W którym hiszpańskim mieście powinieneś mieszkać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
bello_arte
bello_arte
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 21

Punic

Punic

Barcelona

Strzał w dziesiątkę

Odpowiedz
1
kinga21

kinga21

Walencja

Odpowiedz
1
NocnaWilczycaWildCraft

NocnaWilczycaWildCraft

Barcelona 💙💙💙

Odpowiedz
2
LadyZuzu

LadyZuzu

Barcelona!

Byłam w Barcelonie rok temu. A w tym roku byłam w Albanii między innymi w Durrës i Tiranie. Ogólnie uważam że Barcelona to bardzo ładne miasto. :)

Odpowiedz
1
Kornelcia.UwU

Kornelcia.UwU

Madryt!

Byłam już w Hiszpanii w tym roku heh, w Sewilli, ładnie tam i papużki sobie latają gdzie chcą przy ulicach rosną drzewka z pomarańczami (ale radziła bym ich nie zrywać jak kto spotka kiedyś) i ogółem fajnie tam, ale do Madrytu w sumie też by było fajnie.

Odpowiedz
2
Veronica-Lodge

Veronica-Lodge

Sewilla
Sewilla, stolica Andaluzji to jedno z najbardziej wypełnionych zabytkami miast Hiszpanii. Są tam kościoły, wille, pałace, areny walk byków. Wiele budynków jest bardzo starych, co podkreśla historię miasta. Sewilla kojarzona jest z flamenco, sangríą i zawsze świecącym słońcem. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!

😍😍😍

Odpowiedz
1
_skincare_

_skincare_

Barcelona
Barcelona to drugie największe miasto w Hiszpanii. Przyciąga wyjątkową architekturą, klimatycznymi uliczkami i znanymi zabytkami, np. niesamowitymi dziełami Gaudiego. Można tam poczuć piłkarską atmosferę stadionu FC Barcelona. Są tam też piaszczyste wybrzeża i wyjątkowe krajobrazy.
Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!
Świetny quiz!💗

Odpowiedz
1
zart

zart

Walencja

Walencja jest 3 co do wielkości miastem w Hiszpanii. Słynie z hucznych i największych na Półwyspie Iberyjskim festynów. Ciekawą atrakcją jest nowoczesna, rewolucyjna architektonicznie dzielnica przyszłości La Ciudad de las Adres y las Ciencias zaprojektowana przez Santiago Calatravę. Walencja słynie też ze słońca i piaszczystych plaż, a temperatura prawie zawsze sprzyja wypoczynkowi na plaży. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!

Super Quiz 💕

Odpowiedz
1
Althea

Althea

Barcelona
Uwielbiam to miasto, jest przepiękne, chociaż zbyt tłoczne jak na mój gust 🙂. Za to bardzo bym chciała odwiedzić Bilbao.
Super quiz 😍.

Odpowiedz
1
Dogs_Girl

Dogs_Girl

Madryt
Madryt, stolica Hiszpanii jest miastem sztuki, z ogromną ilością pięknych muzeów. Są tam liczne place, parki i nowoczesna zabudowa. Madryt jest położony na wzgórzu i jest miastem nieco chłodniejszym niż nadmorskie południe Hiszpanii.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej