W co powinieneś pobawić się ze znajomymi?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

WeraHatake

WeraHatake

Karuzela – jeszcze nie słyszałam o tej zabawie :D Pomijając fakt, że nawet bez pandemii nieszczególnie mam się z kim spotkać w większym gronie, to na pewno fajnie by się było w to pobawić ;D
Jak zwykle super pomysł na quiz ♥

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@WeraHatake To był chyba jeden z moich pierwszych eksperymentów z tą formą.

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Pyladea O, widzisz, myślę, że to była fajna próba czegoś nowego :D

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Alice2222

Alice2222

Paryski krawiec.
Super quiz

Odpowiedz
1
YukineLove

YukineLove

Karuzela
Dwie osoby zaczynają improwizować scenkę na dowolnie wybrany temat (np. policjant zatrzymujący kierowcę). Kiedy scenka jest już w toku, jeden z widzów włącza się do niej i ma zmienić jej temat (np. matka karcąca dziecko). Jednocześnie wskazuje osobę z pierwszej pary, którą zastępuje i ona się wycofuje. I tak kolejno uczestnicy włączają się w pary, zwalniając jedną osobę i inicjując nowy temat. ☺

Odpowiedz
1

alarmess

Karuzela
Jeden z najfajniejszych pomysłów na quiz jaki widziałam 😍😍😍

Odpowiedz
1
nati.828

nati.828

Karuzela
Dwie osoby zaczynają improwizować scenkę na dowolnie wybrany temat (np. policjant zatrzymujący kierowcę). Kiedy scenka jest już w toku, jeden z widzów włącza się do niej i ma zmienić jej temat (np. matka karcąca dziecko). Jednocześnie wskazuje osobę z pierwszej pary, którą zastępuje i ona się wycofuje. I tak kolejno uczestnicy włączają się w pary, zwalniając jedną osobę i inicjując nowy temat.

Ciekawa gra, chętnie bym kiedyś odegrała takie scenki :)

Odpowiedz
1
_m.ar.ta_

_m.ar.ta_

Karuzela

Odpowiedz
1
whitelily

whitelily

❤kapsle

Odpowiedz
1
XxSansxX

XxSansxX

Paryski krawiec
Gracze siedzą przy stole. Osoba prowadząca zabawę udaje krawca z Paryża i zwraca się do jednego z uczestników: Jestem paryskim krawcem, mam mnóstwo ślicznych towarów, czym mogę służyć? Wybrany zamawia np. spodnie. Krawiec zadaje kolejne pytania. Chce wiedzieć: „Niebieskie spodnie?”. Klient musi uważać, żeby nie odpowiedzieć „tak” lub „nie”, ani się nie roześmiać, niezależnie od tego, jakie pytanie usłyszy. Gra nabiera szybkości, pozostali gracze zwykle wygłupiają się przy tym i coraz trudniej zachować powagę. Kto popełni błąd, w kolejnej rundzie gra krawca.
Grałem niedawno z koleżankami :)

Odpowiedz
1
Indyjones

Indyjones

Ole, ole Janko klęknij na kolanko
Potrzebna jest duża piłka gumowa. Stajemy w kole, jeden od drugiego w odległości kroku. Prowadzący stoi w środku z piłką i w rytmie tytułowego wierszyka rzuca ją dość szybko do różnych osób. Jeśli ktoś nie złapie, musi klęknąć na jedno kolano. Jeśli powtórnie nie złapie rzuconej piłki, klęka na drugie kolano. Jeśli za trzecim razem ją złapie, może wstać. Jeżeli i trzeci raz mu się nie uda, na klęczkach wychodzi z koła. Musi dać fant, który po zakończeniu zabawy wykupuje, wykonując jakieś ćwiczenie z piłką. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
maly_KOTELEK

maly_KOTELEK

Ole, ole Janko klęknij na kolanko

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej