Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Too late |ONE SHOT|

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 26

Xuzuxx

Xuzuxx

Wow

Odpowiedz
.Astral

.Astral

Wzruszyłam się. Myślę, że może to nawet motywować.

Odpowiedz
1
Luna85219

Luna85219

Domyślam się celu powstania twojego utworu chociaż osobiście go nie rozumiem. To znaczy wiem o co w nim chodzi, rozumiem co miało być tutaj powiedziane, wytłumaczone tylko osobiście nie dopatruję się tutaj odzwierciedlenia w prawdziwym życiu. Pomoc to rzecz potrzebna ale subiektywnie uważam że nie można ludziom kazać prosić o pomoc. Jeśli ktoś woli cierpieć niż dzielić się problemem, smutkiem, żalem i trudnościami to ma prawo. Ten one shot na pewno ma wiele racji, ale na własnym przykładzie mogę stwierdzić że nie do końca zawsze proszenie o pomoc jest dobre. Opowiadanie jest ślicznie napisane, porusza i skłania do rozmyśleń nad tym tematem. (To moja opinia, nie jest hejtem, nawet nie jest krytyką, po prostu chciałabym poznać Twoje zdanie na temat, co dokładnie myślisz, bo opowiadanie nie jest do końca opinoą o problemie wyrażoną przez autora, chyba że taki był zamys)

Masz może ochotę porozmawiać na ten temat?

Odpowiedz
1
Luna85219

Luna85219

@Cirrus
Możesz mnie nie nazywać „kochaniutka”? Nie to że to kwur**a, po prostu jest dziwne okej?
I ty sprawa. Ja nie powiedziałam że5 masz 5 lat. Powiedziałam że wątpię w twój wiek. Nie zarzuciłam Ci wieku.
„I powtórzę po raz kolejny…” – nie ku**a, nie powtarzaj, po raz trzeci ci powtarzam.
Ta dyskusja zamienia się w próbę przemuwienia do rozumu pijanemu wujkowi na Wigilii więc ja spadam.
P.S dalej uważam że Twoje opowiadanie jest po prostu szkodliwe bo pisanie w zdaniu rozkazującym „krzyczcie, wołajcie o pomoc” to co innego jak nie namawianie ludzi do próśb o pomoc. Niech każdy o swoim problemie mówi komu chce, nie próbuj tego zmieniać.

A ja ciebie już żegnam i nie życzę Ci źle na przyszłośna na SQ tylko może pisz mniej szkodliwe treści ok?

Odpowiedz
Cirrus

Cirrus

•  AUTOR

@Luna85219 Ile razy mam jeszcze powtarzać, że list skierowany jest nie do czytelnika tylko do brata dziewczyny, któremu ona próbowała w taki sposób pomóc?! Jakim cudem ty to zinterpretowałaś w taki sposób?! Nigdzie nie ma powiedziane ,,krzyczcie, wołajcie o pomoc” więc nie wciskaj mi w opowiadanie czegoś, czego tam nie ma.
W tym momencie chyba coś ci się stało. ,,Niech każdy o swoim problemie mówi komu chce, nie próbuj tego zmieniać”, to ty usilnie starałaś się mnie przekonać, że mówienie o problemach jest złe, podczas gdy ja pisałam, iż jest to forma pomocy i nikomu nie nakazywałam mówić tego komukolwiek!
,,Pisz mniej szkodliwe treści”. Kim ty do cholery jesteś, by mówić mi co mam pisać? Najwidoczniej do większości osób przekaz poprawnie dotarł tylko ty masz z nim jakiś problem.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (17)
ZuzekXarbuzek

ZuzekXarbuzek

Pierwsze opowiadanie które tak bardzo dotyka moje serduszko i mówi całą prawdę o moim życiu zaliczone!
Poleciała mi łza… i mam taki niedosyt że starsza siostra nie spróbowała żyć. Już wiem jak bardzo innym będzie ciężko beze mnie. To tak zabolało że zaczęłam się zastanwiać w którym momencie tę rękę dostanę? Czy to będzie niespodziewane? A może już ta osoba jest przy mnie? Kocham też ten fragment z krzykiem. Ludzie starają to stłumić, nie pokazywać swojego bólu ale jak inaczej ktoś ma nam pomóc? Wstydziłam się płakać przy innych, teraz wiem że bać się uczuć jest po prostu głupio. Oczywiście leci do ulu i zapdnie głeboko pamięci.
Miłego dnia/nocy!

Odpowiedz
1
Zakol

Zakol

Piękne

Odpowiedz
3
Happy_Caroline

Happy_Caroline

Świetne! ❤️

Odpowiedz
2
Patrioci

Patrioci

GG

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej