Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Szukam smoczych jaj do opowiadania!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Atria Atria
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 17

Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

12. Maleństwo będzie zamiast ryku wydawać naprawdę ogłuszający wręcz dźwięk pędzącego wiatru.
Jajo będzie nieregularne i będzie falowało zmieniając nieco kształt, strukturę i wielkość.

13. Ta smoczyca będzie miała cudny głos, który będzie potrafił skłonić inne smoki do różnych rzeczy, poza tymi do tego przyzwyczajonymi. (Tymi, którzy naprawdę wiele z nią przebywają). Jednak usposobienie jej będzie nad wyraz delikatne i spokojne. Żadko będzie używała tego daru. Jajo możesz wymyślić.

14. Będzie to jajo dwa razy większe od Dolili i złoto-brązowo-zielone szramki. Skorupkę grubą na 3 centymetry ale giętką jak glina.
Te smoki (wymyśl płeć) nie będą musiały oddychać i będą rosły powoli. Będą 3x większe niż jajo. Delikatny wtapiający się w tło kolor ale charakterystyczne niczym płonący ogień jedno oko, w którego tafli zobaczyć można swe złote odbicie o drugie oko niczym twarda blacha w oczodole o barwie głębi morza u obydwu smoków.

15. Jaja idealnie okrągłe wielkości głowy człowieka złożone z milionów kryształków tworzących idealną taflę niczym morza, stali, złota czy srebra. Tak, jajo zmienia kolor a w świetle księżyca połyskuje i świeci wtapiając się w blask. Kryształki, z których złożone jest jajo są niezwykle ostre i tną stal. Jajo jest niezwykle ciężkie i o dziwo na początku miękkie. (Ale nadal kryształko niezwykl ostre) Jednak z dnia na dzień jajo twardnie do twardości diamentu. W dniu narodzin samo się rozłupi i wykluje się z niego smoczyna wielkości połowy dłoni. Smoczyca będzie potrafiła ziać lodem i uroście do wielkości dłoni. Będzie niezwykle szybka. Błonę w skrzydłach będzie miała jakby z aksamitu o idealnych jednolitym kolorze (resztę wyglądu i kolor błony sama wymyśl – najlepiej tak by była urzekająca i z czymś nietypowym). Usposobienie raczej osoby, która uwielbia poznawać otoczenie i uczyć się nowych rzeczy, choć szkoła nie dla niej. Raczej nieco samotniczka ale dusza artystyczna.

Odpowiedz
2
Kejtkati

Kejtkati

Zapiszę jeszcze kilka jaj;
Jajko jest wielkości i kształtu poduszki, jego powieszchnia jest bardzo gładka. Jeśli chodzi o smoka który się wykluje to możesz go wymyślić ,ale chciałabym żeby był nie typowy i bardzo charakterystyczny.

Kolejne jest wielkości komputera. Jest bardzo miękkie w dotyku i łatwo o uszkodzenie go. W dotykunjest chropowate. Smoka możesz wymyślić ,ale chciałabym tylko żeby potrafił robić się niewidzialny. (Może potrafić to od początku lub uczyć się tego)

Kolejne jajo jest obrośnięte krotkimi rogami podobnymi do jelenich. Świecą one w ciemności. Jest wielkości źrebaka.

Następne jajo jest w dotyku jak muszla. Wielkość jaja potrafi się zmieniać ,ale tylko delikatnie. Jest w kolorze kremowym i ma na sobie kilka białych pręg. Gdy przyłoży się ucho do jaja zamiast bicia serca małego smoka słychać szum morza. Smok który się wykluje będzie dziewczyną. Smoczyca będzie biała, i zamiast bicia serca będzie u niej słychać szum morza. Gdy popatrzy komuś w oczy ta osoba może mieć zwidy w których widzi morze/ocean. Charakter itp możesz wymyślić.

To narazie tyle :)

Odpowiedz
2
Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

11. To jajo jest blado-białe, jego skorupka to plecionka z dziurkamo jak w swetrze. Gdyby nie cieniuteńka (Cieńsza od strony gazety) ciemna błoda od środka zabezpieczająca przed zimnem to można by przez dziurki smoka zobaczyć.
Będzie to chłopiec przez całe dzieciństwo zmieniający kolory i odcienie by w końcu stać się czarny i do tego jakby dodatkowo pokryty cienkawą jasną błotną. (Taki odcień i łusek i oczu i białe niezwykle długie kolce) Urośnie do wielkości 2-3 samolotów a łuski będą na tyle twarde by zatrzymać pociski. (Ale w dzieciństwie niezwykle miękkie i łatwo się uszkadzające)

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

10. Kolejne jajo jest przedziwne. Są to jakby dwa jaj wielkości jaśka i idealnie jajowatym kształcie. Jedną, że tak napiszę "ścianką" złączone.
Z jednego (Połączone w środku w jedną komorę) wykluje się dziewczynka a smok/czyca w drugim jaju niestety umrze jeszcze w stadium, w którym nie można określić płci.
Jajo/a zielonkawo-fioletowawe.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

9. Będą to trzy jaja wielkości dużego telewizora. Są niezwykłe ponieważ muszą leżeć w ziemi, gdzie smoki również się wyklują. Są pomarańczowe i niezwykle matowe, bo odbijają jedynie 0,01% światła.

1 jajo – Chłopiec wykluje się jako pierwszy
2 jajo – Chłopiec wykluje się 4 dni później
3 jajo – Dziewczynka wykluje się 8 dni po drugim chłopcu

Odpowiedz
1
Kejtkati

Kejtkati

Jajko już niewiem które 😅
Jest wielkości głowy człowieka. Świeci się oślepiającą bielą. Można je znaleźć jedynie na dnie jakiegoś jeziora/morza/oceanu itp. Smoka możesz wymyslić. Mam jeszcze pytanie- Te smoki które niepojawiły się w pierwszym sezonie azylu pojawią się w drugim?

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

8. Będzie ono ciemno-zielone (mocno ciemno-zielone) i pokryte wodą. (Tak jakby będzie opływać w wodę). Wykluje się samiczka i będzie ziała wodą. Wielkość jak dwa-trzy stusie jaja)

Odpowiedz
1
Kejtkati

Kejtkati

Kolejne Jajo: Będzie wielkości źrebaka. Ma głęboki ciemno-niebieski kolor, są na nim jasno-niebieskie plamki. Jest gładkie. Jest w kształcie jakby serca. Wyklują lub wylkuje się z niego smok z dwoma głowami, osimioma łapami wszytsko będzie mieć razy dwa. Wygląd co do koloru, płeci smoków i charakteru możesz wymyślić. Mogą się niedogadywać.

Odpowiedz
Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

7. Barwa kości słoniowej. Małe wielkości jaja strusiego. Pokryte jakby futrem kościo słoniowo-czarnym. Wygląd po wykluciu wymyśl.

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Jajeczko! <3

6. Kryształowe jajo wyglądające nie jak jajo a jak wielki twardy przezroczysty 100 karatowy kryształ. Niezwykle twardy i wielkości drukarki. Idealnie okrągły. Oczywiście co znajduje się w środku nie widać.
Wyklują się z niego… tak w liczbie mnogiej. Smocze bliźnięta!. Będą miały przepiękne błoniaste skrzydła jak szkło i w srebrno-diamentowej oprawie. Oczy będą koloru głębi oceanu a kolce jak 1000 karatowe diamenty. Urosną wielkie i będą zachwycać. Łuski będą jasno błękitne i świetnie odbijające światło słuchać neczne, jednakże to dopiero gdy będą dorosłe. Ich zdjęcie, kiedy się wyklują ci przyślę.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej