Lody pomarańczowe! (Nie jadłam, ale pomarańczy nie lubię) Niestety, ale nie udało ci się zdrapać lodów czekoladowych. Napisz w komentarzu jak ci poszło!
Lody miętowe! (Nie smakował mi ten smak) Niestety, ale nie udało ci się zdrapać lodów czekoladowych. Napisz w komentarzu jak ci poszło!
Lody czekoladowe! (Mniam!) Gratulacje! Udało ci się zdrapać lody czekoladowe! Gratulacje! Teraz podziel się swoimi wynikami w komentarzu!
Melizabella
Lody pomarańczowe! (Nie jadłam, ale pomarańczy nie lubię)
Niestety, ale nie udało ci się zdrapać lodów czekoladowych. Napisz w komentarzu jak ci poszło!
Lody miętowe! (Nie smakował mi ten smak)
Niestety, ale nie udało ci się zdrapać lodów czekoladowych. Napisz w komentarzu jak ci poszło!
Lody czekoladowe! (Mniam!)
Gratulacje! Udało ci się zdrapać lody czekoladowe! Gratulacje! Teraz podziel się swoimi wynikami w komentarzu!
KwiatWisniv
Czekolada
Pistacja
Malina
:3
princessofbooks
Aj, klapa. Już za pierwszym razem były jagodowe, nie ciepie jagodowych ale czekoladowe yummy😋
L...e
Bardzo ciekawa zdrapka 😙🤍
F...a
Udało mi się tylko jedne
Super quiz!
_maddie
Ufffff… Ani razu nie udało mi się zdrapać czekoladowych💖 nie cierpię tego smaku lodów….. Fajny quiz!💖💖💕