Sprawdź, krew jakiej rasy ze świata Dragon Ball płynie w Twoich żyłach!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

sus.dragon_ball

sus.dragon_ball

Yardra— jak to się pisze

Odpowiedz
1
Kamilosss54

Kamilosss54

•  AUTOR

@sus.dragon_ball Yardratianin ;P

Odpowiedz
WeglowaSkora

WeglowaSkora

Saiyan!
W Twoich żyłach płynie krew Saiyan! Niemal wymarła rasa prymitywnych, humanoidalnych wojowników. Niegdyś zamieszkiwali planetę Vegeta. Saiyanie, jako lud wojowników, byli okrutni, dumni, gwałtowni i silni. Ich nadrzędną cechą były brak litości i współczucia dla ofiar. Saiyanie z wyglądu znacząco nie różnili się od Ziemian. Głównym szczegółem był małpi ogon, który znacznie zwiększał ich wrodzoną siłę. Saiyanie mają zdolność do przeróżnych transformacji, takich jak np. Oozaru czy Super Saiyan. W świecie Dragon Ball urodziłbyś się właśnie jako Saiyan.

Odpowiedz
1
dragonballSky

dragonballSky

Saiyanin

Oh yeahhh

Odpowiedz
1
Daiyamondostar

Daiyamondostar

Shinjanin!
W twoich żyłach płynie krew Shinjan! Jest to boska rasa obojnaczych kosmitów pochodząca z Królestwa Bogów. To spośród należących do niej istot wybierani są Kaio oraz Kaioshini. Shinjanie rodzą się z owoców drzewa świata. Istnieją dwa rodzaje owoców drzewa świata, większość z Shinjan powstaje ze "zwykłego" typu i z takich istot wybierani są przyszli Kaio. Raz na jakiś czas, niezwykle rzadko, roślina daje plon w postaci owocu "złotego" typu, z niego rodzą się Kaioshini. Shinjanie prowadzą sielankowy tryb życia, uczą się w zamczysku pełniącym rolę szkoły. Kiedy jeden z Kaio umiera, Shinjanie ciągną losy i zwycięzca zastępuje zmarłego boga. Średnia długość życia Shinjanina to ok. 75 000 lat. W świecie Dragon Ball urodziłbyś się właśnie jako Shinjanin.
XD

Odpowiedz
1
Baxy_Play

Baxy_Play

Nameczanin!
W Twoich żyłach płynie krew Nameczan! To rasa zielonoskórych kosmitów zamieszkująca planetę Namek. Mają czułki i posiadają niezwykłą telepatyczną oraz czarodziejską siłę. W tej rasie możemy wyodrębnić dwa skrajnie różniące się od siebie rodzaje przedstawicieli: wojowników i uzdrowicieli. Nameczanie w stosunku do świata są z natury pokojowo nastawieni. W świecie Dragon Ball urodziłbyś się właśnie jako Nameczanin. Super quiz!

Odpowiedz
1

KRYSISK

Nameczanin

Odpowiedz
1
mangaka

mangaka

Shinjanin
Okee xDD

Odpowiedz
1
STICKMAN_POG

STICKMAN_POG

⁹⁸⁰⁷⅞⁶⁵⅚⅝⅘⅜⅖⅛

Odpowiedz
STICKMAN_POG

STICKMAN_POG

Saiyan to fajnie chciał bym mieć różne rodzaje form a nie słabe aury😁

Odpowiedz
1
Robal

Robal

Saiyanin! Dragon Ball najlepsza kreskówka świata:D (komiksy też ofc)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej