Stwórz swój wakacyjny dzień z postaciami z anime !

Obudziłeś się rano słonecznego dnia , i stwierdziłeś się możesz udać się gdzieś ze swoim najlepszym przyjacielem , zadzwoniłeś do niego , i mieliście spotkać się pod twoim domem , kim jest wspomniany przyjaciel ?
Zero two
Shoto Todoroki
Eli Ayase
Yato
Chocola
Levi Ackerman

Kiedy twój przyjaciel był już pod twoim domem poszliście na pobliską plażę. Nie spodziewanie spotkaliście tam twojego znajomego z klasy , wspólnie zaczęliście pływać , twój znajomy z klasy to:
Karma Akabane
Hiyori Iki
Izuku Midoriya
Aqua
Nico Yazawa
Zack Foster

W końcu w trójkę poszliście do restauracji która była obok plaży , które danie zamówicie ?

Po zjedzeniu znowu poszliście na plażę , ale którą parasolkę wybrać by ochronić się przed słońcem , wybiez tą która bardziej ci się podoba.

Nagle ktoś do ciebie zadzwonił , była to twoja koleżanka , spytała się ciebie czy możesz pójść do kawiarni , ty odpowiedziałeś/łaś że jesteś na plaży , więc koleżanka spytała się ciebie czy też może do was dołączyć , ty się zgodziłeś , po chwili była już na miejscu , więc kim jest ta koleżanka ?
Yuno Gasai
Vanilla
Ochaco Uraraka
Kotori Minami
Kanna Kamui
Hanamaru Kunikida

Wszyscy bawiąc się świetnie zdecydowaliście że zaprosicie jeszcze dwie osoby , kim jest pierwsza osoba ?
Nagisa Shiota
Umi Sonoda
Kaminari Denki
Maki Nishikino

A kim jest druga osoba ?
Katsuki Bakugo
Tohru
Kirito Kirigaya
Darkness

Więc jest was już sześciu , to dobra liczba na zrobienie małej imprezy ! Wszyscy udaliście się do twojego domu by przygotować dom na domówkę , ale musisz wybrać co chcesz przygotować !
Pójdę na zakupy po jakieś ozdoby.
Przygotuje przekąski.
Posprzątam taras.
Umyje podłogi.
Przygotuje sobie ciuchy.
Zrobię drinki.

Kiedy już wszyscy świetnie się bawicie , nagle ktoś puka do drzwi , nie spodziewasz się nikogo więc idziesz otworzyć , zauważasz tam jakąś nie znajomą osobę , mówi ci ona że nie dawno się wprowadziła , ale gdy poczuła ten zapach tych drinków arbuzowych oraz pysznej pizzy , stwierdziła że ciebie odwiedzi , ty nie zastanawiając się długo wpuszczasz osobę do domu. Nie znajoma osoba to:
Taiga Aisaka
Satone Shichimiya
Tsuyu Asui
Eren Jaeger
Yukne
Japan

I tak właśnie twój dzień z postaciami z anime dobiegł końca ! Mam nadzieje że ci się podobało , wiem że krótkie ale nie miałam więcej pomysłów , jak będę miała pomysły to może zrobię drugą część.
...
...

9 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 1

UniNeko

UniNeko

fajne

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej