Tak absurdalne, że aż śmieszne – którą sytuację wolałbyś zapisać do swoich wspomnień?

Zacznijmy od pytania związanego z kotami. Co byś wolał?
Mieć sen, w którym byłeś kotem i po przebudzeniu przez długi czas funkcjonować w taki sposób, bo zapomniałeś, co jest prawdziwe.
Przygarnąć domowego kota, ale gdy urośnie uświadomić sobie, że to jednak jest dzika puma.

Świadomość to dziwna sprawa... W której z tych dziwnych sytuacji wolałbyś się znaleźć?
Wszyscy ludzie na świecie ubrali się na jeden dzień w strój goryla, a Ty nie masz pojęcia dlaczego. Zachowują się jakby to było coś normalnego, a następnego dnia niczego nie pamiętają.
Każdy człowiek, oprócz Ciebie, na godzinę zaczął mówić piskliwym, dziecięcym głosem, ale nie ma osoby, która zdawałaby sobie z tego sprawę. Wszystkie inne dźwięki słyszysz normalnie.

Być może zaśmiejesz się z nierealności tej sytuacji, zanim podpadniesz w czarną rozpacz. W której sytuacji łatwiej byłoby pozbyć się powstałej traumy?
Malowałeś sobie spokojnie ścianę, aż tu nagle ona się zawaliła, zrównała z ziemią, a dach zręcznie do niej dołączył. No, ale przynajmniej nic Ci się nie stało.
Wyjmowałeś jeden kubek z szafki, gdy niespodziewanie odkręciła się śrubka półeczki i stłukło się wszystko, co w niej było. No, ale chociaż uratowałeś swój ulubiony kubek.

Lekka dezorientacja zdarza się każdemu, nie ma w tym nic złego. Po której sytuacji mógłbyś się z siebie pozytywnie zaśmiać?
Wyszedłeś z domu, przeszedłeś długą drogę i zorientowałeś się, że nie założyłeś butów.
Uświadomiłeś sobie, że umyłeś zęby mydłem w płynie, zamiast pastą, a w ogóle tego nie czułeś.
Reklama

Dezorientacja może przybrać też trochę wyższy poziom. Ale jeśli nabierzesz dystansu do sytuacji, to może być ona nawet zabawna. Które wspomnienie ze sobą zabierzesz?
Chodziłeś kilka lat do nowej szkoły, ale jednego dnia tak się rozkojarzyłeś, że poszedłeś do poprzedniej, usiadłeś w dawnej ławce i do połowy pierwszej lekcji nie zorientowałeś się w sytuacji.
Uświadomiłeś sobie, że na randce mówiłeś przez cały czas o swoim kocie (załóżmy, że masz kota), a co najlepsze - nazywałeś go ''psem'', ale kompletnie nie masz pojęcia dlaczego.

Pomoc pająka czy miłość deszczu? Doczytaj, co mamy na myśli i wybierz co byś wolał!
Odrabiasz sobie spokojnie pracę domową, aż tu nagle pająk, którego zauważyłeś w pokoju, zaczyna powiększać się do rozmiarów człowieka. Ty już prawie schodzisz na zawał, a on mówi ''może pomóc ci napisać tę rozprawkę''?
Patrzysz tęsknie przez okno, deszczowa pogoda sprawia, że wpadasz w romantyczny nastrój, chciałbyś znaleźć miłość. Niespodziewanie krople na szybie układają się w serce i zdajesz sobie sprawę, że chociaż deszcz na Ciebie leci.
Reklama

Zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe... Która sytuacja ubarwiłaby Twoje życie?
Twój znienawidzony szef oznajmił, że urodził się 1 kwietnia i przez to całe życie czuł się w obowiązku udawać kogoś, kim nie jest, ale teraz całkowicie się zmienia, będzie już miły, dlatego dostajesz podwyżkę.
Twój pracodawca powiedział, że przyśniło mu się, że święty łoś, w którego wierzy, oznajmił mu, że jesteś najlepszym pracownikiem świata, więc automatycznie otrzymujesz od niego awans.

Jak to mówią - szczęście w nieszczęściu... a może odwrotnie? Której nietypowej sytuacji chciałbyś doświadczyć?
Pojechałeś odwiedzić ciocię z innej miejscowości, ale na miejscu dowiedziałeś się, że jej miasto istnieje też w innym województwie i miała na myśli właśnie to drugie. Uznałeś, że skoro już aż tak się pomyliłeś to chociaż sobie pozwiedzasz i ostatecznie wróciłeś do domu usatysfakcjonowany, bo obejrzałeś koncert tańczących hipopotamów.
Z nudów zapisałeś się do loterii na spotkanie z piosenkarzem, którego wręcz nie znosiłeś. Okazało się, że spośród milionów, to właśnie Ty zwyciężyłeś. Twój przyjaciel był fanem, więc pozwoliłeś mu przebrać się za Ciebie, żeby mógł skorzystać z Twojego farta. Podczas spotkania koledze (Tobie) spadła peruka, a wokół było paparazzi.

Wyobraź sobie, że bierzesz udział w konkursie ''Spróbuj się nie zaśmiać''. W której kategorii wolałbyś rywalizować, bo czujesz, że miałbyś większą szansę na to, że nie przegrasz?
Oglądanie filmiku z kotem, który zaplątał się w szeleszczącą reklamówkę i biegnie z prędkością światła, by pozbyć się intruza siłą swoich ruchów.
Śledzenie poczynań ludzi, którzy wyrzucają przez balkon wersalkę, ale ona, zamiast opaść na ziemię, wraca z powrotem do mieszkania, tłukąc szybę w oknie w piętrze poniżej.

Życie w nieświadomości potrafi być zabawne, ale może być jeszcze ciekawiej, gdy świat zdradzi Ci tajemnicę. Którą chcesz poznać?
Działasz pod pseudonimem artystycznym i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że w innym języku Twoja nazwa brzmi dość zabawnie.
Zjadłeś najlepsze danie w życiu i dowiadujesz się, że jego głównym składnikiem był produkt, który jest dla Ciebie obrzydliwy (np. jądra byka).

Przypadek? Nie sądzę. Ale myślę, że z łatwością wybierzesz, w której sytuacji wolałbyś się znaleźć!
Przechodziłeś ulicą i zauważyłeś kogoś, kto jest ubrany identycznie jak Ty i nawet kolor włosów ma zbliżony do Twojego.
W czasie rozmowy z nową osobą powiedzieliście razem trzy dokładnie takie same zdania w tym samym czasie.

Negatywne emocje przeobrażone w coś pozytywnego - co byś wolał?
Zapomniałeś wykonać prezentację na zajęcia, więc podczas oceny przedstawiłeś gifa z ładującym się kółkiem - udawałeś, że Twoja praca nie chce się wczytać, nauczyciel Ci uwierzył i dostałeś możliwość przyniesienia jej innym razem.
Opisywałeś komuś jak bardzo pokochałeś piosenkę z jego polecenia, napisałeś wręcz wypracowanie, a później się okazało się, że chodziło mu o utwór zupełnie innego wykonawcy. Przynajmniej macie teraz 2 piosenki godne uwagi.

Reklama
159 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

Wild-Horse

Wild-Horse

Super quiz
Znam tą apkę, ale nie chce mi się jej zainstalować

Odpowiedz
2
Crystal._.Light

Crystal._.Light

Super quiz

Odpowiedz
3
n.nicoleaa

n.nicoleaa

super quiz!

Odpowiedz
2
Ahora

Ahora

Święty Łoś – najpotężniejsza istota wszechświata

Odpowiedz
3
ten_jeden_simp

ten_jeden_simp

Ej, to głosowanie jest świetne XD

Chociaż na początku tego opisu pająka się przestraszyłam-

Odpowiedz
2
Itsokayq

Itsokayq

Z tym świętym łosiem to aż śmiechłam xD

Odpowiedz
2
_.mlady.lover._

_.mlady.lover._

Czy chociaż jeden raz, ktoś może DAĆ RABANE OSTRZENIE PRZED ARACHNOFOBIA? no BLAGAM. prawie zawału dostałam ☠️

Odpowiedz
4
Crystal._.Light

Crystal._.Light

@_.mlady.lover._ ja miałam to samo ale mi telefon na ziemię aż spadł

Odpowiedz
2
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

@_.mlady.lover._ och, naprawdę rozumiem. Ja sama mam ichtiofobię i kiedy widzę zdjęcie ryby np w podręczniku, to po prostu panika i od razu muszę zamknąć, a potem szukać kartki, którą będę to zdjęcie zasłaniać podczas robienia zadań 😅. Myślę, że dawanie takich ostrzeżeń przed najczęstszymi fobiami to bardzo dobry pomysł ❤️

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Placekkaba

Placekkaba

typ co w lesie ma skarpety grzybów

Odpowiedz
1
nati.828

nati.828

Fajny quiz, super pomysły :D

Odpowiedz
2
Trina_Claire

Trina_Claire

Ciekawy quizik ❤️

A to nie było do wyzwania?

Odpowiedz
2
Elena_Salvatore

Elena_Salvatore

•  AUTOR

@Trina_Claire Bo wolę jak dajemy szansę innym, a i tak jeden głos nic by nie zmienił

Odpowiedz
2
Trina_Claire

Trina_Claire

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej