Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Tygrysia Gwiazda był dobry! – Teoria

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
JenotPospolity
JenotPospolity
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 11

Wojownicze_Jajko123

Wojownicze_Jajko123

myślę że to dość prawdopodobne. szczerze jak przeczytałam przepowiednię błękitnej gwiazdy to nasunęła mi się właśnie ta.

Odpowiedz
.Stormy.

.Stormy.

Ja nie uważam że był dobry.Zabił Błękitną Gwiazdę

Odpowiedz
.Stormy.

.Stormy.

@Sylwana.pl Była dobra

Odpowiedz
Sylwana.pl

Sylwana.pl

@Warrior_Bluestar nikt nie jest ani dobry, ani zły. To bardzo względna kwestia. Nie każę też Ci kogoś lubić, czy nienawidzić. To zależy od czyichś upodobań względem postaci literackich.

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Spilka1234

Spilka1234

Ciekawa teoria. Widać , że napracowałaś się pisząc ją :3

Odpowiedz
3
Tiger200

Tiger200

Ciekawe. Mam nadzieję na więcej takich teorii :3

Odpowiedz
2

.....

Ciekawa i dobrze rozbudowana teoria, jednak kilka rzeczy się tutaj nie zgadza. Jestem właśnie w trakcie czytania ,,Pinestar’s Choice”. Gwiezdny Klan wysłał Sosnowej Gwieździe przepowiednię, ponieważ ten był jego ojcem. Był silnym i odważnym przywódcą klanu, więc każdy miał do niego zaufanie, prawda? W wielu książkach Klan Gwiazdy sam przyznał się, że nie mogą przewidzieć przyszłości, więc skąd mieliby wiedzieć o zdradzie Sosnowej Gwiazdy? No właśnie…
Nawet sam Ostowy Pazur, nie chciał być zły. Od kociaka chciał zostać wielkim i szlachetnym wojownikiem – można to zobaczyć między innymi w Przepowiedni Błękitnej Gwiazdy. I tak naprawdę nigdy nie był zły. Trafił do Mrocznej Puszczy dlatego iż trenował tam (Nie wiedział że nie powinien) i prawdopodobnie przez romans z Nakrapianą Łapą (Kiedy ona została dopiero uczennicą, czyli była jeszcze kociakiem). Dlaczego Thistleclaw jest w Mrocznej Puszczy, skoro w Klanie Gwiazdy są o wiele gorsze koty? Np. Ashfur, Rainflower itp. To Błękitne Futro wyobrażała sobie za dużo o Thistle.
Kolejną rzeczą jest sprawa z Mroczną Puszczą – Koty z Starclanu mogą odwiedzać koty z Darkforestu. Skoro Snowfur wciąż kochała swojego partnera to prawdopodobnie go odwiedzała. Chciałam jeszcze wspomieć, że koty z ”piekła” nie mogą ”wejść w duszę kota” i go kontrolować (Owszem, w najnowszej części wojowników – Lost Stars ciało Bramblestar zostało opętane przez innego kota, jednak był to kot ze STARCLANU i zrobił to kiedy ciało przywódcy było martwe.) jednak potrafią nawiedzać koty w snach i je trenować. Sądzę, że Tygrysia Gwiazda dobrze wiedział o tym że jest zły ale skłoniły go do tego wydarzenia z dzieciństwa (Odejście ojca, śmierć rodzeństwa, nienawiść pomiędzy przyszłą przywódczynią i mentorem). Muszę kupić w końcu nowelkę o Tygrysim Pazurze – wtedy dowiem się jak było naprawdę.

Ale tak poza tym to ciekawa teoria :3

Ps; To nie HEJT to jedynie moja OPINIA.

Odpowiedz
2
JenotPospolity

JenotPospolity

•  AUTOR

@…Kicia… hmmmm…. gdybym miała te info wczesniej to bym wzięła je pod uwagę…

Odpowiedz
1
Sylwana.pl

Sylwana.pl

Interesująca teoria. Dobrze podparta i rozbudowana.

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej