W jakim świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Amulcia
Amulcia
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 68

Kondi_YoT

Kondi_YoT

Naruto

A co do zabójstwa zależy kogo jakby skrzywdził mi kogoś bliskiego lub zrobił cos bardzo złego to bez skrupułów

Odpowiedz
madnisia

madnisia

o właśnie w tym świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu! W tym świecie żyją ninja, którzy żyją w swoich wioskach. Używają oni "czakry", czyli swojej energii życiowej w walce za pomocą różnych technik. Jak myślisz, do jakiej wioski byś należał? I jaką techniką byś się posługiwał? Jak myślisz, w jaki sposób zginąłeś?
Wioska Piasku ,Ninjutsu Bariery,nwm

Odpowiedz
1
Silenyss

Silenyss

Naruto :o

To właśnie w tym świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu! W tym świecie żyją ninja, którzy żyją w swoich wioskach. Używają oni "czakry", czyli swojej energii życiowej w walce za pomocą różnych technik. Jak myślisz, do jakiej wioski byś należał? I jaką techniką byś się posługiwał? Jak myślisz, w jaki sposób zginąłeś?

Co do technik to nie mam pojecia jesli chodzi o nature chakry to strzelam w wode i powietrze wiec mysle moze o jakims kekkei genkai ale nwm a co do smierci to tez nie mam bladego pojecia zalezy od okolicznosci ale raczej albo w walce jakbym kogos bronil albo naturalnie

Odpowiedz
2
vayne._.ucicha

vayne._.ucicha

Hunter x Hunter
To właśnie w tym świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu! W tym świecie wiele osób marzy o zostaniu "łowcą". Łowcy zajmują się pokonywaniem niebezpiecznych stworzeń, odkrywaniem nowych lądów i wszelakich miejsc. Używają oni "nenu", czyli techniki, która umożliwia manipulowanie swoją energią życiową.
Jak myślisz, pragnąłeś zostać łowcą? A jak tak czy Ci się to udało? Jak myślisz, w jaki sposób zginąłeś? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Nezuko_gachaclub

Nezuko_gachaclub

Boku no hero academia jej fantastyczny quiz😽

Odpowiedz
1
denki_pikachu

denki_pikachu

Boku no Hero Academia

To właśnie w tym świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu! W tym świecie większość społeczeństwa posiada "dary", czyli specjalne umiejętności, które są kolejnym etapem ewolucji człowieka. Dzięki nim powstała profesja bohatera oraz powstały specjalistyczne szkoły szkolące na ten zawód, jednak nie każdy wykorzystuje swój w dobrym celu i zostaje złoczyńcą. Jak myślisz, kim byłeś w poprzednim wcieleniu? Bohaterem? Złoczyńcą? A może zwykłym nieposiadającym daru człowiekiem? Jak myślisz, w jaki sposób zginąłeś? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Shinagami

Shinagami

Naruto

To właśnie w tym świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu! W tym świecie żyją ninja, którzy żyją w swoich wioskach. Używają oni "czakry", czyli swojej energii życiowej w walce za pomocą różnych technik. Jak myślisz, do jakiej wioski byś należał? I jaką techniką byś się posługiwał? Jak myślisz, w jaki sposób zginąłeś? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nw mam nadzieję że należałam do Konoszki (i mam wielką nadzieję że nie należałam do wioski stworzonej przez pewnego pedofila…) Co do technik to zapewne wody, wiatru i błyskawicy używałam xddd sądzę też że mogłam wtedy nawet posiadać
Uwolnienie Drewna lub Byakugan'a ^^,
A co do śmierci zapewne popełniłam samobójstwo lub oddałam za kogoś życie…

Ulubione anime ✨✨✨

Ps. Zayebisty quiz 😳🤍

Odpowiedz
2
SZAKER

SZAKER

Naruto
Wszyscy:no ok.
Ja który woli DB:no kur#a.

Odpowiedz
1
SZAKER

SZAKER

@Amulcia Dragon Ball

Odpowiedz
Mayumi_Jiko

Mayumi_Jiko

@SZAKER ja także :> ale dostałam coś innego ;-;

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Michiru

Michiru

The promised neverland

To właśnie w tym świecie anime żyłeś w poprzednim wcieleniu! Jednak nie jest to zbytni powód do szczęścia, bo w tym świecie dzieci traktowane są niczym bydło i kończą swój żywot jako pokarm dla demonów. Do tego czasu żyją szczęśliwie w sierocińcach (farmach) nieświadomi zagrożenia pod opieką hodowczyni, którą nazywają mamą. Jak myślisz, udało Ci się odkryć sekret sierocińca i zaplanować ucieczkę? Jak myślisz, w jaki sposób zginąłeś? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie spodziewałam się tego

Odpowiedz
1
_Airotkiw

_Airotkiw

Toradora nie znam tego anime

Sprawdze czy fajne :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej