Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

takie tam specjalowe cuś

(sorki za to, jak rzadko wchodzę, ale życie mi się coraz bardziej pierdoli :/ postaram się wpaść jeszcze przed uro i w uro (7 kwietnia, to niecały miesiąc, więc tak długo czekać nie będzieta xd)) 177 obs 701 serc lekkie wsparcie mnie w depresji (której nie widać, ale cicho) większa pewność siebie uświadomienie sobie swojego systemu wartości TO MÓJ 69 QUIZ i prawie rok (pod koniec maja będzie! to jusz blisko!) to co osiągnęłam na samychquizach teraz pytanie: ... ... .. .. . . . . . . . ................... . . . . . .......................................... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . ........................................................................................................................................................................................................... . . . . . . . . .. . . .. . . .. . . . . . ...... co na speszal?
piszcie w komach
bo biedna jestem

9 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
_teeth_eater
_teeth_eater
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 17

.....

@Snowygirl może Q&A?

Ogólnie, to…
.
.
.
Aaa!!! Wróciłaś!!! Tęskniłam! Ominęło cię duuużo… Zmieniłam dwa razy nazwę, w tym miesiącu 5 razy chciałam się usunąć, pocięłam się przez panią niżej… @Katy_the_Strange, sorry, musiałam wspomnieć. XD I odbiło mi na punkcie Harry’ego Styles’a! Mam opowiadanie na SQ i quiz!!! Ale AAAA!!! Tęskniłam!!!

Odpowiedz
1

.....

@Snowygirl przespałam cały dzień w szkole. XD I po szkole. XD

Odpowiedz
_teeth_eater

_teeth_eater

•  AUTOR

@.Nasturia. a ja właśnie znalazłam śróbkę xD

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (10)
Katy_the_Strange

Katy_the_Strange

*myślenie*

Odpowiedz
Katy_the_Strange

Katy_the_Strange

@Snowygirl E tam XD

Odpowiedz
_teeth_eater

_teeth_eater

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej