednego: swobodnego, wolnego życia, pełnego radości i zabawy. W otwarty sposób wyrażasz się negatywnie o tym, co Cię irytuje i przeciwstawiasz się prawu. Podziel się wynikiem w komentarzu! Trochę w tym prawdy jest
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 80-tych. Jesteś osobą, która pragnie właściwie tylko jednego: swobodnego, wolnego życia, pełnego radości i zabawy. W otwarty sposób wyrażasz się negatywnie o tym, co Cię irytuje i przeciwstawiasz się prawu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
musicly.
Lata 80-te
O zdecydowanie tak! Mega quiz.
Wiktoria10.pl
Lata 60-te
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 60-tych. Jesteś osobą, która w żaden sposób nie akceptuje przemocy. Żyjesz dniem dzisiejszym, żyjesz każdą chwilą, nie martwisz się o to, co będzie jutro. Żyjesz w zgodzie z naturą. Podziel się wynikiem w komentarzu!
sophiaseasister
Powinno tu być żyć,bo jak urodziłabym się w latach 80 to nastolatką byłabym w latach 90 więc bez sensu XD
zujonczyk
Lata 80-te
Może, chociaż najbardziej lubię 70-te <3
m4ddsv.xo
Lata 20-te
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 20-tych. Jesteś osobą, która uwielbia tradycjonalizm. Lubisz żyć w zgodnie z obowiązującymi normami społecznymi. Cenisz sobie elegancję i wysublimowany smak. Podziel się wynikiem w komentarzu!
YeY!
T...t
Lata 90.
Super!
Nu_tiu
Lata 80-te
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 80-tych. Jesteś osobą, która pragnie właściwie tylko jednego: swobodnego, wolnego życia, pełnego radości i zabawy. W otwarty sposób wyrażasz się negatywnie o tym, co Cię irytuje i przeciwstawiasz się prawu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No to mi się podoba
Rainbow_waterfall
Lata 80-te
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 80-tych. Jesteś osobą, która pragnie właściwie tylko jednego: swobodnego, wolnego życia, pełnego radości i zabawy. W otwarty sposób wyrażasz się negatywnie o tym, co Cię irytuje i przeciwstawiasz się prawu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Trochę w tym prawdy jest
-Holly-Potter-
W latach 80
Szarlotka_Pasta
Lata 80-te
Aby być w 100% powinieneś urodzić się w latach 80-tych. Jesteś osobą, która pragnie właściwie tylko jednego: swobodnego, wolnego życia, pełnego radości i zabawy. W otwarty sposób wyrażasz się negatywnie o tym, co Cię irytuje i przeciwstawiasz się prawu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadza się!
GangsterNr1
@JorvikaxD u mnie tak samo 😃