W jakim programie telewizyjnym wystąpisz w przyszłości?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 128

Master_Galax603

Master_Galax603

Talent show

Ok, może kiedyś hehe

Odpowiedz
marti7501

marti7501

Program o gotowaniu
W przyszłości weźmiesz udział w programie o gotowaniu! Może to być „MasterChef”, „Kuchenne rewolucje”, „Top Chef” lub cokolwiek innego, w czym pokażesz swoje umiejętności gotowania!

Odpowiedz
Martidorcia

Martidorcia

Program o gotowaniu =w=

Odpowiedz
CatsAreTheBest

CatsAreTheBest

Program o gotowaniu

Odpowiedz
_Ten_Nie_Kochany_

_Ten_Nie_Kochany_

Ta liga jest przerażająca Cześć „Cześć, nazywam się Carmen Winstead. Mam 17 lat. Jestem bardzo podobny do ciebie … Powiedziałem ci już, że nie żyję. Kilka lat temu grupa dziewcząt wepchnęła mnie do kanału ściekowego. ” próbować mnie zawstydzić. Kiedy nie wróciłem, przyjechała policja. Dziewczyny powiedziały, że upadłem i wszyscy im wierzyli. Policja znalazła moje ciało w kanale ściekowym. Moja szyja została złamana, a twarz oderwana. Jeśli cenisz sobie życie, wyślij tę wiadomość do 15 osób po przeczytaniu całej wiadomości! Chłopiec o imieniu David otrzymał tę wiadomość. Po prostu się zaśmiał i usunął go. Kiedy był pod prysznicem, usłyszał śmiech … MÓJ ŚMIECH! Był bardzo przestraszony, podbiegł do telefonu, aby wysłać tę wiadomość … Ale się spóźnił. Następnego ranka jego matka weszła do sypialni i znalazła tylko wiadomość napisaną we krwi: „Nigdy go nie zwrócisz! „Nikt jeszcze nie znalazł swojego ciała … ponieważ jest ze mną! Dziewczyna o imieniu Charlotte otrzymała tę wiadomość i natychmiast wysłała ją do 25 osób (o 10 więcej niż równa). Nadal śledzę każdą sekundę jej życia, aby upewnić się, że jest bezpieczna i chronić ją oraz wszystkich bliskich jej przed niebezpieczeństwem. Wyślij to do 15 osób w ciągu najbliższych 5 minut, jeśli nie chcesz, aby twój los był taki sam jak Dawida. Twój czas zaczyna się … TERAZ! Historia jest prawdziwa, możesz ją zbadać w Google. Uwaga, przyjdę, jeśli nie wyślesz tego do 15 kontaktów. I mogę cię obserwować co se
Odpowiedz

Odpowiedz
sandra24

sandra24

Program o metamorfozie… aha

Odpowiedz
Sweetowa3

Sweetowa3

Program o gotowaniu

W przyszłości weźmiesz udział w programie o gotowaniu! Może to być „MasterChef”, „Kuchenne rewolucje”, „Top Chef” lub cokolwiek innego, w czym pokażesz swoje umiejętności gotowania! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Selina_

Selina_

program o gotowaniu

pani Magdo Gesslerko! nadchodzę! robimy kolejny hit! tak jak mięsny jeż! będę cisnąć z tego bekę

Odpowiedz
Sweet_devil

Sweet_devil

Program o gotowaniu.
No chyba nie😑.

Odpowiedz
Nadia1234567890123

Nadia1234567890123

Program o metamorfozie
W przyszłości weźmiesz udział w programie o metamorfozie! Może to być „Sablewskiej sposób na modę”, „Łabędziem być” lub cokolwiek innego, w czym zostanie przeprowadzona Twoja metamorfoza przez stylistów!

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej