W ilu % jesteś cyniczną osobą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 40

Wiktoria_Niemczynska

Wiktoria_Niemczynska

90% cynik
Cynizm to postawa etyczna, charakteryzująca się nieuznawaniem i podważaniem wartości i norm obowiązujących w danym środowisku. Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich interesów i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań. W skrócie jesteś osobą, która w 90% jest cyniczną. Wątpisz w każde pozytywne działanie drugiego człowieka. Wyznajesz zasadę: „Jeśli umiesz liczyć, licz na siebie.” Często bywasz bardzo nieufny i od razy negatywnie nastawiony do ludzi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ja tak bardzo :P

Odpowiedz

Oskar_Leszczynski

65

Odpowiedz
imxemily

imxemily

45% cynik 🌼

Odpowiedz
Colorful....

Colorful....

45%

Odpowiedz
Shywind

Shywind

10% cynik
To fajnie

Odpowiedz
tygrysica12

tygrysica12

90% cynik
Cynizm to postawa etyczna, charakteryzująca się nieuznawaniem i podważaniem wartości i norm obowiązujących w danym środowisku. Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich interesów i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań. W skrócie jesteś osobą, która w 90% jest cyniczną. Wątpisz w każde pozytywne działanie drugiego człowieka. Wyznajesz zasadę: „Jeśli umiesz liczyć, licz na siebie.” Często bywasz bardzo nieufny i od razy negatywnie nastawiony do ludzi. Podziel się wynikiem w komentarzu! zgadza się, ale ludzie, których znam zasłużyli sobie na taką opinię, super quiz

Odpowiedz
RaspberryQueen

RaspberryQueen

90%

Odpowiedz
WolfranArua

WolfranArua

45%? Co tak dużo? :c

Odpowiedz
Lencia73611

Lencia73611

10% 😅

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

45% cynik
Cynizm to postawa etyczna, charakteryzująca się nieuznawaniem i podważaniem wartości i norm obowiązujących w danym środowisku. Cynizm wiąże się z negatywnym poglądem na naturę ludzką. Zgodnie z tym uznaje, że jednostki dążą do realizacji swoich interesów i wątpi w autentyczność altruistycznych motywów działań. W skrócie jesteś osobą, która w 45% jest cyniczną. Czasem miewasz problemy z zaufaniem drugiej osobie i przekonaniem się, że na pewno jej działania są pokojowe. Wynika to z tego, że wcześniej zostałeś oszukany i teraz się boisz. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Truuuu

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej