W jaką popularną rasę psa zamieniasz się na wiosnę?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Heleleka

Heleleka

W Yorkshire Terriera!
Yorkshire terrier, zwany również yorkiem, przeważnie kojarzony jest z pieskiem kanapowym, który nieraz traktowany jest jak maskotka, noszony w torebce i układany na miękkim kocu. W rzeczywistości jednak rasa cech**e się niezwykłym i silnym charakterem oraz ogromnymi pokładami energii zamkniętej w miniaturowym ciele. Pomimo tego, że rasie yorkshire terrier nadano rolę piesków salonowych, w rzeczywistości drzemie w nich zaskakująca odwaga oraz pewność siebie. Żywiołowy temperament oraz waleczność sprawiają, że yorki chętnie pokazują na co je stać, całkowicie zapominając o swoich rozmiarach. Rasa zaliczana jest do psów aktywnych, które lubią spędzać swój czas na zabawach i spacerach. Nieraz uwydatnia się u nich również dawny instynkt łowiecki, przez co tropienie gryzoni lub też rozkopywanie grządek okazują się całkowicie naturalnymi zachowaniami. Yorkshire terriery to pieski inteligentne, a nauka nowych komend lub sztuczek przychodzi im z niezwykłą łatwością. Rasa cech**e się również skłonnościami do indywidualizmu, który nieraz może przerodzić się w całkowite nieposłuszeństwo i podążanie swoimi ścieżkami. Co więcej, yorki niejednokrotnie pokazują swoją dominację nad innymi czworonogami, a momentami nawet nad ludźmi. To właśnie dlatego odpowiednia socjalizacja i tresura stanowią absolutnie niezbędny element przy posiadaniu osobnika tej rasy.
Fajnie

Odpowiedz
1
Bryza.

Bryza.

W Sznaucera Miniaturowego!

Sznaucer miniaturowy to pies czuły, który kocha towarzystwo swojego właściciela. Swoją miłość i przywiązanie potrafi okazywać. Źle znosi samotność, dlatego nie powinno się go zostawiać samego zbyt długo. Jeśli jednak będzie tego nauczony od małego, może przez jakiś czas zostawać sam. W takim przypadku powinno obyć się bez szkód, tych psychicznych, jak i materialnych. Cech**e go duża pewność siebie, a odwagą nie ustępuje dużo większym psom. Byłby dobrym stróżem, gdyby nie to, że raczej nie przestraszy intruza swoją wielkością. Jeśli jednak go coś zaniepokoi, szybko nas zaalarmuje. Posiada silny i mocny temperament. W tym niewielkim ciałku mieszczą się ogromne pokłady energii, które chętnie spożytkuje podczas zabawy. Są to wesołe i aktywne psy. Pomimo swoich rozmiarów nie jest to typ kanapowca, potrzebuje sporej dawki ćwiczeń na świeżym powietrzu. Niezaspokojony fizycznie i umysłowo na pewno znajdzie jakieś dodatkowe zajęcia dla siebie i z pewnością nie przypadną one do gustu właścicielom. Sznaucer to dobry kompan dzieci, jednak psy te nie lubią nie delikatnego traktowania i w takim wypadku mogą okazywać swoje niezadowolenie. Dobrze dogadują się z innymi zwierzętami, chociaż dorosły samiec może być nieco zadziorny w stosunku do innych psów, zwłaszcza większych od siebie. Wynika to jednak nie z agresji, a z wrodzonego i silnego instynktu terytorialnego. Podczas spacerów kiedy będziemy chcieli spuścić naszego pupila ze smyczy pamiętajmy że drzemie w nim instynkt łowiecki co może skutkować pogonią za kotem lub innym zwierzęciem. Do obcych osób podchodzi z dystansem, dopóki się do nich nie przekona i ich nie zaakceptuje. Sznaucer miniaturowy to zdecydowanie najbardziej hałaśliwy sznaucer ze wszystkich, natomiast nie oznacza to że będzie szczekał bez powodu. Dobrze wychowany nie będzie sprawiał problemów.

Myślisz, że to właśnie tą rasą psa stajesz się na wiosnę? Daj znać w komentarzu!

Dużo troszkę heh

Odpowiedz
1
Horsi

Horsi

Labrador retriever
Fajnie, lubię te psy, ale wolę goldeny.
Wgl mam psa rasy rodesian ridgeback, waży 50kg a ma 2 lata
Ale ten opis…. 🥵
Super quiz

Odpowiedz
1
1Stokrotka1

1Stokrotka1

Dziękuję za odpowiedz ,,stokrotki"
W Beagle'a!!!
Fajny quiz🌻

Odpowiedz
1
shadoww_420

shadoww_420

W Yorkshire Terriera!

Fajnie, stanę się szczurem, którego nienawidzę

Odpowiedz
2
Horsi

Horsi

@shadoww_420 No dokładnie 😆

Odpowiedz
1
fobosek123

fobosek123

W Sznaucera Miniaturowego

Odpowiedz
1
Emkachlebek9

Emkachlebek9

Ale i tak super Quiz

Odpowiedz
1
Emkachlebek9

Emkachlebek9

Boję się psów

Odpowiedz
1
Emkachlebek9

Emkachlebek9

W Yorkshire Terriera!

Odpowiedz
1
rovxiee

rovxiee

W Yorkshire Terriera!
Yorkshire terrier, zwany również yorkiem, przeważnie kojarzony jest z pieskiem kanapowym, który nieraz traktowany jest jak maskotka, noszony w torebce i układany na miękkim kocu. W rzeczywistości jednak rasa cech**e się niezwykłym i silnym charakterem oraz ogromnymi pokładami energii zamkniętej w miniaturowym ciele. Pomimo tego, że rasie yorkshire terrier nadano rolę piesków salonowych, w rzeczywistości drzemie w nich zaskakująca odwaga oraz pewność siebie. Żywiołowy temperament oraz waleczność sprawiają, że yorki chętnie pokazują na co je stać, całkowicie zapominając o swoich rozmiarach. Rasa zaliczana jest do psów aktywnych, które lubią spędzać swój czas na zabawach i spacerach. Nieraz uwydatnia się u nich również dawny instynkt łowiecki, przez co tropienie gryzoni lub też rozkopywanie grządek okazują się całkowicie naturalnymi zachowaniami. Yorkshire terriery to pieski inteligentne, a nauka nowych komend lub sztuczek przychodzi im z niezwykłą łatwością. Rasa cech**e się również skłonnościami do indywidualizmu, który nieraz może przerodzić się w całkowite nieposłuszeństwo i podążanie swoimi ścieżkami. Co więcej, yorki niejednokrotnie pokazują swoją dominację nad innymi czworonogami, a momentami nawet nad ludźmi. To właśnie dlatego odpowiednia socjalizacja i tresura stanowią absolutnie niezbędny element przy posiadaniu osobnika tej rasy. Myślisz, że to właśnie tą rasą psa stajesz się na wiosnę? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej