W ilu % jesteś dzieckiem Indygo?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 41

Kasiks124.

Kasiks124.

60%.

Odpowiedz
Delfina999

Delfina999

90%
W 90% jesteś dzieckiem Indygo! Virtue Doreen twierdziła, że pierwsze dzieci indygo przychodziły na Ziemię jako zwiadowcy w niewielkich grupkach już w późnych latach 50-tych. Ich zadaniem było zbadanie planety pod kątem możliwości zejścia na Ziemię większej ilości dzieci indygo. Sama nazwa dzieci wywodzi się od królewskiego, niebieskiego koloru, jaki posiada ich aura w czasie, gdy tworzą siebie i własny świat. Z czasem ich barwa aury staje się taka sama, jak i u innych ludzi. Dzieci indygo również mają swoją karmę i emocje, tak jak każda inna osoba. Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych zmian do obecnie panującego (nie)porządku. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Moskaleczka

Moskaleczka

90%

Odpowiedz
kvsv

kvsv

30%
W 30% jesteś dzieckiem Indygo! To naprawdę niewiele. Wszystko wskazuje na to, że nie masz z nimi nic wspólnego, a te procenty to średnia, jaka łączy wszystkich ludzi. Dzieci indygo to pojęcie, które powstało w latach 70. Od tamtego czasu nazywane dziećmi indygo są dzieci o wyjątkowych, często nadprzyrodzonych zdolnościach. Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych zmian do obecnie panującego (nie)porządku. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Bardzo fajny quiz! Zapraszam też do mnie;)

Odpowiedz
Nazwa_uzytk0wnika

Nazwa_uzytk0wnika

60%
W 60% jesteś dzieckiem Indygo! Dzieci kwiaty zasiały na naszej Ziemi piękne ziarno. Hipisi stworzyli przestrzeń do narodzin nowej generacji ludzkości – dzieci indygo. Stare dusze narodziły się, by rozpocząć wprowadzanie nowego ładu w społeczeństwie. Mają wyjątkowe cechy, które czynią je doskonałymi wojownikami światła miłującymi pokój, równość, prawdę i miłość. Wszystko wskazuje na to, że jesteś jednym z nich! Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych zmian do obecnie panującego (nie)porządku. Podziel się wynikiem w komentarzu

Emmm no wątpię

Odpowiedz
_Love.yourdeki

_Love.yourdeki

Komenyarz

Odpowiedz
Overomega

Overomega

60%

Odpowiedz
kinga21

kinga21

60%

Odpowiedz
Mala_Mysza

Mala_Mysza

60%

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

60%
W 60% jesteś dzieckiem Indygo! Dzieci kwiaty zasiały na naszej Ziemi piękne ziarno. Hipisi stworzyli przestrzeń do narodzin nowej generacji ludzkości – dzieci indygo. Stare dusze narodziły się, by rozpocząć wprowadzanie nowego ładu w społeczeństwie. Mają wyjątkowe cechy, które czynią je doskonałymi wojownikami światła miłującymi pokój, równość, prawdę i miłość. Wszystko wskazuje na to, że jesteś jednym z nich! Ich głównym zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych zmian do obecnie panującego (nie)porządku. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej