Spakuj swój plecak a my powiemy ci jaki jesteś


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Dete_Chan
Dete_Chan
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 7

Lovegood73

Lovegood73

Model/Modelka
Twoje życie wypełnia Instagram, Tinder i Facebook. Piszesz o wszystkim, zdając relację z każdej minuty swojego życia. Fotki jedzenia, fotki chłopaka, fotki pieska i tak w kółko. Wbrew pozorom jesteś naprawdę zapracowany/a. Te wszystkie posty same się przecież nie napiszą, a zdjęcia same się nie zrobią, nie wspominając już o makijażu. W szkole pojawiasz się głównie po to, by olśniewać swoim blaskiem i od czasu do czasu zrobić sobie sweet fotkę w łazience. Nauka niezbyt cie interesuje. Drzwi do kariery otworzy ci przecież co innego. Napisz w komentarzu czy się zgadza
ja jesteś popularny kujon
super quiz ♥️

Odpowiedz
Tomorin_Todozu

Tomorin_Todozu

Modelka, a jak.
Moja koleżanka na teście o mitach greckich wyobraziła sobie mnie jako Afrodyte (bogini piękna i miłości) więc się chyba zgadza x3

Odpowiedz
1
AmkaPL

AmkaPL

Kujon
Najmądrzejszy w klasie. Kartkówki i sprawdziany to twoje hobby. W czasie klasówki lepiej się do ciebie nie odzywać, bo jesteś gotowy zakapować go nauczycielowi. Dlaczego? Bardzo nie lubisz, gdy ktoś przeszkadza ci w walce o kolejną 5-tkę w dzienniku.
Niższa ocena to dla ciebie prawdziwa tragedia. Kiedy już się zdarzy, że dostaniesz 4 z plusem, migiem biegniesz do biurka nauczyciela i walczysz o dodatkowe punkty, które dadzą ci wymarzoną ocenę. Męczysz dotąd, aż ją dostaniesz. Gdy się to nie udaje, nauczyciel trafia na twoją czarną listę, a obelg na jego temat wysłuch***sz na przerwie.

Napisz w komentarzu czy się zgadza
Nie wydaje mi się…

Odpowiedz
1
AmkaPL

AmkaPL

@AmkaPL ale i tak fajny quiz

Odpowiedz
1

r...t

Model/Modelka
Twoje życie wypełnia Instagram, Tinder i Facebook. Piszesz o wszystkim, zdając relację z każdej minuty swojego życia. Fotki jedzenia, fotki chłopaka, fotki pieska i tak w kółko. Wbrew pozorom jesteś naprawdę zapracowany/a. Te wszystkie posty same się przecież nie napiszą, a zdjęcia same się nie zrobią, nie wspominając już o makijażu.
W szkole pojawiasz się głównie po to, by olśniewać swoim blaskiem i od czasu do czasu zrobić sobie sweet fotkę w łazience. Nauka niezbyt cie interesuje. Drzwi do kariery otworzy ci przecież co innego.

Napisz w komentarzu czy się zgadza

Heh, cała ja xD super quzi

Odpowiedz
1
Todoroki_Kun

Todoroki_Kun

Lansiarz? Na serio? Nie sądzę, nienawidzę imprez i nie ubieram się w markowe ciuchy… Wszystko się nie zgadza, ale Quiz spk.

Odpowiedz
1
TaTamtaFajna

TaTamtaFajna

Fajny quiz, ale wynik nie dokońca się zgdza! ;*

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej