Ubogie „głosowanie” dla KONIARZY!

Nie sądziłam, że przyjdzie mi kiedyś zrobić tak beznadziejny Quiz, który nie jest informacyjny. Ale trudno, czasy, w których dodawałam tutaj coś porządnego i interesującego innych przeminęły. Teraz wracam tutaj dodając do Poczekalni ten bullshit, którym jest reklama. Nie odejdziesz stąd zbyt szybko, koniarzu bądź koniarko? Przeczytasz do końca?
Tak, oczywiście, jeśli to takie ważne.
Nie, już stąd idę, mało mnie to interesuje.

Dla tych co zostali... wielkie podziękowania! To naprawdę ważna rzecz. Bardzo ważna! A teraz słuchajcie uważnie, nastawcie uszu, wytężcie oczy (bo zapomniałam, że powinnam polecić Wam to czytać z uwagą, a nie słuchać). Poświęcacie mi teraz maksymalne skupienie? To nie jest troll, który ma wam zająć czas.
Tak!
LOL, nie.

Kiedy byłam dzieckiem, dużo czasu spędzałam na stronie zrzeszającej miłośników koni. Nazywa się ona kochamkonie.pl. Regularnie się tam logowałam nawet do mojego aktualnego wieku, ale... Rok temu pozostawiłam tę stronę. Ona już wtedy umierała. Niestety, kilka lat temu była to świetna strona, była na niej masa ludzi, społeczność była przeogromna. Teraz na kochamkonie.pl znajduje się więcej botów reklamowych niż prawdziwych użytkowników. Wróciłam tam i nie jestem zachwycona tym, co tam zastałam. Bo zastałam pustki. Pragnę reaktywować stronkę, tchnąć w nią nowe życie, żeby dawna społeczność kochamkonie.pl zmartwychwstała, bo już nie ma tam nikogo, kto by ją odwiedzał. Chciałabym, żeby koniarze biorący udział w tym pseudo-głosowaniu zerknęli na tę stronę i pomogli mi ją ożywić.
To szlachetne przywracać do życia zaniedbaną stronę z dzieciństwa. Pewnie, że pomogę!
Jeszcze muszę się poważnie zastanowić, czy wziąć udział w tym "projekcie" reanimującym reklamowaną stronę.
Boję się, że to będzie strata czasu, ale MOŻE Ci pomogę.
Nie pomogę Ci, nie interesują mnie zaniedbane i opuszczone strony Internetowe dla dzieci.

Jeśli jesteś dobrym człowiek - odwiedź kochamkonie.pl i zarejestruj się tam, żeby pobudzić to do życia! Co będziesz z tego mieć? → Poznasz fajnych, nowych ludzi, → Zrobisz dobry uczynek, → Jeśli zawsze marzyłeś/aś o tym, żeby dużo osób czytało Twojego bloga, możesz spełnić to marzenie, → Nie tylko piszesz blogi, ale również udzielasz się na forum, → Forum ma różnorodne kategorie, → Możesz prowadzić własną galerię w odpowiedniej zakładce, a nawet wstawiać filmy i filmiki, → Komentujesz blogi innych osób, → Piszesz z innymi za pomocą dość prymitywnej poczty, ale jednak piszesz, → Ta strona ma nawet ranking blogów, → I wiele innych pierdółek, które niekoniecznie skierowane są dla użytkowników ze wszystkich grup wiekowych.
Zainteresowałaś mnie. Idę tam!
Jeszcze się nad tym zastanowię, ale jak na razie jestem jak najbardziej na TAK.
Jeszcze się nad tym zastanowię, ale jak na razie jestem na NIE.
Strata czasu, teraz są lepsze strony i społeczności.

Zarejestruj się na kochamkonie.pl, pomóż odbudować się tej stronce, zrób dobry uczynek i razem wskrześmy moje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa. Każda grupa wiekowa mile widziana! Jako, że obecnie jestem tam jedyną użytkowniczką, bez trudu mnie znajdziecie. To jak? Zarejestrujesz się i będziesz się udzielać, regularnie logować?
Tak!
Nie!

3 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 1

sweetasna5000

sweetasna5000

Fajne

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej