Skąd pochodziłbyś, gdyby zmieniono datę Twego urodzenia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

Nakoku_9999

Nakoku_9999

Z Armenii

Serio? Co nie dawno wygrała eurovision? Co za zbieg okoliczności 🤨 Nie wiele wiem o tym kraju, szczerze mówiąc

Odpowiedz
Axsa12345678900987654321

Axsa12345678900987654321

Hiszpania

Odpowiedz
FlamingoRose

FlamingoRose

Witaj, kochany podróżniku! Doszły mnie pewne słuchy, że bardzo chciałbyś, aby wytwory Twych indywidualnych myśli, osobowości oraz sposobów bycia naprowadziły mnie na ścieżkę tego właśnie wyniku. Obserwowałam Cię bacznie podczas rozwiązywania quizu, aż w końcu z odpowiedzi Twych ukształtował się ten wynik – mówi on nam, że gdyby data Twych narodzin zmieniła się, byłbyś obywatelem cudownych Włoch! Jest to malowniczy, majestatyczny i przede wszystkim inspirujący kraj, który z największą chęcią otworzyłby przed Tobą swe mury. Zaś indywidualnie, co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

BYLE BY BYŁA WIEŚ I SZKOŁY ŻEBYM ZARABIAŁA XDDD

Odpowiedz

Neko223300

Francja hmmm nawet nieźle ale wolałabym gdzie indziej

Odpowiedz
.Yeontan.

.Yeontan.

Z Japonii!
Genialnie, choć wolałabym z Korei Południowej…

Odpowiedz
Dajlusieko

Dajlusieko

Z Japonii!

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Z Korei Południowej!
super quiz

Odpowiedz
Alante

Alante

Z Korei Południowej!
Witaj, kochany podróżniku! Doszły mnie pewne słuchy, że bardzo chciałbyś, aby wytwory Twych indywidualnych myśli, osobowości oraz sposobów bycia naprowadziły mnie na ścieżkę tego właśnie wyniku. Obserwowałam Cię bacznie podczas rozwiązywania quizu, aż w końcu z odpowiedzi Twych ukształtował się ten wynik – mówi on nam, że gdyby data Twych narodzin zmieniła się, byłbyś obywatelem cudownej Korei Południowej! Jest to malowniczy, majestatyczny i przede wszystkim inspirujący kraj, który z największą chęcią otworzyłby przed Tobą swe mury. Zaś indywidualnie, co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
DoggyBellatube

DoggyBellatube

Japonii!
Witaj, kochany podróżniku! Doszły mnie pewne słuchy, że bardzo chciałbyś, aby wytwory Twych indywidualnych myśli, osobowości oraz sposobów bycia naprowadziły mnie na ścieżkę tego właśnie wyniku. Obserwowałam Cię bacznie podczas rozwiązywania quizu, aż w końcu z odpowiedzi Twych ukształtował się ten wynik – mówi on nam, że gdyby data Twych narodzin zmieniła się, byłbyś obywatelem cudownej Japonii! Jest to malowniczy, majestatyczny i przede wszystkim inspirujący kraj, który z największą chęcią otworzyłby przed Tobą swe mury. Zaś indywidualnie, co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

No tam na pewno miałabym większą szansę na bycie aktorką…

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej