Team 7 go! Twoja przygoda! #1

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

_Hinata11_

_Hinata11_

Super quiz , wyszła mi Sakura.

Odpowiedz
Hsjjdxujrjm

Hsjjdxujrjm

Pod koniec posiłku, wszyscy wygodnie się rozsiedliście i zaczęliście grać w głupie gry słowne. Włączył się nawet mistrz Kakashi! Tylko Sasuke przewrócił oczami i wstał. „Sorry, że psuję nastrój, ale wolę trenować. Spadam”. Odszedł powoli. Spojrzałaś pytającym wzrokiem na Sakurę. „Nie idziesz za nim?” – spytałaś. „Nie. On już po prostu taki jest i tyle” – westchnęła. Nim jednak Naruto zaproponował kolejną zabawę, wymieniłyście z Sakurą porozumiewawcze spojrzenia i wstałyście jednocześnie. „Ja i Sakura musimy już iść!” – wytłumaczyłaś szybko z uśmiechem. „Umówiłyśmy się na Piżama-party!” – wykrzyknęła radośnie Sakura i chwyciła Twoją dłoń. „Będzie W-S-P-A-N-I-A-L-E!” – dodała po chwili. Zostawiłyście niepocieszonego Naruto z Kakashim. Poszłyście do domu Sakury. „Heh, chyba nie zrobiłam wrażenia na chłopakach, prawda?” – spytałaś się smutno. „Niby nie, ale trudno się dziwić. Naruto jest wpatrzony we mnie, prawie tak jak w ramen… A Sasuke… S-sasuke jest mój!” – dodała szybko. „Niezłe relacje macie w grupie… Jeszcze się okaże, że Sasuke kocha Naruto i…” – nie zdążyłaś dokończyć, bo Sakura zatkała Ci usta ręką. „Nawet tak nie mów!” – syknęła i wybuchła śmiechem. Resztę wieczoru spędziłyście na plotkach i żartach. Było super! W kolejnej części: Jak potoczy się wasza misja? Zakończy się powodzeniem… a może porażką? W jeszcze kolejnym (ostatnim) odcinku: Ostateczna decyzja Hokage! Zostajesz w drużynie? Proszę, napiszcie szczerze co myślicie o quizie. Pomysły na następny mile widziane. Jeśli quiz się nie spodoba, nie będę męczyć kolejnej części, ok?

Odpowiedz
.Hana._.Uchiha.

.Hana._.Uchiha.

Świetnie pasujesz do drużyny 7! Szczególnie zaimponowałaś Naruto…
Pod koniec posiłku, wszyscy wygodnie się rozsiedliście i zaczęliście grać w głupie gry słowne. Włączył się nawet mistrz Kakashi! Tylko Sasuke przewrócił oczami i wstał. „Sorry, że psuję nastrój, ale wolę trenować. Spadam”. Odszedł powoli. Już miałaś iść za nim, ale Naruto chwycił Cię za rękę i przytrzymał. „Zaczekaj, on już tak ma…” – uśmiechnął się szeroko i dodał: „To dlatego, że jestem 100 razy silniejszy!”. Zaśmiałaś się i pozwoliłaś Sakurze zająć się Sasuke. Wygrałaś z mistrzem Kakashim, a nawet z Naruto. To było super! W kolejnej części: Jak potoczy się wasza misja? Zakończy się powodzeniem… a może porażką? W jeszcze kolejnym (ostatnim) odcinku: Ostateczna decyzja Hokage! Zostajesz w drużynie? Proszę, napiszcie szczerze co myślicie o quizie. Pomysły na następny mile widziane. Jeśli quiz się nie spodoba, nie będę męczyć kolejnej części, ok?

UwU genialne idę czytać dalej

Odpowiedz
Yume_Kuroken

Yume_Kuroken

Ten quiz jest taki genialny, że zrobiłam dwa razy

Odpowiedz

laurencjusz

Quiz jest super, ale takie pytanko. Czy da się zrobić tak żeby zaimponować kakashiemu?

Odpowiedz
Dizzy566

Dizzy566

Błagam cię to jest najlepszy quiz czekam na wiecej

Odpowiedz

Lilianka86

Super!
Bardzo mi się podoba chociaż trochę nie pasuje mi że Sasuke jest tu taki czuły niż w anime.
Pozdrawiam i oby takich więcej! 😘😃

Odpowiedz
UzumakiKlan

UzumakiKlan

Świetnie pasujesz do drużyny 7! Szczególnie zaimponowałaś Naruto…
Pod koniec posiłku, wszyscy wygodnie się rozsiedliście i zaczęliście grać w głupie gry słowne. Włączył się nawet mistrz Kakashi! Tylko Sasuke przewrócił oczami i wstał.
„Sorry, że psuję nastrój, ale wolę trenować. Spadam”. Odszedł powoli. Już miałaś iść za nim, ale Naruto chwycił Cię za rękę i przytrzymał.
„Zaczekaj, on już tak ma…” – uśmiechnął się szeroko i dodał: „To dlatego, że jestem 100 razy silniejszy!”. Zaśmiałaś się i pozwoliłaś Sakurze zająć się Sasuke. Wygrałaś z mistrzem Kakashim, a nawet z Naruto. To było super!
W kolejnej części: Jak potoczy się wasza misja? Zakończy się powodzeniem… a może porażką? W jeszcze kolejnym (ostatnim) odcinku: Ostateczna decyzja Hokage! Zostajesz w drużynie? Proszę, napiszcie szczerze co myślicie o quizie. Pomysły na następny mile widziane. Jeśli quiz się nie spodoba, nie będę męczyć kolejnej części, ok?

Odpowiedz
UzumakiKlan

UzumakiKlan

Baka to krowa xd

Odpowiedz
1
Sefiko

Sefiko

•  AUTOR

@UzumakiKlan Owszem, ale w japońskim służy jako określenie tożsame z naszym „debil”. ;D

Odpowiedz
1
Sanema

Sanema

Świetnie pasujesz do drużyny 7! Szcegulnie zaimponowałaś Naruto…
Pod koniec posiłku ,wszyscy wygodnie się rosiedli i zaczeli grać w gry słowne :3
Love ship with Naruto xD Fajny Quiz oby tak dalej ! :^

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej