Spróbuj odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania – czyli najtrudniejsze głosowanie, jakie istnieje!

Co było pierwsze: kura czy jajko?
Kura
Jajko

Zebra jest biała w czarne paski czy czarna w białe paski?
Biała w czarne paski.
Czarna w białe paski.

Ośmiornica ma osiem nóg czy rąk?
Nóg
Rąk

Kto szybciej przeciągnie odrzutowiec po płycie lotniska: 4 słonie czy 100 karłów?
4 słonie.
100 karłów.
Reklama

Czy ryby piją wodę?
Tak
Nie

Jeśli na naszej Ziemi jest trzęsienie ziemi, to na marsie co?
Trzęsienie marsa.
Trzęsienie ziemi.

Reklama
269 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 117

RevelcaChan

RevelcaChan

Jajko było pierwsze, bo dinozaury znosiły jajka :>

Odpowiedz
Blunia3

Blunia3

Kura musiała być pierwsza bo bez kury nie ma jajka. Zebra nie ma koloru jest w biało-czarne paski. Ośmiornica ma macki. Ryby piją wodę. Jak jest u nas trzęsienie ZIEMI , a nasza planeta nazywa się ZIEMIA no to na MARSIE będzie trzęsienie marsa bo ich planeta nazywa się MARS. W pytaniu z samolotem ja zaznaczyłam , że 4 słonie.
Super quiz!🤭🤭

Odpowiedz
1
Vicky_Vame

Vicky_Vame

@Blunia3 W trzęsieniu ziemi nie chodzi o trzęsienie planety, jakkolwiek to brzmi, tylko o trzęsienie podłoża, więc na Marsie również będzie trzęsienie ziemi.

Odpowiedz
Blunia3

Blunia3

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
Vicky_Vame

Vicky_Vame

@Blunia3 Moim zamiarem nie było „wymądrzanie się”, a jedynie zwrócenie ci uwagi, że nie ma pojęcie jak „trzęsienie Marsa”. To, czy ktoś ma quizy, czy nie, nie definiuje jego wiedzy, więc twój argument nie ma najmniejszego sensu i nie wiem, co próbowałaś nim udowodnić.

Odpowiedz
1
Blunia3

Blunia3

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
1
Vicky_Vame

Vicky_Vame

@Blunia3 To, że ktoś nie ma quizu, nie musi koniecznie oznaczać, że ktoś nie ma pomysłu, bądź chęci. Również nie wiem, w którym miejscu świadczy to o stanie wiedzy danej osoby. Tworzenie quizu jest całkowicie dobrowolnym działaniem, a niektórzy mogą nie czuć się w tym dobrzy lub po prostu nie chcieć się udzielać na tej stronie w ten sposób i to również nie definiuje, czy dana osoba jest mądra czy nie. Pragnę też zauważyć, że żadna kłótnia nie ma miejsca, a jedynie wytłumaczenie nieporozumienia. Dziękuję.

Odpowiedz
1
SwiatSwinkiMorskiej

SwiatSwinkiMorskiej

Trochę ten quiz nie ma sensu… A ośmiornica nie ma rąk ani nóg tylko ramiona. Najpierw było jajko, ponieważ dinozaury rodziły się jajek. Ciekawa jestem czy ty znasz na wszystkie te pytania odpowiedzi

Odpowiedz
2
Sunflower.uwu

Sunflower.uwu

•  AUTOR

@SwiatSwinkiMorskiej Trochę dystansu, o to w tym quizie chodzi.Ten quiz ma na celu stworzenie ankiety dotyczącej pewnych „rozkmin” mniej lub bardziej poważnych, trochę dystansu..czy wszystko co zawiera pytania musi być o poważnej wiedzy? Istnieje coś takiego jak wiedza bezużyteczna.
Uważam, że takiego typu rozkminy są dość ciekawego i ukazują intrygujący nowy sposób spojrzenia na świat. Oczywiście masz prawo nie lubić takiego typu quizów ale to nie znaczy że są one całkiem pozbawione sensu.

Odpowiedz
1

Miki0056

Kura czy jajko?
Jajko, dinozaury składały jajka…

Odpowiedz
4
mejvis222

mejvis222

Zebry są czarne w białe paski , ponieważ rodzą się czarne :3

Odpowiedz
1
Foxy_123

Foxy_123

Ten quiz odrobine nie ma sensu z tych powodów: pytanie 1) koło nie ma początku 3) ośmiornica ma 8 ramion

Odpowiedz
3
Sunflower.uwu

Sunflower.uwu

•  AUTOR

@Foxy_123 Czyli zupełnie nie zrozumiałeś/aś sensu tego quizu, dystans..To jest ankieta na temat różnych filozoficznych tak zwanych rozkmin, lekki quiz, żadna poważniejsza wiedza, ciekawa nowa perspektywa na świat, podziwiam twórców tych pytań za kreatywność. Jeśli nie kręcą cię tego typu filozofie, oznacza to że po prostu quiz nie w twoim typie, ale nie oznacza że jest on całkiem pozbawiony sensu.

Odpowiedz
Dinaszka

Dinaszka

@Foxy_123 Przecież coś musiało być pierwsze, czy Ci się to podoba, czy nie, więc odpowiedź „Koło nie ma początku” jest bez sensu xD

Odpowiedz
.mint.

.mint.

Pierwsze pytanie:
Najpierw była kura czy jajko?
Jajko, bo nie wiadomo kogo😂

Odpowiedz
_Natalie_Cat_

_Natalie_Cat_

1. Najpierw była kura czy jajko?
Odpowiedź jest prosta, kogut :3
Haha! I co?

Odpowiedz
Yumishi

Yumishi

No teoretycznie ośmiornica ma nogę przekształconą w ramiona

Odpowiedz
3
PsychOlka

PsychOlka

Akurat odpowiedź na pytanie czy ryby piją wodę jest bardzo prosta. Ryby żyjące w wodzie słodkiej nie piją wody, ponieważ płyny ustrojowe są hipertoniczne w stosunku do wody z otoczenia i na drodze osmozy napływa ona do ich płynów ustrojowych. Natomiast ryby żyjące w wodzie słonej piją wodę, ponieważ ich płyny ustrojowe są hipotoniczne w stosunku do wody z otoczenia i na drodze osmozy woda z nich wypływa, co powoduje, że ją tracą, więc muszą pić.

Odpowiedz
5

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej