To, co pierwsze zauważysz na obrazku ujawni, jak wyrażasz miłość!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 110

Sweltell

Sweltell

Wilk
Cech*** Cię żywiołowość. Jesteś osobą pełną pasji i namiętną. Miłość wyrażasz za pomocą dotyku i pieszczot. Nie znasz lepszego sposobu, żeby okazać komuś, że jest dla Ciebie ważny. Lubisz się przytulać, całować i trzymać za rękę. Co o tym myślisz? Koniecznie napisz w komentarzu
Szczerze mówiąc nie wiem. Jeśli chodzi o kwestie miłosne nie mam doświadczenia. Bo nie mam żadnego chłopaka

Odpowiedz
CherryCookie256

CherryCookie256

Twarz. Zgadzam się z opisem

Odpowiedz
Baby.Blue

Baby.Blue

Wilk. Racja :)

Odpowiedz
JestemNikolka

JestemNikolka

Miłość okazujesz poprzez zaufanie. Jeżeli zwierzasz się komuś i otwierasz przed nim, to znak, że ta osoba jest dla Ciebie ważna. Zazwyczaj trzymasz ludzi na dystans, jesteś zamknięty w sobie i boisz się zranienia. Swój pancerz zdejmiesz tylko dla kogoś wyjątkowego. Co o tym myślisz? Konieczne napisz w komentarzu!

Pół prawda pół fałsz wybrałam drzewa

Odpowiedz
jula123484

jula123484

Wilk zgadza się

Odpowiedz
RioChan

RioChan

Twarz
Miłość okazujesz, traktując daną osobę priorytetowo. Jeżeli kochasz, to obiekt Twoich uczuć jest dla Ciebie najważniejszy na świecie. Jesteś osobą obdarzoną wyjątkową intuicją. Lubisz marzyć, ale potrafisz również te marzenia spełniać i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Jesteś też osobą spokojną, opanowaną i masz cechy dobrego przywódcy. Co o tym myślisz? Koniecznie napisz w komentarzu!

Łał, opis zgadza się całkowicie oprócz tego przywódcy XD

Odpowiedz
Wiczka_Historie_Magiczne

Wiczka_Historie_Magiczne

Wilk
Cech*** Cię żywiołowość. Jesteś osobą pełną pasji i namiętną. Miłość wyrażasz za pomocą dotyku i pieszczot. Nie znasz lepszego sposobu, żeby okazać komuś, że jest dla Ciebie ważny. Lubisz się przytulać, całować i trzymać za rękę. Co o tym myślisz? Koniecznie napisz w komentarzu!
zgadzam się

Odpowiedz
megawiczka

megawiczka

Wilk Cech*** Cię żywiołowość. Jesteś osobą pełną pasji i namiętną. Miłość wyrażasz za pomocą dotyku i pieszczot. Nie znasz lepszego sposobu, żeby okazać komuś, że jest dla Ciebie ważny. Lubisz się przytulać, całować i trzymać za rękę. Co o tym myślisz? Koniecznie napisz w komentarzu! nooo trochę prawda

Odpowiedz
leosinka

leosinka

Twarz
Miłość okazujesz, traktując daną osobę priorytetowo. Jeżeli kochasz, to obiekt Twoich uczuć jest dla Ciebie najważniejszy na świecie. Jesteś osobą obdarzoną wyjątkową intuicją. Lubisz marzyć, ale potrafisz również te marzenia spełniać i dążyć do wyznaczonych sobie celów. Jesteś też osobą spokojną, opanowaną i masz cechy dobrego przywódcy.

Jestem zaskoczona 100% prawdy :o

Odpowiedz
1
Ola_Nowak23

Ola_Nowak23

Supcio quiz // twarz💪🏼❣️

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej