W jakiej nadmorskiej miejscowości powinieneś zamieszkać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

Pepa

Pepa

Fajny quiz!

Odpowiedz

aurri3113

Super quiz wyszedł mi Sopot nie będzie to daleka przeprowadzka.

Odpowiedz
Amis135

Amis135

SOPOT!! KOCHAM TO MIASTO

Odpowiedz
Jagoda454

Jagoda454

Sopot!
Oo fajnie

Odpowiedz
WalecznySinbad

WalecznySinbad

To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci – koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem – najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę!

Odpowiedz
Mezzoforte

Mezzoforte

Sopot
Byłam kiedyś na wycieczce szkolnej. Niekoniecznie chciałabym mieszkać tak daleko od domu.

Odpowiedz
1
diaabliczkaa

diaabliczkaa

Sopot!
W przyszłości powinieneś zamieszkać w Sopocie! Jest to bardzo znana miejscowość. Znajduje się tu najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Znajdziemy tutaj także wiele atrakcji. Krzywe domki, rezerwaty przyrody oraz wiele innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Fani sportów wodnych mogą skorzystać z ofert licznych wypożyczalni sprzętu wodnego, a Ci bardziej leniwi mogą po prostu wypożyczyć leżak i leniuchować cały dzień przy drinku. Co sądzisz o tej miejscowości? Byłeś tu kiedyś? Chciałbyś tu zamieszkać? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
xseizniczka48

xseizniczka48

Kołobrzeg!
W przyszłości powinieneś zamieszkać w Kołobrzegu! W lato to miejsce tętni życiem. Wiele atrakcji, różne imprezy. To miejsce, w którym nie da nudzić się! Nawet zimą spotkamy tutaj wiele turystów. W Kołobrzegu znajduje się również piękna plaża. Znajduje się tu jedno z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem oraz molo o długości 200 metrów. Co sądzisz o tej miejscowości?
Byłeś tu kiedyś? Chciałbyś tu zamieszkać?

Tu to ja mieszkam ! 😕🙄😀😒😑😐

Odpowiedz

L...a

Sopot

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Sopot!
W przyszłości powinieneś zamieszkać w Sopocie! Jest to bardzo znana miejscowość. Znajduje się tu najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Znajdziemy tutaj także wiele atrakcji. Krzywe domki, rezerwaty przyrody oraz wiele innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Fani sportów wodnych mogą skorzystać z ofert licznych wypożyczalni sprzętu wodnego, a Ci bardziej leniwi mogą po prostu wypożyczyć leżak i leniuchować cały dzień przy drinku.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej