Stwórz swoją własną grę!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 92

hashi_play335

hashi_play335

Moja gra na: xbox one, PS4, xbox series x, PS5, nintendo switch i PC

Odpowiedz
1
QuizyOdPandy

QuizyOdPandy

Typ: Przygodowa
Nazwa: Fight and survive
Grafika: 3D
Tryb: Multiplayer
Levele: 1-50
Media społecznościowe: YouTube
Opis: Stwórz konto i postać którą będziesz grać w grę. Za pomocą konta możesz logować się na różne konta, granie bez konta też jest możliwe ale polecamy zrobić konto dla grania na różnych urządzeniach na tym samym koncie!
Graj ze znajomymi lub z losowymi graczami i przetrwaj w świecie wojny gdzie można zrobić wszystko! Jeśli umrzesz możesz odrodzić się na tym samym świecie lub dołączyć na inny albo stworzyć swój!

Pegi: 7
Języki: Polski, Angielski, Hiszpański, Rosyjski.

Gra będzie dostępna na: Windows 10, PS3 PS4 PS5, telefon ( na telefon płatna 9,99 zł) Xbox 360, Xbox one, Xbox X, Nintendo, Wii.

Odpowiedz
2

Julcio555

Typ: Fabularna
Nazwa Gry: Virtual Mysterious
Grafika: 3D
Główny Bohater: Mike
Opis: 20 letni Mike podróżuje po świecie odkrywając różne zagadki. Aby rozwiązać zagadki, musi robić to w tajemnicy, ponieważ uciekł z więzienia za niewinność i wszyscy policjanci z kraju szukają go. Czasami bierze on udział w strzelaninach żeby móc spokojnie rozwiązać zagadkę. Jeśli Mike wróci do więzienia ponieważ został złapany, to wtedy musi znaleźć wyjście z więzienia. Jego zagadki są bardzo trudne, więc czasami musi uzyskać pomoc przyjaciół lub znanych mu osób.
Podobieństwo gry: Gra jest połączeniem Wiedźmina, GTA i Cybepunka.

Gra będzie dostępna na android i IOS ( w słabszej grafice i bez dodatków), PS3 ( w przyzwoitej grafice), PS4 ( w najlepszej grafice), PS5 (w najlepszej grafice), Nintendo Switch, PC (Płatne 10,99), Xbox One, Xbox One S, Xbox Series X ( w najlepszej grafice), PSP, PS Vita.

Odpowiedz
1
Hermionna_Granger

Hermionna_Granger

Myślałam o smoczej wersji super mario bros

Odpowiedz
1
AVE_MEME

AVE_MEME

Wymyśliłem grę strategiczną w uniwersum wiedźmina, coś podobnego do serii Total War

Odpowiedz
2
AVE_MEME

AVE_MEME

@AVE_MEME mniej więcej w okolicach 1 albo 2 wojny północnej, można byłoby dowodzić Nilfgaardem, Redanią, Temerią i innymi występującymi tam panstwami

Odpowiedz
2
electric_girl

electric_girl

Typ: fabularna
Nazwa: Milly the cat
Główny bohater: Milly czyli syjamski kot
Fabuła: Milly musi dotrzeć do miejsca gdzie czeka na nią kot dr.Monferst jednak w tym będzie jej przeszkadzał zły Dreamclay.
DODATKOWE INFO: Będzie dało się tam zwiedzać świat i będzie tam dużo zadań do wykonania.
O o jeszcze gra będzie 3D. Będzie ona kosztowała 23zł. Będą tam realistyczne dźwięki będzie ona dostępna tylko na komputery.

Odpowiedz
1
x_Marlix_x

x_Marlix_x

Moja gra będzie przygodówką typu Love Story i tysiącem innych. Coś jak połączenie Among Us, Roblox, Minecraft, Love Story, Wattpad, Samequizy i wiele innych.

Odpowiedz
1
Legolis

Legolis

Paper Mario Bros.
Rodzaj: Platformówka 2D
Co się tam robi: To jest pierwsza platformówka 2D z w pełni otwartym światem. Zbiera się gwiazdki, które kończą poziom. Jest 6 światów po 5 poziomów. Za pomocą Super Moon kończy się świat.
Power upy:
Grzybek: Mario powiększa się dwukrotnie, ale jest mały bonus: Gdy taki Mario pokona Koopa Troopa, Mario zbiera Super Shell. Po zebraniu 10 takich muszli w interfejsie (Interfejs: konsola: A+B, PC: S, telefon: Parry+ Boomerang Shot (gdy nie jest aktywny Parry + Arrow keys).) pojawi się aktywacja Koopa Shell. Gdy się zdobędzie 20 Super Shells pojawi się specjalny power-up: Red Shell, którego nie można znaleźć nigdzie indziej.
Bohaterowie: Mario+ Power Cap: Baloon Mario, Luigi+ Super Cap: Vanish Luigi, Toad+ Super Cap: Mega Toad, Yoshi+ Super Cap: Fire Yoshi, Wario+ Super Cap: Metal Wario

Odpowiedz
1

BlueBerry19

Moja gra
Typ: Gra Zręcznościowa
Myśle że wyglądała by jak Osu i musisz przekładać klatki do różnych punktów i jeszcze byłabg piosenka do wyboru i można byłoby też żeby stworzyć coś własnego.
Gra byłaby za darmo ale jakieś małe DLC trzeba byłoby zapłacić jakieś 5zł
Gra byłaby na: Komputer, Android i iOS
Gra miałaby media spółecznościowe myślę że Twitter, Facebook, Youtube i własna strona
Grę można byłoby pobrać na własnej stronie bo dawanie takiej gry na Steama wydaje mi się bezsensu
Myśle że może za kilka lat taka gra będzie istniała bo bardzo chce projektować gry i chce taką gre stworzyć to moje marzenie!

Odpowiedz
1
Queenzizi

Queenzizi

Super quiz w wolnej chwili zapraszam na mój profil:)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej