Kto z „Diabolik Lovers” jest Twoją drugą połówką?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 21

GrellSutcliff123xz

GrellSutcliff123xz

Shu
Jest pierwszym i najstarszym synem w rodzinie Sakamaki. Shu jest zazwyczaj widziany jak śpi w salonie lub w szkolnej sali muzycznej. Często opuszcza lekcje i był kilka razy zatrzymany po zajęciach w ostatniej klasie liceum. Według innych uczniów szkoły, Shu jest właścicielem sali muzycznej. Apatyczny i leniwy, Shu nie kocha niczego poza muzyką. Należy zauważyć, że słucha jej zawsze, nawet podczas kąpieli. Uwielbia muzykę klasyczną od fortepianu po skrzypce. Brakuje mu motywacji i jest tak leniwy, że nie robi praktycznie nic. Bardzo często Yui musi go przekonywać, żeby nie zasnął i zrobił coś dla siebie. Jest nieco znudzony życiem, ze względu na wszystko co wydarzyło się w przeszłości. Pomimo tego, że Shu jest najstarszym synem, nie czuje się odpowiedzialny za swoich pięciu braci i posiadłość. Najczęściej narzeka, że mają sami „radzić sobie ze swoimi problemami”. Całą pracę zwala głównie na Reiji’ego. Shu jest również zboczony i często dokucza Yui mówiąc, że nosi nieatrakcyjną bieliznę.

Szkoda, że nie Reiji, ale i tak fajny quiz

Odpowiedz
KatrinKita987

KatrinKita987

To Laito!
Jest trzecim synem w rodzinie Sakamaki. Wypaczony charakter powoduje, że jest tak często zawieszony w szkole. Jest zarówno skrajnym masochistą, jak i sadystą. Zawsze jest wesoły i uwielbia żartować. Jest podobny do Ayato, kiedy drażni się z Yui. Mimo wszystko, jego osobowość nagle się zmienia, gdy coś idzie wbrew jego woli, zazwyczaj, gdy Yui jest zbyt krnąbrna w jego obecności. Nie lubi, gdy nie wypełnia ona jego rozkazów i często karze ją z tego powodu. Laito potrafi dobrze interpretować motywy innych ludzi.

Naprawdę ?????
Ja + Laito = nic dobrego ….

Odpowiedz
Mikaela_chan

Mikaela_chan

Laituś~! Tak, kocham go!

Odpowiedz
Pokedziubek

Pokedziubek

Kanato~ OMG! Moja ukochana postać ^^ czuję że wygrałam życie 🤗 😁

Odpowiedz
1
Batman_Forever

Batman_Forever

Kanato~ tak~! OMG XD

Odpowiedz

TakokexD

Jest!!!!! Shu!

Odpowiedz
Olivia118

Olivia118

Kanato <3 Tak! Moja ulubiona postać ^^

Odpowiedz
Melisska

Melisska

Subaru

Oooo jak słodko ^^ super quiz

Odpowiedz
lolanasodna

lolanasodna

To Reiji!
Jest drugim najstarszym synem w rodzinie Sakamaki. Reiji ma doskonałe maniery. Choć może mieć grzeczny, wyrafinowany sposób mówienia (który twórcy opisują jako język „lokaja”), jego słowa wydają się być ostre i przenikliwe. Ceni sobie zasady i wymagania, które są przestrzegane przez innych, jednak tworzy wiele dziwnych reguł. Pomimo swojej sztywnej postawy, wydaje się, że ma pewne poczucie humoru (chociaż nadal jest oschłą osobą). Mimo, że Reiji jest drugim synem, bierze na siebie odpowiedzialność utrzymania czystego domu, zarządzania sprawami rodzinnymi i trzymania w ryzach swoich braci. Jego rola w rodzinie, w połączeniu z pozornie uprzejmą, kulturalną postawą często powoduje, że jest uznawany za dojrzalszego od swojego starszego brata Shu Sakamaki. Reiji pokazuje jak ceni sobie zasady, będąc surowym zarówno wobec siebie jak i osób wokół niego.
I dobrze… Nareszcie ktoś z kim będzie się dało normalnie porozmawiać.

Odpowiedz
EmeraldzikCat

EmeraldzikCat

Subaru?! Kur** co wy macie z tym Subaru ,że w każdym Quizie mi to wychodzi ;-;

JA KOCHAM AYATO NIE SUBARU ;-;

Odpowiedz
1

TakokexD

@EmeraldzikCat też tak mam tylko że z sakamaki to shu ma odemnie lovcia :3

Odpowiedz
1
KatrinKita987

KatrinKita987

@EmeraldzikCat gdyby otym wiedział przestał by oglondać się za deskom ( czytać yui ) !!!! :D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej